תראו את הנוף: רוצים לגור מעל כולם? אלו הדירות הכי גבוהות באתר מדלן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
19/05/2020
רמת גן

ברוב ערי הארץ (חוץ מבאר שבע) המוסכמה המקובלת היא שמגורים בקומה גבוה זה טוב ונחשק, וככל שהקומה גבוהה יותר ככה יותר טוב. הישראלים אוהבים להשקיף על העיר שלהם מלמעלה – על הנוף, על הבתים, ובעיקר כנראה על השכנים. אספנו בשבילכם כמה מהדירות הגבוהות ביותר באתר.

הדירה הכי גבוהה במדלן נמצאת בקומה ה-42, לא פחות, בפרויקט גינדי TLV. דירת 5 חדרים שמתפרשת על פני 150 מ"ר, עם נוף פתוח לעיר ולים. לצערנו אין עדיין תמונות, אז נאלץ להסתפק בהדמיה.

הדמיה של פרויקט גינדי TLV. יש גם מחסן

לא רחוק משם, בפארק צמרת, בקומה ה-36 של מגדל W, עומדת למכירה דירת 5 חדרים שמורכבת משתי דירות שחוברו יחדיו בעזרת האדריכל אילן פיבקו. שווה.

המרפסת. נוף לים
פינה נוספת במרפסת. יש גם 4 חניות!

אבל לא רק בתל אביב יש מגדלים. מי שמעדיף להשקיף על רמת גן (ועל פארק הירקון במרחק) יכול לקנות פנטהאוז בקומה ה-33 במגדל מרום נגבה, וליהנות מ-7 חדרים ושלל מרפסות. ונוף, כמובן.

אחת המרפסות. שטחן הכולל: 180 מ"ר (!)

אבל למה להתרחק מהים? בשכונת פארק הים בבת ים, במגדל Vision היוקרתי, מוצעת למכירה דירת 4 חדרים מרווחת ומפנקת בקומה ה-32, עם נוף פתוח.

הנוף מהמרפסת. חזיתית לים

עדיין בקומה ה-32, אבל הפעם בנתניה, מוצע להשכרה מיני פנטהאוז בן 5 חדרים. המגדל עצמו כולל שלל פינוקים, בהם בית כנסת, בריכה אולימפית ומגרש טניס – אבל מה זה לעומת הנוף?

הנוף מהמרפסת. יש גם 2 מחסנים
פינה בסלון. לבן וכחול

גלו כל מה שחשוב לדעת לפני שקונים בית

פורסם לאחרונה