תוכנית חיסכון: הפוטנציאל הגדול של קריית חיים מערבית – המחירים בדרך למעלה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
16/07/2020
קריית חיים מערבית חיפה

כתבתו של איתמר מינמר שודרה ב-16.7.20 בתוכנית חיסכון בחדשות 12

לדברי איתן זינגר, מנכ"ל מדלן, "הביקושים לדירות למכירה בקריית חיים מערבית עולים יחד עם הביקושים בחיפה, אם כי בצורה תלולה יותר. בשנה האחרונה עלו הביקושים בשכונה בכמעט 300% – גם בצפיות במודעות וגם בכניסות לדף השכונה, כלומר יש פה עניין אמיתי. השכונה הולכת ו'מתחממת מבחינת ביקושים, וככל שיתקרב הפינוי של חוות מיכלי הגז אנחנו מעריכים שהמגמה הזו רק תלך ותאיץ".

לכל הדירות למכירה בקריית חיים מערבית

לכל הדירות למכירה בחיפה

מאז השפל הגדול של הגל הראשון, שהתחיל באמצע מרץ, אנחנו רואים עלייה ברורה וחדה בחיפושים ובצפיות בנכסים במדלן. נראה שהשהיה הכפויה בבית, שנקווה שלא תתחדש, גרמה ללא מעט ישראלים להעריך מחדש את תנאי המגורים שלהם – ולצאת לחפש תנאים משופרים אם התנאים הנוכחיים התגלו בזמן אמת כלא מספקים. 

הביקושים בחיפה נמצאים כיום ברמה גבוהה במיוחד – כמעט כפול מרמתם לפני הקורונה. חיפה מציעה כיום לא רק מחירי דיור נוחים יחסית למחירים במרכז, אלא גם איכות חיים טובה שמשלבת בהרבה מקרים נוף וטבע לצד מוקדי תעסוקה ועירוניות.

"בין המחפשים יש כנראה גם לא מעט כאלה שמשכו את כספם מהבורסה לאחר – ולפעמים, למרבה הצער, גם בזמן – הטלטלות החדות שהיא חוותה מאז שהקורונה פרצה" מוסיף זינגר. "אנשים הבינו שהשקעה בבורסה הרבה יותר רגישה לאקטואליה מאשר השקעה בנדל"ן, כך שהיא יכולה להימחק כמעט ביום אחד, ולא כולם בנויים לזה נפשית. שוק הנדל"ן הוא הרבה יותר סולידי ו'איטי' מהבחינה הזו".

גלו כל מה שחשוב לדעת לפני שקונים בית

פורסם לאחרונה