PxPixel
העלאת מודעה
אופיר , חיפה
אופיר , חיפה
אופיר , חיפה
אופיר , חיפה
אופיר , חיפה
לכל התמונות · 11
₪5,400,000

אופיר , חיפה

משרד למכירה
מתיווך
1,200
מ״ר
₪4,500
למ״ר בינוי
6
קומה

יתרונות הנכס

גמר
ממ״ד
מחסן
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

הזדמנות ענק למשקיעים!!! למכירה בחוף שמן חיפה, קומת משרדים כ 1200 מ"ר. המשרדים ברמת גמר, בניין עם לובי מפואר, חניון גדול, חברת אחזקה, קומה אחרונה עם נוף ים ונוף לכרמל. כ 40 חדרים גדולים ומוארים, מטבחון ו 2 חדרי שירותים, חשמל ותקשורת. הנכס צמוד לנמל המפרץ, יכול להתאים לחברות עמילות מכס, ספנות וכו... מחיר מיוחד לעסקה זריזה! אין מחירים כאלו בשוק!!!

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪4,500
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה
יצירת קשר
אלי פירון
תיווך רישיון: 3182199

רימקס צמרת מקצוענים
האשל 2, קיסריה
₪66,000
מחסן
1,170 מ"ר
₪56 למ״ר
קומת קרקע
האשל 2, פארק עסקים קיסריה
גמר
רמת איכות B
כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
חיפה
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026