PxPixel
העלאת מודעה
כיכר סטרומה 1, גרין ועם, חולון
כיכר סטרומה 1, גרין ועם, חולון
כיכר סטרומה 1, גרין ועם, חולון
לכל התמונות · 3
₪1,190,000

כיכר סטרומה 1, גרין ועם, חולון

חנות למכירה
מתיווך
28
מ״ר
₪42,500

נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪42,500
תאריך כניסה
גמיש
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה_השכרה
יצירת קשר
רמי יעל
תיווך רישיון: 3204576

אופי הרחוב

רחוב כיכר סטרומה הוא רחוב ראשי שלאורכו חנויות ומסחר, וחולפים בו אוטובוסים.

מטרדים

כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
חולון
גרין ועם
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026