PxPixel
העלאת מודעה
מרכז העיר, רחובות
מרכז העיר, רחובות
מרכז העיר, רחובות
מרכז העיר, רחובות
לכל התמונות · 4
₪650,000

בשכונת מרכז העיר, רחובות

קליניקה למכירה
מתיווך
19
מ״ר
₪34,211
למ״ר בינוי
קרקע
קומה

תיאור הנכס

למכירה בבית הרופאים במנוחה ונחלה ברחובות, במיקום מרכזי, בבניין נגיש לנכים, קליניקה 19 מ"ר מחולקת לחדרון עבור המזכירה ולחדר של הרופא. בקומת הקרקע, חניה בטאבו, נגישות מלאה.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪34,211
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
1
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרל_פופר_7_נתניה
יצירת קשר
בני שייבה
תיווך רישיון: 6643

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026