PxPixel
העלאת מודעה
יגאל אלון , נחלת יצחק, תל אביב יפו
יגאל אלון , נחלת יצחק, תל אביב יפו
יגאל אלון , נחלת יצחק, תל אביב יפו
יגאל אלון , נחלת יצחק, תל אביב יפו
יגאל אלון , נחלת יצחק, תל אביב יפו
לכל התמונות · 6
₪6,840

יגאל אלון , נחלת יצחק, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
114
מ״ר
1
קומה

יתרונות הנכס

גמר מלא
רמת איכות A
שומר

תיאור הנכס

משרד איכותי ומואר להשכרה במיקום עסקי מבוקש על ציר יגאל אלון – נגישות מצוינת לתחבורה ציבורית ולצירי תנועה מרכזיים. פרטי הנכס: • שטח: 114 מ"ר • קומה ראשונה • מצב: משופץ לחלוטין • חלוקה פונקציונלית: • שלושה חדרי עבודה • אופן ספייס מרווח • שירותים פרטיים • מטבחון • מתאים להייטק ,מקצועות חופשיים, משרדי שירות ועוד עלויות: • שכ"ד: 60 ₪ למ"ר • דמי ניהול: 14.5 ₪ למ"ר

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪60
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
מיידי
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אברהם_פצורניק_10_נס_ציונה
יצירת קשר
יהודה מלכה
תיווך רישיון: 3243338

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026