You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים להשכרה
(עמוד 16)
1870 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪70,000
קומה 26
523 מ"ר
₪134 למ״ר
משרד, דרך אבא הלל 4, הבורסה, רמת גן
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪17,250
קומה 15
150 מ"ר
₪115 למ״ר
משרד, קרית המדע , הר חוצבים, ירושלים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
₪29,750
קומה 2
350 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, יפו , מקור ברוך, ירושלים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪31,450
קומה 6
370 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, יפו , רוממה, ירושלים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
הכתבות הנצפות ביותר
תכנים ממחלקת המחקר של מדלן
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
כל מה שצריך לדעת על עלות יעוץ משכנתאות פרטי: כמה משלמים ומתי
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
₪3,000
קומה 2
25 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, אזור תעסוקה נשר, נשר
תיווך
₪16,800
קומה 3
210 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, מונטיפיורי 39, לב תל אביב, תל אביב יפו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪4,200
קומה 4
89 מ"ר
₪47 למ״ר
משרד, שארית ישראל 35, גבעת הרצל, תל אביב יפו
תיווך
גמר מלא
₪1,800
קומה 3
16 מ"ר
₪113 למ״ר
משרד, עיר תחתית, חיפה
תיווך
₪15,500
קומת קרקע
155 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, צ'ק פוסט 1, צ׳ק פוסט החדש, חיפה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪7,000
קומה 23
100 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, תוצרת הארץ 3, אזור תעשיה רמת סיב, פתח תקווה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,800
קומה 31
65 מ"ר
₪58 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 9, תל גיבורים, בני ברק
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪24,725
קומה 16
215 מ"ר
₪115 למ״ר
משרד, הר חוצבים, ירושלים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪18,750
קומה 2
250 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, נאות הדקל, שדרות
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪1,500
קומה 3
30 מ"ר
₪50 למ״ר
משרד, הרצל , מגדל, אשקלון
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪9,900
קומה 2
125 מ"ר
₪79 למ״ר
משרד, החשמונאים , שרונה, תל אביב יפו
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪13,200
110 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, קרליבך , לב תל אביב, תל אביב יפו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪19,500
קומה 3
150 מ"ר
₪130 למ״ר
משרד, מונטיפיורי, תל אביב יפו
תיווך
גמר מרוהט
₪29,440
קומה 32
184 מ"ר
₪160 למ״ר
משרד, שרונה, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪21,000
קומה 1
145 מ"ר
₪145 למ״ר
משרד, דרך השלום 7, נחלת יצחק, תל אביב יפו
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪4,000
קומה 4
93 מ"ר
₪43 למ״ר
משרד, בית בפארק, אור יהודה
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪6,900
קומה 2
140 מ"ר
₪49 למ״ר
משרד, עיר תחתית, חיפה
תיווך
₪5,000
קומה 4
80 מ"ר
₪63 למ״ר
משרד, הרצל 1, קרית וולפסון, עכו
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪5,600
קומה 2
110 מ"ר
₪51 למ״ר
משרד, המגינים 53, עיר תחתית, חיפה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪3,400
1 מ"ר
₪3,400 למ״ר
משרד, צ׳ק פוסט החדש, חיפה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪3,700
קומה 3
28 מ"ר
₪132 למ״ר
משרד, צייטלין 1, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,300
קומה 3
42 מ"ר
₪102 למ״ר
משרד, צייטלין 1, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪6,500
קומה 2
1,600 מ"ר
₪4 למ״ר
משרד, נוף לכרמל, יוקנעם עילית
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪21,600
קומה 2
480 מ"ר
₪45 למ״ר
משרד, גרניט 4, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪13,200
קומה 1
220 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, אזור תעסוקה יקנעם, יוקנעם עילית
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪39,100
230 מ"ר
₪170 למ״ר
משרד, הארבעה 28, שרונה, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪19,500
קומה 2
650 מ"ר
₪30 למ״ר
משרד, , דאלית אל-כרמל
תיווך
מעטפת
₪24,650
290 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, האורזים 23, נתניה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,000
קומה 4
60 מ"ר
₪83 למ״ר
משרד, פתח תקוה 63, רמת אפרים, נתניה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,000
קומה 6
13 מ"ר
₪154 למ״ר
משרד, משה לוי 11, מב"ת מערב, ראשון לציון
תיווך
גמר מרוהט
₪3,000
קומה 1
25 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, דרך עכו 190, מרכז העיר, קרית ביאליק
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות B
₪4,500
קומה 1
70 מ"ר
₪64 למ״ר
משרד, חלוצי התעשיה 10, חיפה
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪8,000
קומה 1
101 מ"ר
₪79 למ״ר
משרד, אלה 2, החורש, חריש
תיווך
גמר
₪20,000
קומה 5
170 מ"ר
₪118 למ״ר
משרד, פסגת אונו, קרית אונו
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪45,000
קומת קרקע
500 מ"ר
₪90 למ״ר
משרד, מרכז העיר, ירושלים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪40,500
קומה 3
450 מ"ר
₪90 למ״ר
משרד, מרכז העיר, ירושלים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪22,050
קומה 2
225 מ"ר
₪98 למ״ר
משרד, מרכז העיר, ירושלים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪18,700
קומה 1
220 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, מרכז העיר, ירושלים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪8,500
קומת קרקע
70 מ"ר
₪121 למ״ר
משרד, ירקון , הצפון הישן החלק הדרום מערבי, תל אביב יפו
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,400
קומה 2
135 מ"ר
₪40 למ״ר
משרד, זרחין 10, רעננה צפון, רעננה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪25,500
קומה 1
340 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, א.ת. תלפיות, ירושלים
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪23,400
קומה 5
260 מ"ר
₪90 למ״ר
משרד, א.ת. תלפיות, ירושלים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪25,024
קומה 2
368 מ"ר
₪68 למ״ר
משרד, א.ת. תלפיות, ירושלים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪5,200
קומה 3
90 מ"ר
₪58 למ״ר
משרד, א.ת. תלפיות, ירושלים
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
1
...
15
16
17
...
38
מפת האתר
מדלן 2026