You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
דירות למכירה ברחוב תל חי, רמת גן
(עמוד 6)
297 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪2,090,000
2.5 חד׳
קומה 4
60 מ"ר
דירה, ההגנה , רמת עמידר
תיווך
₪2,230,000
3 חד׳
קומה 2
74 מ"ר
דירה, השר משה , מתחם נגבה
תיווך
רביעיית עוז
דירות 5-3 חד׳
9 קומות
פנחס 66, נווה יהושע, רמת גן
SHBIRO ONO קריית אונו
דירות 5 חד׳
26 קומות
החל מ - ₪6,190,000
נאות אריאל שרון, קרית אונו
מוצרים מבית TOLLMANS DOT
₪1,790,000
חדר אחד
קומה 1
25 מ"ר
דירה, הגולן 5, רמת עמידר
תיווך
₪3,400,000
₪3,755,555
6 חד׳
קומה 14
130 מ"ר
פנטהאוז, הבילויים
תיווך
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
המהפך של נחלת יצחק: מחקלאות ותעשייה למגדלי יוקרה ומשרדים
פרק תשיעי: האם לקנות דירה זה רציונלי? | אורח: פרופ' דן אריאלי
פרק חמישי: טעויות של משקיעי נדל"ן מתחילים | אורח: השמאי אוהד דנוס
"הדרך לבית": פודקאסט חדש מבית מדלן על כל מה שמעניין בשוק הנדל"ן
פרק שמיני: לאן דוהרת רכבת הנדל"ן הישראלית? | אורח: יוסי פרשקובסקי
הצפון החדש החלק הדרומי: תנופת התחדשות בין איכילוב למוזיאון ת"א
המרכז השקט: למרות השקט, השכונה המרכזית בפתח תקווה מתעוררת
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
פרק שישי: איך אפשר להוריד את מחירי הדיור? | אורח: פרופ' ירון זליכה
גליל ים החדשה: 5 דקות מתל אביב נבנית אחת השכונת החזקות במרכז
כל מה שרציתם לדעת על שכירת דירה בישראל – וגם חוזה לדוגמה להורדה
פרק רביעי: תל אביב יא חביבי, תל אביב | אורח: אילי בר, מנכ"ל משותף אקו סיטי
קיראון: השכונה הוותיקה והגדולה בקריית אונו עוברת גל של התחדשות
פרק שביעי: האם יש דבר כזה "טעם ישראלי"? | אורח: אדר' אילן פיבקו
פסגות אפק: תנופת הבנייה בשכונת הענק בגבעות ראש העין ממשיכה במרץ
₪2,725,000
3 חד׳
קומה 7
91 מ"ר
דירה, יצחק נבון 3, נאות אריאל שרון
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪1,740,000
₪1,890,000
3 חד׳
קומת קרקע
65 מ"ר
דירת גן, אצ"ל 19, רמת עמידר
תיווך
האם 25-29 - רמת גן
האם 25, נווה יהושע, רמת גן
שלמו 15% - והיתר באכלוס!
דונש 7
דירות 4-2 חד׳
8 קומות
דונש 7, נווה רם, רמת גן
₪2,800,000
5.5 חד׳
קומה 3
120 מ"ר
דירה, הרב אריה לוין , רמת עמידר
תיווך
₪3,220,000
4 חד׳
קומה 2
86 מ"ר
דירה, י א באדר , מתחם נגבה
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪1,850,000
4 חד׳
קומת קרקע
90 מ"ר
דירה, לח"י 6, רמת עמידר
בבלעדיות
₪2,690,000
4.5 חד׳
קומה 6
104 מ"ר
דירה, אריה בן אליעזר , נווה יהושע
תיווך
Top10 במדד המתווכים
אומאמי קרית אונו
דירות 5-3 חד׳
31 קומות
יצחק נבון 19, נאות אריאל שרון, קרית אונו
מחניים 4 רמת גן
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪2,490,000
מחניים 4, נווה יהושע, רמת גן
₪2,600,000
4 חד׳
קומה 6
112 מ"ר
דירה, לח"י 27, רמת עמידר
בבלעדיות
₪2,249,000
2.5 חד׳
קומה 4
76 מ"ר
דירה, רמת עמידר
בבלעדיות
₪3,080,000
4 חד׳
קומה 1
98 מ"ר
דירה, גרשום , נווה רם
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪2,490,000
4 חד׳
קומה 4
89 מ"ר
דירה, ארנון 22, נווה יהושע
תיווך
Top10 במדד המתווכים
הראב"ע 5 רמת גן
דירות 5-4 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪2,950,000
הראב"ע 5, נווה רם, רמת גן
₪2,950,000
4 חד׳
קומה 8
96 מ"ר
דירה, שאר ישוב , נווה יהושע
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪1,200,000
2 חד׳
קומה 5
57 מ"ר
דירת נופש, שיכון צנחנים
תיווך
₪4,190,000
4 חד׳
קומה 7
110 מ"ר
פנטהאוז, שרה אהרונסון , הבילויים
בבלעדיות
₪2,260,000
3.5 חד׳
קומת קרקע
77 מ"ר
דירת גן, עולי הגרדום , רמת עמידר
תיווך
₪2,950,000
4 חד׳
קומה 6
91 מ"ר
דירה, כבאים 17, ערמונים
תיווך
₪7,200,000
4 חד׳
קומת קרקע
100 מ"ר
דו משפחתי, שיכון צנחנים
בבלעדיות
₪2,800,000
3 חד׳
קומה 6
78 מ"ר
דירה, דיין משה 36, הבילויים
תיווך
₪3,300,000
3 חד׳
קומת קרקע
70 מ"ר
דירת גן, דיין משה 36, הבילויים
תיווך
₪3,100,000
4 חד׳
קומה 7
80 מ"ר
דירה, דיין משה 36, הבילויים
תיווך
₪5,300,000
5 חד׳
קומה 7
130 מ"ר
דירה, דיין משה 36, הבילויים
תיווך
₪2,450,000
4 חד׳
קומה 2
92 מ"ר