PxPixel
העלאת מודעה
העליה 19, נוה שאנן, תל אביב יפו
העליה 19, נוה שאנן, תל אביב יפו
העליה 19, נוה שאנן, תל אביב יפו
העליה 19, נוה שאנן, תל אביב יפו
העליה 19, נוה שאנן, תל אביב יפו
לכל התמונות · 7
₪3,950

העליה 19, נוה שאנן, תל אביב יפו

סטודיו/לופט להשכרה
1.5
חדרים
קרקע
קומה
37
מ״ר

יתרונות הנכס

מקלט
חיות מחמד

תיאור הנכס

ללא תיווך דירה חדשה מהניילונים :) מעוצבת, מאובזרת ונעימה 3,950 חשבונות נמוכים קרובה להכל צמודה ללוינסקי, לקאנטרי ותחב"צ, 37 מ"ר בבקשה לשלוח ווטסאפ

מחיר למ״ר
₪107
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
3
ארנונה
₪180
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
ג'ורג'_אליוט_13_תל_אביב

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (382)
-
3.95 א׳ ₪
37
₪106
1.5
ק
-
831 מ׳
4/12/2026
3.39 מ׳ ₪
53
₪63,905
2
15
2029
831 מ׳
4/12/2026
3.42 מ׳ ₪
53
₪64,471
2
16
2029
831 מ׳
3/31/2026
3.27 מ׳ ₪
68
₪48,130
2
10
2029
831 מ׳
3/31/2026
3.32 מ׳ ₪
67
₪49,569
2
12
2029
831 מ׳
3/31/2026
3.37 מ׳ ₪
68
₪49,600
2
15
2029
831 מ׳
3/31/2026
3.35 מ׳ ₪
68
₪49,227
2
14
2029
572 מ׳
3/12/2026
2.99 מ׳ ₪
88
₪33,977
4
ק
2027
572 מ׳
3/3/2026
2.35 מ׳ ₪
59
₪39,884
3
ק
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר48 א׳ ₪
תשואה2.55%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב העליה הוא רחוב ראשי שלאורכו חנויות ומסחר, וחולפים בו אוטובוסים.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
5/10
נקיון ותחזוקה
5/10
בתי ספר
6/10
תחבורה ציבורית
9/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪7,000
מתיווך
דירה
2 חד׳
קומה 3
50 מ"ר
נוה שאנן

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
הגדוד העברי 60-62 תל אביב
הגדוד העברי 60-62 תל אביב
דירות 4-2 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪2,430,000
הגדוד העברי 60, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
נוה שאנן
שכונות קרובות
מדלן 2026