PxPixel
העלאת מודעה
הכלנית 10, שכונה ג, מבשרת ציון
הכלנית 10, שכונה ג, מבשרת ציון
הכלנית 10, שכונה ג, מבשרת ציון
הכלנית 10, שכונה ג, מבשרת ציון
הכלנית 10, שכונה ג, מבשרת ציון
לכל התמונות · 6
₪2,900

הכלנית 10, שכונה ג, מבשרת ציון

דירת גג להשכרה
1.5
חדרים
2
קומה
24
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
מרפסת

תיאור הנכס

בס"ד דירת גג עם מרפסת ענקית לנוף עוצר נשימה יחידה בקומה עם כניסה פרטית הדירה מרוהטת סלון שולן סלון מזנון מיטה מקרר מזגן ארון בגדים כול הקודם זוכה!

מחיר למ״ר
₪121
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
2
מרפסת
50 מ״ר
ריהוט
כולל
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מתחם_74505_מודיעין

היסטוריית עסקאות

בסביבה (436)
בבניין וברחוב (57)
-
2.9 א׳ ₪
24
₪120
1.5
2
-
196 מ׳
3/10/2026
4.3 מ׳ ₪
178
₪24,157
4
ק
1985
120 מ׳
2/16/2026
4.35 מ׳ ₪
212
₪20,518
6
1
1982
169 מ׳
1/9/2026
4.43 מ׳ ₪
204
₪21,691
7
1
1983
156 מ׳
12/15/2025
1.5 מ׳ ₪
180
₪8,333
5
1
1989
331 מ׳
11/24/2025
2.65 מ׳ ₪
74
₪35,810
4
2
1970
104 מ׳
9/21/2025
297.33 א׳ ₪
237
₪1,254
6
ק
1970
42 מ׳
9/17/2025
2.08 מ׳ ₪
56
₪37,142
3
1
2014
861 מ׳
9/14/2025
2.98 מ׳ ₪
86
₪34,651
4
1
2025

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר23 א׳ ₪

תחושת קהילה
6/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
5/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד
דף הבית
מבשרת ציון
שכונה ג
שכונות קרובות
מדלן 2026