PxPixel
העלאת מודעה
בית לחם , תל יהודה, רמת גן
בית לחם , תל יהודה, רמת גן
בית לחם , תל יהודה, רמת גן
בית לחם , תל יהודה, רמת גן
בית לחם , תל יהודה, רמת גן
לכל התמונות · 9
₪8,200

בית לחם , תל יהודה, רמת גן

דירה להשכרה
קומה
84
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

דירה בבניין חדש (בן שלוש שנים), חדר שינה ענק עם ארון קיר מהמם של 3.5 מ'. מרפסת שמש 14 מ"ר. מטבח יוקרתי וגדול. מקלחון גדול של 1.3 מ'. יציאה {גם} למרפסת שמש מחדר השינה. דירה מעולה מעל סטנדרט קבלן. חניה. מעלית. ממ"ד. קיימת גמישות לתאריך כניסה.

מחיר למ״ר
₪98
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
06/2026
קומות בבניין
8
על עמודים
כן
ארנונה
₪940
ועד
₪450
שנת בנייה
2023
מרפסת
14 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
בני_הנביאים_20_רמת_גן
יצירת קשר
רובי דראל
תיווך רישיון: 3984959

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (110)
-
8.2 א׳ ₪
84
₪97
3
2
2023
266 מ׳
5/14/2026
2.75 מ׳ ₪
83
₪33,132
4
1
1996
179 מ׳
5/7/2026
2.49 מ׳ ₪
59
₪42,203
4
1
1970
447 מ׳
3/23/2026
2.5 מ׳ ₪
79
₪31,645
3
3
2022
239 מ׳
3/5/2026
1.79 מ׳ ₪
31
₪57,741
3
1
1960
387 מ׳
2/13/2026
2 מ׳ ₪
88
₪22,727
3
2
2019
175 מ׳
2/3/2026
2.69 מ׳ ₪
64
₪42,031
3
ק
2026
101 מ׳
1/29/2026
1.73 מ׳ ₪
44
₪39,318
2
3
1960
175 מ׳
1/25/2026
4.75 מ׳ ₪
111
₪42,792
4
ק
2026

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר34 א׳ ₪
תשואה2.68%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: תחילת 2027

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
7/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של אפיקי מרום- דראל רובי

לכל הדירות
אהרון גולדשטיין 16, גבעתיים
₪3,250,000
דירה
3 חד׳
קומה 6
70 מ"ר
בורוכוב

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת גן
הרכסים 32-34 רמת גן
הרכסים 32-34 רמת גן
דירות 6-3 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,550,000
הרכסים 32, רמת גן
דף הבית
רמת גן
תל יהודה
שכונות קרובות
מדלן 2026