PxPixel
העלאת מודעה
מוסינזון , הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
מוסינזון , הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
מוסינזון , הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
לכל התמונות · 3
₪9,900

מוסינזון , הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו

דירה להשכרה
מתיווך
2
חדרים
קרקע
קומה
50
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
גינה
ממ״ד

תיאור הנכס

להשכרה בתל אביב | רחוב מוסינזון – מזרחית לאבן גבירול דירת 2 חדרים חדשה מקבלן, עם גינה פרטית ונעימה, במיקום מצוין ושקט מזרחית לאבן גבירול. פרטי הנכס: חדרים: 2 חדר שינה: ממ״ד גינה: פרטית וחדשה חניה: חניה רגילה בחניון מסודר כניסה: גמישה דירה איכותית, חדשה ונעימה, מתאימה למי שמחפש לגור בלב תל אביב עם תחושת פרטיות, גינה וחניה — שילוב נדיר בעיר. מוזמנים לבוא, לראות ולהתרשם - תמונות להמחשה בלבד אופיר רשתי – מייסד Ofir Properties | דור ה-AI

מחיר למ״ר
₪198
מצב הנכס
חדש מקבלן
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
5
שטח גינה
60 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
מטמון_10_תל_אביב
יצירת קשר
אופיר רשתי
תיווך רישיון: 3241621

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (150)
-
9.9 א׳ ₪
50
₪198
2
ק
-
892 מ׳
4/19/2026
7.23 מ׳ ₪
123
₪58,780
4
1
2028
147 מ׳
4/19/2026
4.83 מ׳ ₪
74
₪65,270
3
ק
2026
361 מ׳
4/19/2026
5.7 מ׳ ₪
75
₪75,933
3
ק
2029
201 מ׳
4/15/2026
2.35 מ׳ ₪
36
₪65,277
2
6
2029
112 מ׳
4/6/2026
4.88 מ׳ ₪
70
₪69,724
3
6
2022
672 מ׳
3/31/2026
4.75 מ׳ ₪
75
₪63,333
3
2
2023
349 מ׳
3/26/2026
5.65 מ׳ ₪
92
₪61,440
3
7
2023
359 מ׳
3/26/2026
2.8 מ׳ ₪
50
₪56,000
2
1
2027

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר64 א׳ ₪
תשואה2.35%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

4 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: סוף 2030

אופי הרחוב

רחוב מוסינזון הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
7/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
7/10
בילוי ופנאי
7/10
למד עוד

דירות נוספות של אופיר נכסים דור ה-AI

לכל הדירות
לנדרס 1, רמת גן
₪4,475
דירה
2 חד׳
קומת קרקע
62 מ"ר
לנדרס 1, רמת עמידר

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
CARASSO SUNN דוד ילין 9 ת"א
CARASSO SUNN דוד ילין 9 ת"א
דירות 5-3 חד׳
7 קומות
ילין דוד 9, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
הצפון החדש סביבת כיכר המדינה
שכונות קרובות
מדלן 2026