PxPixel
העלאת מודעה
שדרות הקונגרס , הבילויים, רמת גן
שדרות הקונגרס , הבילויים, רמת גן
שדרות הקונגרס , הבילויים, רמת גן
שדרות הקונגרס , הבילויים, רמת גן
לכל התמונות · 4
₪5,400

שדרות הקונגרס , הבילויים, רמת גן

דירה להשכרה
קומה
85
מ״ר

יתרונות הנכס

כיווני אוויר 2x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מקלט
חיות מחמד
לשותפים

תיאור הנכס

במיקום מקסים ושקט בקרבת מכללת רמת גן וכפר המכביה סופרים.ומרכזי קניות. דירת 3 חד גדולה ומרווחת. סלון גדול ומואר. מטבח שמור ומסודר. חדרים גדולים ומרווחים. 2 שירותים ומקלחת שמורים ונעימים. דוד שמש חסכוני. קיים מקלט בבנין! דירה שאסור לכם לפספס! חייבים להגיע לראות!

מחיר למ״ר
₪64
מצב הנכס
שמור
תאריך כניסה
06/2026
קומות בבניין
3
ארנונה
₪850
ועד
₪150
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תרעד_12_14_רמת_גן
יצירת קשר
אלי ביטון
תיווך רישיון: 3216800

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (9)
-
5.4 א׳ ₪
85
₪63
3
3
-
456 מ׳
4/5/2026
1.5 מ׳ ₪
79
₪18,987
4
3
2028
226 מ׳
3/23/2026
2.6 מ׳ ₪
64
₪40,625
4
1
1970
383 מ׳
3/20/2026
3.18 מ׳ ₪
93
₪34,177
4
6
2010
258 מ׳
3/18/2026
3 מ׳ ₪
119
₪25,210
5
2
1960
88 מ׳
3/13/2026
2.56 מ׳ ₪
60
₪42,666
4
2
1960
170 מ׳
3/10/2026
1.97 מ׳ ₪
42
₪46,904
3
2
1970
186 מ׳
2/25/2026
3.5 מ׳ ₪
100
₪35,000
4
1
2029
118 מ׳
2/24/2026
2.9 מ׳ ₪
106
₪27,358
4
3
2025

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר35 א׳ ₪
תשואה3%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

החיים בשכונה

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
8/10
בילוי ופנאי
5/10
למד עוד

דירות נוספות של elital נדלן

לכל הדירות
משמר הירדן 10, רמת גן
₪5,500
דירה
3.5 חד׳
קומת קרקע
80 מ"ר
משמר הירדן , נווה רם

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים ברמת גן
פרויקט עוזיאל 151 רמת גן
פרויקט עוזיאל 151 רמת גן
דירות 5-3 חד׳
9 קומות
עוזיאל 151, רמת גן
דף הבית
רמת גן
הבילויים
שכונות קרובות
מדלן 2026