PxPixel
העלאת מודעה
ניסים אלוני , פארק צמרת, תל אביב יפו
ניסים אלוני , פארק צמרת, תל אביב יפו
לכל התמונות · 2
₪30,000

ניסים אלוני , פארק צמרת, תל אביב יפו

פנטהאוז להשכרה
מתיווך
5
חדרים
35
קומה
142
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה 2x
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 3x
שירותים 4x
מרפסת
מעלית
ממ״ד
חיות מחמד

תיאור הנכס

בפארק צמרת דירת מיני פנטהאוז יוקרתית חדשה מושקעת ביותר קומה גבוהה. חמישה שהפכו לארבעה מרווחת סהכ 164מר פלוס 30 מ"ר מרפסת שמש גדולה עם נוף מרהיב פנורמי לים מערב

מחיר למ״ר
₪211
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
50
על עמודים
כן
מרפסת
30 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
SHBN_PRI_MEGADIM_TEL_AVIV
יצירת קשר
Topliving
תיווך רישיון: 30210615

היסטוריית עסקאות

בסביבה (160)
בבניין וברחוב (1000)
-
30 א׳ ₪
142
₪211
5
35
-
98 מ׳
3/15/2016
9.42 מ׳ ₪
320
₪29,448
6
30
2008
98 מ׳
12/19/2013
3.85 מ׳ ₪
112
₪34,375
3
9
2009
98 מ׳
6/5/2013
3.35 מ׳ ₪
154
₪21,753
3
14
2007
98 מ׳
3/20/2013
4.45 מ׳ ₪
120
₪37,083
4
18
2009
98 מ׳
12/24/2012
3.23 מ׳ ₪
100
₪32,250
3.5
6
2010
98 מ׳
12/17/2012
5.09 מ׳ ₪
130
₪39,130
3
25
2007
98 מ׳
11/1/2011
3.38 מ׳ ₪
100
₪33,750
4
7
2009
98 מ׳
1/23/2011
9.34 מ׳ ₪
237
₪39,390
6
36
2011

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר55 א׳ ₪
תשואה3.19%

תחושת קהילה
8/10
נקיון ותחזוקה
10/10
בתי ספר
8/10
תחבורה ציבורית
7/10
קניות וסידורים
9/10
בילוי ופנאי
8/10
למד עוד

דירות נוספות של TOPLIVING REAL ESTATE

לכל הדירות
ליליין 16, תל אביב יפו
₪9,400,000
דירה
4 חד׳
קומה 5
119 מ"ר
הצפון החדש החלק הדרומי

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
עמק ברכה 28-30, תל אביב יפו
עמק ברכה 28-30, תל אביב יפו
דירות 5-2 חד׳
10 קומות
עמק ברכה 28, תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
פארק צמרת
שכונות קרובות
מדלן 2026