PxPixel
העלאת מודעה
נס הרים 8, קרית שלום, תל אביב יפו
נס הרים 8, קרית שלום, תל אביב יפו
נס הרים 8, קרית שלום, תל אביב יפו
נס הרים 8, קרית שלום, תל אביב יפו
נס הרים 8, קרית שלום, תל אביב יפו
לכל התמונות · 6
₪7,900

נס הרים 8, קרית שלום, תל אביב יפו

דירה להשכרה
4
חדרים
2
קומה
90
מ״ר

יתרונות הנכס

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 2x
שירותים 2x
מרפסת
מעלית
ממ״ד
לשותפים

תיאור הנכס

להשכרה דירת 4 חדרים חדשה , מרווחת עם מרפסת 14 מטר, חדר מאסטר, ממ״ד חנייה פרטית, מזגן מיני מרכזי, רשתות בכל הבית. ממוקמת בקרית שלום , רחוב נס הרים 8 כניסה ב15.5 שכירות 7900 שח

מחיר למ״ר
₪88
מצב הנכס
חדש
תאריך כניסה
04/2026
קומות בבניין
6
שנת בנייה
2025
מרפסת
13 מ״ר
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
המבדיל_26_רמת_גן

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (16)
-
7.9 א׳ ₪
90
₪87
4
2
2025
80 מ׳
5/6/2026
3.1 מ׳ ₪
75
₪41,333
3
7
2025
559 מ׳
3/25/2026
264.91 א׳ ₪
7
₪37,844
4
8
2031
546 מ׳
3/25/2026
88.54 א׳ ₪
2
₪44,269
4
7
2031
543 מ׳
3/24/2026
165.44 א׳ ₪
4
₪41,360
4
15
2031
543 מ׳
3/24/2026
258.38 א׳ ₪
6
₪43,063
4
20
2031
80 מ׳
1/7/2026
3.82 מ׳ ₪
101
₪37,821
4
1
2025
80 מ׳
12/30/2025
4.12 מ׳ ₪
103
₪40,000
4
7
2025
80 מ׳
12/29/2025
4.29 מ׳ ₪
120
₪35,750
5
6
2025

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר38 א׳ ₪
תשואה2.55%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

1 אתרי בניה בסביבה
צפי סיום: אמצע 2026

אופי הרחוב

רחוב נס הרים הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

מטרדים

דירוגי השכנים

תחושת קהילה
9/10
נקיון ותחזוקה
8/10
בתי ספר
7/10
תחבורה ציבורית
8/10
קניות וסידורים
6/10
בילוי ופנאי
6/10
למד עוד

מודעות נוספות בשבילך

₪7,500
מתיווך
דירה
4 חד׳
קומה 5
94 מ"ר
קרית שלום

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים בתל אביב יפו
המגדל בחורשות
המגדל בחורשות
דירות 5-3 חד׳
19 קומות
החל מ - ₪2,990,000
תל אביב יפו
דף הבית
תל אביב יפו
קרית שלום
שכונות קרובות
מדלן 2026