PxPixel
העלאת מודעה
שורשים 31, רמת כרמים, אשקלון
שורשים 31, רמת כרמים, אשקלון
שורשים 31, רמת כרמים, אשקלון
שורשים 31, רמת כרמים, אשקלון
שורשים 31, רמת כרמים, אשקלון
לכל התמונות · 17
₪5,300,000
6
חדרים
קרקע
קומה
300
מ״ר

שורשים 31, רמת כרמים, אשקלון

חניה
כיווני אוויר 3x
אמבטיה/מקלחת 4x
שירותים 5x
גינה
מרפסת
ממ״ד

תיאור הנכס

בית מושקע 3 מפלסים כולל יחידת דיור בגודל 100 מר . גנרטור גיבויי . צמוד לשצפ

מה ההון העצמי שלך?
₪2,650,000
לכמה שנים תרצו לפרוס?
20
סה״כ הלוואה
₪2,650,000
ריבית ממוצעת
5.06%
החזר חודשי משוער
₪17,577
לקבלת הצעה
האמור מהווה דוגמא להמחשה בלבד ואינו מחשבון משכנתא או תחליף לכך. החישובים והנתונים בדוגמא נעשו לפי ממוצע המערכת הבנקאית של הריבית הכוללת החזויה (IRR) המפורסם באתר בנק ישראל נכון למועד החישוב (קישור לעמוד באתר בנק). במחשבון המשכנתא של בנק הפועלים (לינק למחשבון באתר השיווקי של הבנק) תוכלו לבצע סימולציות למסלולי משכנתא שונים ולקבל אומדן לתשלומי המשכנתא ותנאי הלוואה שונים, על פי הוראות הדין.
אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. קבלת הלוואה מבנק הפועלים בע"מ בכפוף לאישור הבנק ולתנאיו.

מידע נוסף על הנכס

מחיר למ״ר
₪17,667
מצב הנכס
משופץ
תאריך כניסה
גמיש
שטח גינה
150 מ״ר
מרפסת
40 מ״ר

היסטוריית עסקאות

בסביבה (1000)
בבניין וברחוב (82)
-
5.3 מ׳ ₪
300
₪17,666
6
ק
-
595 מ׳
5/4/2026
1.99 מ׳ ₪
117
₪16,965
4.5
10
2018
292 מ׳
4/23/2026
1.75 מ׳ ₪
112
₪15,625
4
3
2019
522 מ׳
3/29/2026
1.86 מ׳ ₪
100
₪18,600
4
6
2015
518 מ׳
3/25/2026
1.72 מ׳ ₪
97
₪17,731
4
4
2010
208 מ׳
3/24/2026
2.82 מ׳ ₪
107
₪26,355
4
10
2021
294 מ׳
3/20/2026
2.6 מ׳ ₪
142
₪18,309
5
2
2020
403 מ׳
3/19/2026
1.65 מ׳ ₪
98
₪16,836
4
3
2005
465 מ׳
3/15/2026
2.15 מ׳ ₪
132
₪16,287
5
6
2017

מחירי דירות

מחיר ממוצע למ״ר17 א׳ ₪
תשואה2.73%

בתי ספר

בתי ספר בסביבה

תחבורה

בניה חדשה

אופי הרחוב

רחוב שורשים הוא רחוב שקט שמשמש בעיקר למגורים.

החיים בשכונה

מודעות נוספות בשבילך

₪4,700,000
מתיווך
בית פרטי
6 חד׳
קומת קרקע
186 מ"ר
רמת כרמים

פרויקטים חדשים בסביבה

לכל הפרויקטים באשקלון
 AQUA PARK אשדוד
AQUA PARK אשדוד
דירות 6-4 חד׳
29 קומות
החל מ - ₪2,590,000
אשדוד
דף הבית
אשקלון
רמת כרמים
שכונות קרובות
מדלן 2026