You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
שמירת חיפוש
פנטהאוזים למכירה ברחוב שכונת הפרחים, חריש
(עמוד 3)
328 פנטהאוזים למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪1,980,000
4.5 חד׳
קומה 3
148 מ"ר
פנטהאוז, הכרמל 17, היובל
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪4,450,000
₪4,500,000
3 חד׳
קומה 14
200 מ"ר
פנטהאוז, סנש חנה 22, רמת הדר
תיווך
ברל כצנלסון 84-86 חיפה
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
ברל כצנלסון 84, נוה שאנן, חיפה
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
יותם 35 חיפה
דירות 6-3 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪2,380,000
יותם 35, שמבור, חיפה
₪6,100,000
5 חד׳
קומה 6
135 מ"ר
פנטהאוז, שושנת הכרמל 1, כרמל מערבי
תיווך
₪2,290,000
3 חד׳
קומה 5
75 מ"ר
מיני פנטהאוז, דיישראלי , אחוזה
בבלעדיות
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
פרק שמיני: לאן דוהרת רכבת הנדל"ן הישראלית? | אורח: יוסי פרשקובסקי
פרק תשיעי: האם לקנות דירה זה רציונלי? | אורח: פרופ' דן אריאלי
₪5,140,000
₪5,300,000
5 חד׳
קומה 5
152 מ"ר
פנטהאוז, יותם , שמבור
תיווך
₪4,500,000
5 חד׳
קומה 5
115 מ"ר
פנטהאוז, אחוזה
תיווך
לב המושבה פרדס חנה
דירות 5-4 חד׳
9 קומות
השומר 6, מרכז המושבה, פרדס חנה כרכור
קרית ספר 25 חיפה
קריית ספר 25, אחוזה, חיפה
₪3,550,000
5 חד׳
קומה 8
136 מ"ר
מיני פנטהאוז, השולמית 10, אור ים
תיווך
₪3,690,000
5 חד׳
קומה 17
200 מ"ר
פנטהאוז, סחלב , הפרחים
תיווך
₪2,895,000
4 חד׳
קומה 3
135 מ"ר
פנטהאוז, הסחלב , רמת אלמוגי
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪5,000,000
5 חד׳
קומה 12
250 מ"ר
פנטהאוז, מאיר עמית , נווה אור החדשה
בבלעדיות
יהודה עמיחי 8, גבעת זמר
דירות 5 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪4,400,000
יהודה עמיחי 8, רמת עופר, חיפה
המעלה 18 פרדס חנה כרכור
דירות 5-3 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪2,300,000
המעלה 18, מרכז המושבה, פרדס חנה כרכור
רק 10% במעמד החתימה!
₪4,600,000
5 חד׳
קומה 6
140 מ"ר
פנטהאוז, כבירים , כרמל ותיק
תיווך
₪6,100,000
5 חד׳
קומה 7
135 מ"ר
פנטהאוז, שושנת הכרמל , כרמל מערבי
תיווך
₪3,200,000
5 חד׳
קומה 8
138 מ"ר
פנטהאוז, לבונה 5, אור ים
תיווך
₪3,200,000
5 חד׳
קומה 8
135 מ"ר
פנטהאוז, אור ים
תיווך
לאטי גרדנס - Lati Gardens
דירות 5-3 חד׳
11 קומות
השולמית 18, אור ים, אור עקיבא
הרדוף 6 חיפה
הרדוף 6, כרמל מערבי, חיפה
₪3,690,000
5 חד׳
קומה 4
180 מ"ר
פנטהאוז, מרכז הכרמל
תיווך
₪3,050,000
5 חד׳
קומה 4
136 מ"ר
פנטהאוז, המור 2, אור ים
תיווך
₪3,500,000
5 חד׳
קומה 8
205 מ"ר
מיני פנטהאוז, אילות השדה 5, אור ים
תיווך
₪4,500,000
6 חד׳
קומה 3
170 מ"ר
פנטהאוז, גבעת דאונס , גבעת דאונס
תיווך
רחל 4 חיפה
דירות 5-4 חד׳
7 קומות
כגן רחל 4, כרמליה, חיפה
זמנהוף 33 חיפה
דירות 5 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪3,350,000
זמנהוף 33, גבעת דאונס, חיפה
₪2,350,000
5 חד׳
קומה 6
130 מ"ר
פנטהאוז, טופז 15, אבני חן
תיווך
₪6,400,000
5 חד׳
קומה 5
310 מ"ר
פנטהאוז, נחשון 2, שמבור
תיווך
₪3,530,000
5 חד׳
קומה 1
150 מ"ר
פנטהאוז, עומרים
תיווך
₪4,250,000
6 חד׳
קומה 6
135 מ"ר
פנטהאוז, טרומפלדור , נוה שאנן
תיווך
Top10 במדד המתווכים
אילון 4
דירות 5 חד׳
7 קומות
אילון 4, אחוזה, חיפה
SEA AND VALLEY
דירות 3 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,725,000
הרופא 21, אחוזה, חיפה
₪3,600,000
5 חד׳
קומה 7
280 מ"ר
פנטהאוז, דוד המלך , אור ים
תיווך
₪2,900,000
4 חד׳
קומה 5
140 מ"ר
פנטהאוז, כרמליה
תיווך
₪3,690,000
5 חד׳
קומה 9
161 מ"ר
פנטהאוז, חיטה 5, עומרים
תיווך
₪3,900,000
₪4,200,000
4 חד׳
קומה 6
190 מ"ר
פנטהאוז, נוי 6, נאות פרס
תיווך
AVENEW 59
דירות 6-3 חד׳
18 קומות
החל מ - ₪1,950,000
הכלניות 59, כלניות, טירת הכרמל
פרויד 22 חיפה
דירות 7-4 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪2,250,000
פרויד 22, רמת אשכול, חיפה
₪2,980,000
4 חד׳
קומה 8
130 מ"ר
מיני פנטהאוז, נטע 18, חלומות
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪2,990,000
5 חד׳
קומה 14
126 מ"ר
פנטהאוז, הר שלמה , היובל
תיווך
₪3,400,000
5 חד׳
קומה 8
136 מ"ר
פנטהאוז, חלומות
בבלעדיות
₪2,490,000
5 חד׳
קומה 5
120 מ"ר
פנטהאוז, תאנה 32, החורש
תיווך
השרון 17, בת גלים, חיפה
בת גלים, חיפה
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
שבירו בחיפה
דירות 5-4 חד׳
24 קומות
נאות נבון, חיפה
₪4,550,000
5 חד׳
קומה 7
135 מ"ר
פנטהאוז, מנדל זינגר , סביוני דניה
בבלעדיות
₪3,600,000
₪3,700,000
5 חד׳
קומה 8
116 מ"ר
פנטהאוז, רענן , כרמל ותיק
תיווך
₪1,290,000
2.5 חד׳
קומה 4
125 מ"ר
פנטהאוז, יוסף 38, הדר הכרמל
תיווך
₪4,400,000
6 חד׳
קומה 4
190 מ"ר
פנטהאוז, מתחם הרכס
5
6
7
דירות לפי מספר חדרים
דירות 2 חדרים למכירה בשכונת הפרחים, חריש
דירות 3 חדרים למכירה בשכונת הפרחים, חריש
דירות 4 חדרים למכירה בשכונת הפרחים, חריש
דירות 5 חדרים למכירה בשכונת הפרחים, חריש
מפת האתר
מדלן 2026