PxPixel
העלאת מודעה
אח"י אילת 65, קרית חיים מזרחית, חיפה
לכל התמונות · 1
₪3,500

אח"י אילת 65, קרית חיים מזרחית, חיפה

חנות להשכרה
מתיווך
30
מ״ר

תיאור הנכס

🏢 בלעדיות חדשה להשכרה – קריית חיים מזרחית | אח"י אילת 65, חיפה 📍 מיקום מסחרי מעולה – ליד McDonald's 🔹 חנות בקומת קרקע – כ־30 מ"ר 🔹 חזיתית, עם תנועה ערה וחשיפה גבוהה 🔹 מתאימה לעסקים קטנים, קליניקה, משרד, קוסמטיקה, טייק אווי ועוד 💰 שכירות: 3,500 ₪ בלבד! 💡 אפשרות לשכירות משנה ב־1,500 ₪ 🚪 כניסה מיידית

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪117
תאריך כניסה
מיידי
יש טעות במודעה? דווחו לנו
נתן_רפפורט_3_כפר_סבא

לכל הנכסים
שדרות ההסתדרות 271, חיפה
₪4,000
חנות
77 מ"ר
₪52 למ״ר
קומה 2
שדרות ההסתדרות 271, קרית חיים מזרחית
כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
חיפה
קרית חיים מזרחית
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026