בית ספר אגרון גרשון, ירושלים

מידע כללי על בית ספר אגרון גרשון, ירושלים

מדד מדלן: 83

כתובת: ירושלים, זנגויל 29

סוג: יסודי

כיתות: גן - ו

פיקוח: ממלכתי

סוג חינוך: רגיל

מספר תלמידים: 419

מספר כיתות: 15

תלמידים בכיתה: 28.0

שנת הקמה: 1950

טלפון: 02-6411444

מנהל/ת: זמירה ולד

רשות חינוך: ירושלים

יום לימודים ארוך: לא

באופק חדש: כן

סוג חינוך: רגיל

מעמד ביה"ס: רשמי

שפת לימוד: עברית

סקטור: יהודי

חוות דעת של הגולשים

יתרונות:

 • קרוב לבית
 • החברה של הילדים והקידום של המורים
 • ישנם מורים בודדים שהם יחידי סגולה בטיב חינ...
 • שכיף בהפסקות

חסרונות:

 • לעיתים יש יותר מידי אלימות ונראה שהיא לא מ...
 • הסביבה לא נקיה ממש ומתוחזקת
 • חוסר הקשבה להורים ולדרישותיהם, חוסר יכולת ...
 • שלא נקי כל כך ביגלל הילדים

בחינות המיצ"ב

תוצאות בחינות המיצ"ב שנערכו בשנים האחרונות בבית הספר:

כיתה ה`, 2012

ומ

עשירון מדע וטכנולוגיה: 10
עשירון אנגלית: 9

כיתה ב`, 2010

עשירון עברית: 2

כיתה ה`, 2010

ומ

עשירון מתמטיקה: 9
עשירון עברית: 5

מה חושבים התלמידים והמורים על האווירה בבית הספר?

בבחינת המיצ"ב ממלאים התמידים והמורים שאלון בו הם מציינים אם הם מסכימים עם הגדים שונים על בית הספר ואווירת הלימודים. בטבלה הבאה מוצגים אחוז התמידים או המורים שהסכימו עם ההגדים בבחינה בשנת 2012.

שכבה ה'-ו'
בבית הספר יש חבורות של תלמידים אלימים המציקים לתלמידים אחרים ופוגעים בהם 7%
לפעמים אני מפחד ללכת לבית הספר, כי יש בו תלמידים שמתנהגים באלימות 0%
בחודש האחרון קיבלתי מכה או בעיטה או אגרוף מאחד התלמידים שרצה לפגוע בי 15%
בחודש האחרון אחד התלמידים איים שיפגע בי בבית הספר או אחרי הלימודים 1%
בחודש האחרון הטילו עלי 'חרם': קבוצת תלמידים לא רצתה לדבר או לשחק איתי 1%
בחודש האחרון מישהו מהתלמידים קילל אותי בכוונה לפגוע בי 17%
בחודש האחרון תלמידים מבית הספר שברו או הרסו ציוד של בית הספר 25%
כשעצוב לי או כשרע לי, אני מרגיש נוח לדבר על זה עם מישהו מהמורים שלי 70%
בחודש האחרון מישהו מהמורים לעג לי או העליב אותי או השפיל אותי במילים 8%
רוב המורים מכבדים את מה שאני חושב ומרגיש 91%
טוב לי בבית הספר 98%
בכיתה שלי יש תלמידים שמתחצפים למורים 30%
המורים צריכים לחכות הרבה זמן בתחילת השיעור עד השתלמידים מפסיקים להרעיש 43%
את חשה שמוטל עליך עומס עבודה כבד מדי (שאלה למורות) 75%
את חשה שהתעייפת מעבודת ההוראה (שאלה למורות) 15%
את שבעת רצון מעבודתך כמורה (שאלה למורות) 100%

מה אתם חושבים על בית הספר אגרון גרשון, ירושלים?

מפת הסביבה

 • מגורים
 • מסחר או תעשייה
 • מבנה ציבורי
 • פארק, גינה
 • אחר

הכירו את השכונה: קרית היובל

מחירי דירות:

מדד מדלן*: 1,478,000 ש"ח

מדד למ"ר: 20,600 ש"ח
מספר הדירות שנמכרו: 167

מחירי שכירות מבוקשים:

מדד השכירות של מדלן*: 3,350 ש"ח

מדד שכירות למ"ר: 59 ש"ח
מדד תשואת שכירות: 2.4%

מחירון דירות לפי חדרים

חדרים דירות חדשות יד שניה משנות ה-70 וה-80 יד שניה עד שנות ה-70
2 - - 919,000
2.5 - - 1,281,000
3 1,835,000 1,186,000 1,120,000
4 2,120,000 1,533,000 1,712,000
5 2,478,000 - -

מחירון שכירות מבוקשת לפי חדרים

חדרים שכירות מבוקשת תשואה
2 2,890 3%
2.5 3,190 2.8%
3 3,410 3.1%
3.5 3,540 -
4 4,540 2.5%
דירות מיוחדות 3,950 -
צמודי קרקע 6,930 -
בשנה האחרונה הוקמה אגודה שיתופית בשם 'שבוס' המפעילה הסעות בימי שישי בערב בין חלקי העיר השונים אל מרכז העיר, ובכך מאפשרת לתושבי העיר להגיע אל מקומות הבילוי במחיר נסיעה שאינו רחוק ממחיר תחבורה ציבורית. האגודה הוקמה על ידי צעירים ירושלמים שהרגישו כי קיים פער בין שפע מקומות הבילוי שנפתחו במרכז העיר בשנים האחרונות, לבין חוסר הנגישות אליהם למי שלא מגיעים רכב פרטי או במונית. יוזמה זו מעודדת את תושבי העיר לא לקחת את ההגה לידיים לאחר ששתו ומאפשרת חופש תנועה לאנשים שאינם שומרי שבת ואין בבעלותם רכב פרטי. מסלול שבוס בירושלים מתחיל מפסגת זאב ועובר בדרך חברון, גילה, קריית יובל, בית הכרם ומשם למרכז העיר, ובמסלול זהה בכיוון השני. המסלולים פועלים מהשעה 18:00 ועד השעה 4:00 בבוקר. (ראו מפת תחנות בגלריה של שכונה זו)
את השכונה חוצה כיום ציר תחבורה מרכזי המוביל מהכניסה לעיר ושדרות הרצל ועד לבית החולים הדסה עין כרם ושכונות דרום העיר. הקו הראשון של הרכבת הקלה (הקו האדום) מסתיים כיום בהר הרצל, אולם מתוכנן להמשיך לאורך השכונה עד הדסה עין כרם. העבודות התחילו ביולי 2015 וצפויות להימשך כשנתיים. קו הרכבת הקלה מתוכנן אף להתחבר לכביש אורה - משואה החדש שנפתח באזור. מערכת תחבורה זו צפויה להגביר את הנגישות של השכונה ולגרום לעליית ערך הדירות באזור. עם זאת, עד גמר העבודות ייתכן והאזור יהיה חשוף לעומסים ואי נוחות בשל העבודות.
בעקבות הקרבה לשכונת בית וגן החרדית והיקרה, משפחות חרדיות רבות עברו בעשור האחרון לאזורים הצפוניים בשכונת קריית יובל, הנושקים לשכונת בית וגן. הרחובות הבולטים בשיעור האוכלוסייה החרדית הם בורוכוב וזנגוויל. תופעה זו נתקלה בהתנגדות של חלק מן התושבים החילוניים בשכונה, שהקימו את ועד קריית יובל החופשית, הנאבק לטענתם על כך שמרקם החיים הקיים לא ישתנה.
בשכונה פעילות קהילתית ענפה וסוגים רבים של ארגונים וקהילות הפועלים במרחב. מקהילה רפורמית, קיבוץ עירוני, מכינה קדם צבאית, ארבע גינות קהילתיות ועוד. האוכלוסייה בשכונה מגוונת וכוללת תושבים ותיקים לצד עולים מחבר העמים, אפריקה, ארה"ב ועוד וכן אוכלוסייה דתית וחרדית לצד חילונית. בשכונה מנהל קהילתי המעורב מאוד בנעשה בשכונה ושותף גם להחלטות תכנוניות בנוגע לעתיד השכונה. כך לדוגמא: עבודות התשתית של הרכבת הקלה החלו ביולי 2015, והמנהל הקהילתי התכנס יחד עם תכנית אב לתחבורה ירושלים על מנת לוודא ששעות פעילות העבודות יפגעו כמה שפחות בתושבי השכונה ושהתכנון המוצע ייטיב עם התושבים.
בסמוך לגן 'המפלצת' הידוע בשכונה, מתוכנן פרויקט של 405 יח"ד להשכרה לטווח ארוך בשם הדסה הקטנה. הפרויקט יכלול 4 מגדלים בני 18 קומות ונמצא על אחד מהצירים המרכזיים בשכונה וסמוך למרכז המסחרי. הקומות התחתונות של הבניינים מתוכננות לשמש למסחר ולמשרדים כחלק משדרוג החזית המסחרית של הרחוב. התכנית אושרה להפקדה על ידי הועדה המחוזית בפברואר 2015. מרבית הדירות בפרויקט ישווקו במסגרת תכנית 'דירה להשכיר'. במסגרת זו חלק מהדירות ישווקו במחיר שנמוך בכ-20%-30% ממחירי השוק. כמו כן מחיר השכירות יהיה מפוקח וכן כל עלייה במחיר שכר הדירה תהיה צמודת מדד ועד 1% לכל היותר בשנה.
בשכונה הוכרזו פרויקטים רבים של פינוי בינוי הפרוסים על פני השכונה כולה: ברחובות גולומב, שטרן, הנטקה, בורוכוב, טהון, ברזיל, אורוגוואי, גואטמלה והציונות. מתוך כך, רק הפרויקט ברחוב הציונות נמצא בשלבי תכנון מתקדמים וכולל תב"ע מאושרת. הבתים המיועדים לפינוי בינוי כוללים בתים דו קומתיים ישנים לצד שיכוני רכבת משנות השישים אשר מתוכננים להיבנות מחדש כמגדלים רבי קומות. שינוי זה עתיד להצעיר את פני השכונה ולהכניס תוספת שת אוכלוסייה חדשה לאזור. המנהלת להתחדשות עירונית של עיריית ירושלים וחברת קדמת היובל הן החברות המרכזיות שמקדמות את הנושא. חשוב לדעת כי תהליך של פינוי בינוי אורך זמן רב, ועלול להתעכב שנים רבות עד למימוש הפרויקט. עם זאת, המנהל הקהילתי בשכונה מלווה את התושבים בכל התהליך ומסייע להם לשמור על זכויותיהם.
בשכונת פסגת זאב, בצפון ירושלים, המדינה משווקת קרקעות לבנייתן של כ-68 דירות מוזלות במסגרת תוכנית "מחיר למשתכן". מטרת התוכנית היא לאפשר למחוסרי דירה לרכוש דירה חדשה בהנחה של כ-200,000 ש"ח ממחיר השוק (של יוני 2015). עד שהדירות המוזלות יימכרו ויאוכלסו יחלפו מספר שנים אבל שימו לב, התוכנית כבר יצאה לדרך והקרקעות המוזלות בצפון ירושלים כבר יצאו לשיווק. גם אם אין בכוונתכם להמתין מספר שנים, קחו בחשבון שתיתכן השפעה כבר בטווח הקצר גם על מחירי הדירות "הרגילות" בסביבת שכונות פסגת זאב ונוה יעקב. הקרקע שיצאה לשיווק במסגרת תוכנית "מחיר למשתכן" נמצאת בפינה הצפון מערבית של פסגת זאב. למידע נוסף כנסו ל-"10 נקודות על מחיר למשתכן".
בירושלים אושרה תכנית להקמת קו חדש לרכבת הקלה באורך של כ-20 ק"מ. הרכבת הקלה תחבר את שכונת גילה בדרום והגבעה הצרפתית בצפון, תעבור דרך צומת פת ואזור התעשיה תלפיות ויקשר את השכונות למרכז העיר ולקמפוסים של האוניברסיטה בהר הצופים וגבעת רם. בשלב הראשון מתוכנן המשך המסילה הקיימת אל הקמפוסים, ואילו הקמת החלקים הנוספים של הקו החדש צפויה להתממש בהמשך. שיפור הנגישות עשוי לתרום להשבחת ערך הדירות לאורך הקוים החדשים, בעיקר בשכונות הפריפריאליות של העיר, כדוגמת הגבעה הצרפתית ושכונת גילה. עם זאת כדאי לזכור שתהליך ההקמה של הקו עלול להימשך זמן רב ולפגום באיכות החיים במהלך שנות הבניה (שימו לב, משך בניית הקו הרכבת הקיים בירושלים ארך כ-10 שנים!). נכון לעכשיו לא נבחר קבלן מבצע ולכן אין תאריך לתחילת העבודות.
קריית היובל היא שכונה עם אווירה קהילתית חזקה הממוקמת בחלקה הדרום-מערבי של ירושלים. השכונה נבנתה בשנות החמישים וכוללת אוכלוסייה מגוונת ורב-גילאית. ניתן למצוא בשכונה אזורים יוקרתיים ומבוססים כדוגמת רחוב שמריהו לוין ורחוב הנטקה, לצד שיכונים ותיקים ברחובות כמו ברזיל, גואטמלה ושטרן. בימים אלו השכונה עוברת תהליך של התחדשות עירונית – מתוכננות לקום בה מספר תחנות של הרכבת הקלה ופרויקטים רבים של פינוי-בינוי. השכונה מתאפיינת בשפע של צמחייה וטבע עירוני העוטף אותה מכל עבר, וכן מתצפיות הנוף הנשקפות ממרבית בתי השכונה. חלקים רבים של השכונה פונים לכיוון עין כרם ויער ירושלים או לכיוון מלחה.

השכנים

אוכלוסיית השכונה רב-גילאית ומגוונת מאוד וכוללת משפחות עם ילדים, צעירים, מבוגרים, דתיים לצד חילוניים וחרדים.

מחוץ לבית

השכונה סמוכה ליער ירושלים בצדה הצפון-מערבי ומוקפת צמחייה מכל עבר. בתוך השכונה יש מספר פארקים שכונתיים: פארק "המפלצת" המפורסם, פארק דניה וגן אולסוונגר.

חניה ורכב

בשכונה אין חניות תת קרקעיות או חניות ציבוריות גדולות. על כן באזורי המגורים יש מצוקת חנייה קלה אשר מתגברת ככל שמתקרבים למרכז המסחרי של השכונה.

ניידות

קווי אוטובוסים רבים חוצים את הרחובות הראשיים בשכונה וניתן להגיע לכל חלקי העיר בקלות רבה יחסית. תחנת הרכבת הקלה בהר הרצל נמצאת במרחק של כ-10-15 דקות נסיעה ממרבית אזורי השכונה. שילוב של נסיעה באוטובוס לצד שימוש ברכבת הקלה יוצר נגישות גבוהה אל מרכז העיר וצפונה. זמן נסיעה ממוצע בתחבורה ציבורית מהשכונה לתחנה המרכזית ולמרכז העיר אורך כ-30 דקות. למעוניינים בנסיעה על אופניים או הליכה ברגל, השכונה כמו שאר חלקיה של ירושלים, תלולה וכוללת עליות וירידות ומאתגרת את הנסיעה.

מסחר ושירותים

המרכז המסחרי העיקרי של השכונה נמצא ברח' אורוגוואי וכולל סופר, דואר, בנק, בתי קפה, חנויות טבע, ביגוד ועוד. בנוסף, מספר מרכזים מסחריים קטנים יותר מפוזרים ברחבי השכונה.

חינוך וקהילה

בשכונה מספר בתי ספר יסודיים, ביניהם כמה בולטים לחיוב: בי"ס תל"י – שהינו בי"ס יסודי על אזורי מבוקש וכן בי"ס יסודי אגרון. כמו כן, קיימים שני בתי ספר על יסודיים מוכרים ומבוקשים בסמוך לשכונה: בית הספר "בויאר" והתיכון למדעים ולאומניות. מלבד זאת, בשכונה קיים מרכז קהילתי ("פיליפ ליאון"), מרכז ספורט ("בית טיילור"), מתנ"ס ("הספלד"), מרכז לבריאות הנפש ומרכז רפואי של הדסה הקטנה (מכבי). בשכונה שלוש תנועות נוער פעילות: הנוער העובד, שבט היובל של תנועת הצופים וסניף בני עקיבא. השכונה מתאפיינת בתחושת קהילתיות גבוהה ויש בה מנהל קהילתי פעיל המעורה בשכונה ומוביל מאבקים חברתיים וסביבתיים רבים.

תכנון עתידי

הקו הראשון של הרכבת הקלה (הקו האדום) מסתיים כיום בהר הרצל, אולם מתוכנן להמשיך לאורך השכונה עד ביה"ח הדסה עין כרם. העבודות התחילו ביולי 2015 וצפויות להימשך כשנתיים. במסגרת הפרויקט, הרכבת הקלה תיסע לאורך רח' הנטקה, הרחוב הראשי של השכונה, לכיוון קרית מנחם, ויוקמו 3 תחנות חדשות לאורך הרחוב. למעוניינים ברכיבה על אופניים או הליכה ברגל השכונה, כמו שאר חלקיה של ירושלים, תלולה וכוללת עליות וירידות.

מה חושבים השכנים על השכונה?

תחושת קהילה: (10)
מתאים למשפחות: (12)
מתאים לרווקים: (12)
מתאים לפנסיונרים: (12)

בתי ספר: (9)
גני ילדים: (9)

תחבורה ברכב: (10)
ביטחון אישי: (10)
נקיון ותחזוקה: (10)
חניה: (9)
נוחה להולכי רגל: (9)
תחבורה ציבורית: (10)

גינות ופארקים: (10)
קניות ומסעדות: (10)
בילוי ופנאי: (9)

מתאים לחילונים: (12)
מתאים לדתיים: (13)
מתאים לחרדים: (13)

יתרונות:

 • שקט, נוף יפה בחלק מהמקומות, לא מרכז העיר
 • אזור שקט למשפחות
 • מיקום מוצלח מאוד- קרוב לקניון מלחה, לגן החיות, נסיעה של כרבע שעה באוטו למרכז העיר... יש כמעט הכל בתוך השכונה- מבנקים ועד קופת חולים ודואר. הכל נגיש ובמרחק הליכה. יש קצב ירק...
 • השקט והשלווה
 • שקט, לא צפוף, הרבה ירוק, קרוב לתחבורה ציבורית מאוד טובה לשאר חלקי העיר, תחנת רכבת קלה בהר הרצל (יש אוטובוס המגיע כל 5-10 דקות), הרבה שמש, אוכלוסיה מעורב ירושלמי,

חסרונות:

 • אוכלוסיה מבוגרת
 • הרבה בנייה באיזור קצת רעש מדי פעם
 • מתחרדת מאוד... סוגרים גני ילדים חילונים ופותחים גנים חרדיים. אני העדפתי לשלוח לגני עיריה מחוץ לשכונה. יש גנים פרטיים לא רעים. החניה במרכז המסחרי בעייתית ובתשלום. ישנם גם רח...
 • שהחדרים קטנים מדי
 • בחורף קר יחסית - במקום גבוהה יותר משאר חלקי העיר, רחוק מהמרכז, אין הרבה אופציות לקניות, בכמה מהבניינים יש משפחות גדולות עם ילדים, בצירים הראשיים יש תנועה של אמבולנסים המגיע...

מדד חברתי כלכלי: 6 מתוך 10

אחוז אקדמאים: 31%
שכר ממוצע: 6,420 ₪
מפלגה מובילה בבחירות: הליכוד, 30%
שנת בניה ממוצעת: 1960
מוצא: ישראלי, 38%
נפשות בדירה: 2.6
*הנתונים מבוססים על עיבוד נתוני הלמ"ס, ועדת הבחירות המרכזית ועוד
   
מבוסס על עיבוד דיווחי רשות המיסים

מחפשים דירה? קבלו להצעות באזור

בהרשמה אני מאשר קבלת דיוורים ופרסומות בהתאם לתנאי השימוש

חינוך בקרית היובל לחצו כאן לחינוך בשכונה

כללי

מספר בתי ספר: 47

מספר תלמידים בכיתה: 27

מספר תלמידים: 12,018

השגים במיצ"ב בסביבה

מדד מדלן: 61

שנת בחינה אחרונה: 2013

מדד מתמטיקה: 6

מדד מדע וטכנולוגיה: 7

מדד אנגלית: 6

מדד עברית: 6

חוות דעת על בתי הספר בשכונה

יתרונות:

 • נותן אפשרות לכל ילד ללמוד ולהגיע להישגים ב...
 • יחס אישי לכל אחת!!!
 • האכפתיות של הרבנים וצוות המדריכים
 • בית ספר דתי

חסרונות:

 • מורים למתמטיקה ואנגלית יכולים להוריד תלמיד...
 • אין
 • אין
 • אין

בתי ספר בסביבה

שם שכבה פיקוח מדד מדלן שנת בחינה אחרונה אחוז התלמידים שקיבלו בעיטה או אגרוף בחודש הבחינה אחוז המורות שדווחו על שחיקה אחוז התלמידים שטוב להם בביה"ס
אולפנא תורנית חורב, ירושלים יסודי, תיכון ממלכתי דתי 98 2013 1 28 81
תלי בית וגן, ירושלים יסודי ממלכתי 83 2013 17 33 79
אגרון גרשון, ירושלים יסודי ממלכתי 83 2012 15 15 98
חטיב אורט מינקןף, ירושלים חט"ב ממלכתי 83 2012 18 18 77
תורני ע"ש פ. הימלפרב, ירושלים תיכון, חט"ב ממלכתי דתי 80 2012 39 33 80
ממלכתי משואה, ירושלים יסודי ממלכתי 73 2012 15 29 73
נוה עציון בנות, ירושלים יסודי ממלכתי דתי 60 2012 5 21 85
ראשית, ירושלים יסודי ממלכתי דתי 53 2012 26 32 68
ישיבת נתיב מאיר, ירושלים תיכון, חט"ב ממלכתי דתי 43 2013 40 22 61
מנחת, ירושלים יסודי ממלכתי 35 2013 17 30 90
קרית נוער ירושלים, ירושלים תיכון, חט"ב ממלכתי דתי 30 2012 25 8 79
חב"ד עיר גנים, ירושלים יסודי ממלכתי דתי 28 2012 15 37 81
תולדות ניסים בנים, ירושלים (*) יסודי חרדי 15 2012
תולדות ניסים, ירושלים (*) יסודי חרדי 15 2013
ישיבה לצעירים, ירושלים תיכון חרדי
המעין, ירושלים יסודי, תיכון ממלכתי
המרכז הישראלי למצוינות בחינוך, ירושלים תיכון ממלכתי
עמל תלמים תורני, ירושלים תיכון חרדי
ישיבת עטרת ישראל, ירושלים תיכון חרדי
משכן חיים, ירושלים תיכון חרדי
ישיבת אור ברוך, ירושלים תיכון חרדי
ישיבת אוהל מועד, ירושלים תיכון חרדי
ממ"ד ג.מרדכי, ירושלים יסודי ממלכתי דתי
ת"ת לויכטר, ירושלים יסודי חרדי
בית השם נהלך, ירושלים תיכון חרדי
עמל ליידי דייויס, ירושלים תיכון ממלכתי
נעורים, ירושלים תיכון, חט"ב ממלכתי דתי
רעות-אור שלום, ירושלים יסודי, תיכון ממלכתי
מחלקת ילדים, ירושלים יסודי ממלכתי דתי
עמלנו - עמל תורני, ירושלים תיכון חרדי
ביה"ס ע"ש דביקו, ירושלים תיכון חרדי
תיכון תל אביב, ירושלים תיכון ממלכתי
ת"ת אחיעזר, ירושלים יסודי חרדי
הטנה, ירושלים יסודי, תיכון ממלכתי
תיכון ע"ש בויאר, ירושלים יסודי, תיכון ממלכתי
אהבת תורה המסורה, ירושלים יסודי חרדי
ישיבת באר התורה, ירושלים תיכון חרדי
בית חנוך עוורים מד, ירושלים יסודי, תיכון ממלכתי דתי
ישיבת תנא דבי אליהו, ירושלים תיכון חרדי
אלי"ן, ירושלים יסודי, תיכון ממלכתי
מפתן בני ציון, ירושלים חט"ב חרדי
אמי"ת טכנולוגי דתי, ירושלים תיכון ממלכתי דתי
ישיבה תיכ' תורה ומדע, ירושלים תיכון ממלכתי דתי
ישיבת שלום בניך, ירושלים תיכון חרדי
מרכז נוער טכ' אמי"ת, ירושלים תיכון ממלכתי
משכנות ישראל, ירושלים יסודי חרדי
תיכון ע"ש יעקובזון, ירושלים תיכון חרדי
ת"ת אוהל מועד, ירושלים יסודי חרדי
חכמי לב, ירושלים תיכון חרדי
מיוחד כיח לחרשים, ירושלים יסודי, תיכון ממלכתי
תפארת ברוך, ירושלים תיכון חרדי
ברושים, ירושלים יסודי ממלכתי
ת'ת תשב'ר אמשינוב, ירושלים יסודי חרדי
בית יעקב בית וגן, ירושלים יסודי חרדי
ת"ת בנין עולם, ירושלים יסודי חרדי
ישיבת מעלות חיים, ירושלים תיכון חרדי
בפי ישרים, ירושלים יסודי חרדי
תלמוד תורה יסדת עז, ירושלים יסודי חרדי
לבתי ספר המסומנים ב-(*) דירוג חלקי מאחר ופרסמו רק חלק מציוני הליב"ה. הדירוג יעודכן עם פרסום התוצאות.

גני ילדים בסביבה

שם הגן כתובת טלפון
תת המסורה לייבוביץ 52 02-571-1643
תקוה תורה ועבודה 1 054-542-4641
תפארת עם ישראל הפסגה 5 02-631-0976
תורה ועבודה ג עץ הדעת תורה ועבודה 8
שפה זנגויל 25
שיקומי חקלאי זאב 21 02-537-0489
רמת שרת הרב שרם 5 02-42-2154
רמת שרת דוד מרץ 43
רמת דניה קובובי 14 02-642-0022
רימונים לוין שמריהו
רימונים לוין שמריהו 3
קרית מנחם קולומביה 5
קרית מנחם איסלנד 8 02-43-7731
קרית מנחם ניקרגואה 8 02-43-7881
קרית יובל חטיבה אגרון זנגויל 02-641-7338
קרית יובל 1 קלנר אריה 11
קרית יובל 02 קלנר אריה
קרית יובל ברזיל 309 02-43-8670
קרית יובל אורוגואי
קרית יובל וולטה עלית 3 02-43-4629
קרית יובל שמריהו לוין 57 02-43-7757
קרית יובל קליינמן 5 02-642-2418
קרית יובל וולטה עלית 11 02-43-7006
קרית יובל לוין שמריהו 57
קרית יובל אורגואי 27 02-43-5517
קוסטה ריקה קוסטה ריקה 2
ק. יובל זנגויל
עיר_גנים האביבית 20 02-643-5030
עיר גנים קוסטה ריקה קוסטה ריקה 10
עיר גנים ט קוסטה ריקה 10
עיר גנים בנים הנורית 16
עיר גנים בנות הנורית 18
עיר גנים א' הנרד 1 02-643-3656
עיר גנים הנורית 5 02-643-8108
עיר גנים הנורית 2 02-641-0082
עין כרם דרך האחיות 9
עין כרם המעיין 8 02-643-7850
ניקרגואה ניקרגואה 8 02-643-7881
משכן יעקב קאסוטו 3
ממד חבד עיר גנים. הנורית 16
מלחה הכפיר 72 02-679-6986
חניכי הישיבות בית וגן החיד"א 4 02-641-0029
זמיר הנורית 02-534-0524
זאב חקלאי_15 חקלאי זאב 15
זאב חקלאי חקלאי זאב 2
וולטה עילית וולטה העלית
המעיין מעלה האכסניה 1 02-641-6227
הכפיר 74 הכפיר 72 02-678-5041
החידא 14 החיד"א 14
הגן השיקומי חקלאי זאב 24
גני אור ברוך תורה ועבודה 8
גן שיקומי חקלאי זאב 24 02-237-3929
גן ילדים עיריית ירושלים ניסן אברהם 16
גן ילדים עיריית ים שטרן אברהם 27
גן ילדים חקלאי זאב 15
גן טל ואיילת קדושי סטרומה 4 02-679-2962
גן השיקומי חקלאי זאב
גבעת_משואה דולצ'ין 23 02-643-7719
גבעת משואה ביצור יהושע 1
גבעת משואה דולצ'ין 23 02-643-7589
גבעת מרדכי הלר חיים 5
גבעת גונן דולצ'ין 23 02-644-6469
בפי ישרים תורה ועבודה 2
בפי ישרים הפסגה 18
בנין עולם 4 קאסוטו 5 02-642-8532
בנין עולם 1 קאסוטו 5
בנין עולם הפסגה 41 054-467-8977
בנין עולם קאסוטו 14 02-641-4146
בית יעקוב שערי תורה 6
בית יעקוב תורה ועבודה 2
בית יעקב בתוך ביס נוה ע תורה ועבודה 2 02-642-0539
בית יעקב 2 הפסגה 34
בית יעקב קאסוטו 8
בית יעקב מיכלין 27 02-641-1579
בית יעקב שערי תורה 14
בית יעקב הרב פרנק 8 057-316-8787
בית יעקב הרב עוזיאל 101
בית יעקב הפסגה 54
בית וגן תורה ועבודה 4 02-643-7691
בית וגן מרץ דוד 43 02-642-3519
בית הכרם טוב משה
באר מרים שטרן אברהם 27
אנטרוסופי גלבר
אמישנוב הפסגה 22
אחיעזר הפסגה 24 02-643-8267
אחדות ישראל אלמליח 802 02-679-2630
אור לילד דהומיי 2 02-643-5621
אור לילד אלמליח אברהם 802 054-770-5242
אור לילד שטרן אברהם 10 02-643-7944

אנטנות סלולריות בסביבה

מרחק (מטר) כתובת תאור סוג בדיקה אחרונה עצמת הקרינה
249 גואטמלה 3, ירושלים אנטנה בהקמה, פלאפון עוקצים+משתפלות - נעדכן כשיפורסם

דרוגי גולשים לבית הספר


(4)

(4)

(4)

(4)

(3)

(4)

(3)

(4)

(4)

(4)

(4)

(4)

חוות דעת גולשים על בית הספר

03/06/2015
יתרונות: שכיף בהפסקות
חסרונות: שלא נקי כל כך ביגלל הילדים
מכיר את בית הספר: אני לומד בביה"ס
27/03/2015
יתרונות: קרוב לבית
חסרונות: לעיתים יש יותר מידי אלימות ונראה שהיא לא מטופלת כראוי. בביה"ס לומדים תלמידים שאינם משכונת קריית יובל/ רמת דניה דבר שאינו תורם מבחינה חברתית לביה"ס. יותר מידי כיתות מקדמות מה שמעיד על הרמה שהולכת ויורדת בעיקר מבחינה חברתית.
מכיר את בית הספר: הילד שלי לומד בביה"ס
13/11/2014
יתרונות: החברה של הילדים והקידום של המורים
חסרונות: הסביבה לא נקיה ממש ומתוחזקת
מכיר את בית הספר: למדתי בעבר בביה"ס
11/08/2014
יתרונות: שיש בו חוגים ושיעורים כיפים
חסרונות: שלי פעמים יש ריב בין ילדים או מורים
מכיר את בית הספר: אני לומד בביה"ס
09/08/2014
יתרונות: ישנם מורים בודדים שהם יחידי סגולה בטיב חינוך והשכלה עם וותק וניסיון ובעלי כלים חינוכיים המהווים מודל חיובי לחיקויי וללמידה.
חסרונות: חוסר הקשבה להורים ולדרישותיהם, חוסר יכולת להתמודד עם בעיות ללא אמצעי כפיה וטיוח, חוסר בכלים חינוכיים, אי כיבוד חוזרי מנכ"ל.
מכיר את בית הספר: הילד שלי לומד בביה"ס
*הבהרה: הסקירה שלהלן נערכה ע"י אתר מדלן ומבוססת על תוצאות בחינות המיצ"ב של משרד החינוך. המידע עלול להכיל שגיאות וליקויים. יתר על כן, שגיאות עשויות ליפול גם בערכים המוצגים של תוצאות המבחנים. למרות מאמצים רבים לבדוק את איכות ונכונות המידע, אתר מדלן אינו אחראי לנכונותו של המידע, וכל שימוש בו נעשה על אחריות המשתמש, כמפורט בתנאי השימוש. ט.ל.ח מצאתם שגיאה? דווחו לנו!