PxPixel
העלאת מודעה

נכסים מסחריים למכירה במרכז העיר, רחובות

11 נכסים למכירה

₪7,500,000
קומה 1
619 מ"ר
₪12,116 למ״ר
חנות, מרכז העיר
תיווך
גמר
רמת איכות A
בראשית BUSINESS
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי

יעניין אותך לדעת…

מידע ומדריכים מבית מדלן

נכסים למכירה בסביבה

דף הבית
רחובות
מרכז העיר
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026