You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים וחנויות למכירה בנתניה
46 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪1,180,000
קומת קרקע
30 מ"ר
₪39,333 למ״ר
חנות, גורדון 1, מרכז העיר צפון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,050,000
קומה 3
75 מ"ר
₪14,000 למ״ר
משרד, פתח תקוה 6, מרכז העיר צפון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪1,753,000
קומה 5
167 מ"ר
₪10,497 למ״ר
משרד, האורזים , אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪1,386,000
קומה 4
132 מ"ר
₪10,500 למ״ר
משרד, האורזים 23, אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
₪720,000
קומת קרקע
30 מ"ר
₪24,000 למ״ר
חנות, סמילנסקי 8, מרכז העיר דרום
תיווך
גמר מלא
₪1,950,000
קומה 3
128 מ"ר
₪15,234 למ״ר
משרד, גבורי ישראל 5, אזור תעשיה ספיר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
₪1,150,000
קומה 8
65 מ"ר
₪17,692 למ״ר
משרד, פתח תקוה 6, מרכז העיר צפון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪5,500,000
קומת קרקע
233 מ"ר
₪23,605 למ״ר
חנות, אזור תעשיה ספיר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪1,450,000
מרתף
132 מ"ר
₪10,985 למ״ר
משרד, האורזים 23, אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪790,000
קומת קרקע
22 מ"ר
₪35,909 למ״ר
חנות, לילינבלום , מרכז העיר צפון
תיווך
גמר
רמת איכות B
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
₪16,000,000
1,200 מ"ר
₪13,333 למ״ר
בניין, אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪975,000
קומה 2
75 מ"ר
₪13,000 למ״ר
משרד, האורזים 2, אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
₪1,300,000
קומה 3
58 מ"ר
₪22,414 למ״ר
משרד, המלאכה 4, אזור תעשיה ספיר
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪900,000
קומה 2
75 מ"ר
₪12,000 למ״ר
משרד, האורזים 2, אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪1,400,000
קומה 1
60 מ"ר
₪23,333 למ״ר
חנות, המסגר 1, אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪1,950,000
קומת קרקע
35 מ"ר
₪55,714 למ״ר
חנות, גד מנלה , אזור תעשיה ספיר
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪1,663,200
קומה 2
168 מ"ר
₪9,900 למ״ר
משרד, האורזים 2, אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪890,000
קומת קרקע
30 מ"ר
₪29,667 למ״ר
חנות, שמואל הנציב , מרכז העיר צפון
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪2,175,000
קומה 2
116 מ"ר
₪18,750 למ״ר
משרד, המלאכה 4, אזור תעשיה ספיר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪285,000
קומה 5
13 מ"ר
₪21,923 למ״ר
משרד, וייצמן 24, מרכז העיר צפון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות B
₪1,760,000
קומה 5
110 מ"ר
₪16,000 למ״ר
משרד, מפי 5, אזור תעשיה ספיר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,194,500
קומה 4
133 מ"ר
₪16,500 למ״ר
משרד, מפי 5, אזור תעשיה ספיר
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪700,000
קומה 8
40 מ"ר
₪17,500 למ״ר
משרד, פתח תקוה 6, מרכז העיר צפון
תיווך
גמר מלא
₪1,160,000
קומה 3
65 מ"ר
₪17,846 למ״ר
משרד, המלאכה 4, אזור תעשיה ספיר
תיווך
גמר מרוהט
₪940,000
קומה 1
80 מ"ר
₪11,750 למ״ר
משרד, המלאכה 26, אזור תעשיה ספיר
תיווך
מעטפת
רמת איכות C
₪1,111,111
קומה 1
51 מ"ר
₪21,786 למ״ר
משרד, האורזים 2, אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪24,552,000
882 מ"ר
₪27,837 למ״ר
מבנה תעשיה, פתח תקוה 45, רמת אפרים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪111,111
קומה 1
500 מ"ר
₪222 למ״ר
משרד, הגביש 8, אזור תעשיה ספיר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות C
₪3,000,000
קומה 5
133 מ"ר
₪22,556 למ״ר
משרד, מפי 5, אזור תעשיה ספיר
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪1,092,000
קומה 1
78 מ"ר
₪14,000 למ״ר
משרד, האורזים , קרית השרון
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪950,000
קומה 8
33 מ"ר
₪28,788 למ״ר
משרד, שדרות בן צבי 20, טוברוק והמע"ר חדש
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות C
₪25,000,000
912 מ"ר
₪27,412 למ״ר
מבנה תעשיה, בלקני פנחס 1
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪12,000,000
קומה 1
1,000 מ"ר
₪12,000 למ״ר
משרד, בלקני פנחס 1
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪25,000,000
912 מ"ר
₪27,412 למ״ר
מבנה תעשיה, בלקני פנחס 1
תיווך
גמר מלא
₪1,837,000
קומה 2
167 מ"ר
₪11,000 למ״ר
משרד, היהלום 1, מרכז העיר צפון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,200,000
קומה 1
100 מ"ר
₪12,000 למ״ר
משרד, בלקני פנחס 1
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,800,000
150 מ"ר
₪32,000 למ״ר
מבנה תעשיה, פתח תקוה 45, רמת אפרים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,680,000
קומה 1
100 מ"ר
₪16,800 למ״ר
משרד, המלאכה 4, אזור תעשיה ספיר
תיווך
גמר
₪1,250,000
קומה 8
59 מ"ר
₪21,186 למ״ר
משרד, פתח תקוה 6, מרכז העיר צפון
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
נכסים למכירה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪1,200,000
60 מ"ר
₪20,000 למ״ר
משרד, המלאכה 4, אזור תעשיה ספיר
מפת האתר
מדלן 2026