You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים וחנויות להשכרה בחיפה
308 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪2,500
קומה 1
30 מ"ר
₪83 למ״ר
משרד, נתן קיזרמן 11, עיר תחתית
גמר
רמת איכות A
₪3,830
קומת קרקע
116 מ"ר
₪33 למ״ר
משרד, הנאמנים 27, עיר תחתית
גמר מלא
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪24,000
קומת קרקע
160 מ"ר
₪150 למ״ר
חנות, חרושת
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪1,600
קומת קרקע
12 מ"ר
₪133 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
גמר
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
כל מה שצריך לדעת על בחירת יועץ משכנתאות פרטי: איפה למצוא ואיך
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
מיחזור משכנתא: מתי כדאי, כמה זה עולה ועוד מידע שחשוב לדעת
₪34,000
קומה 2
409 מ"ר
₪83 למ״ר
משרד, שדרות המגינים 47, עיר תחתית
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,200
קומת קרקע
35 מ"ר
₪120 למ״ר
חנות, דרך יפו 100, המושבה הגרמנית
₪41,000
קומה 1
750 מ"ר
₪55 למ״ר
אולם, המוסכים 51, צ׳ק פוסט החדש
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,200
קומת קרקע
31 מ"ר
₪71 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪4,000
קומת קרקע
80 מ"ר
₪50 למ״ר
חנות, הרצל 38, הדר הכרמל
₪1,100
קומה 2
25 מ"ר
₪44 למ״ר
משרד, עצמאות , עיר תחתית
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪1,500
קומה 2
20 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, שדרות מוריה 52, מרכז הכרמל
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,300
קומה 2
20 מ"ר
₪115 למ״ר
משרד, מוריה 52, מרכז הכרמל
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪500
קומה 1
10 מ"ר
₪50 למ״ר
קליניקה, שמבור
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪9,000
80 מ"ר
₪113 למ״ר
מגרש, בן גוריון , המושבה הגרמנית
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות B
₪2,700
21 מ"ר
₪129 למ״ר
אחר, וואדי , ואדי ניסנאס
תיווך
מעטפת
₪46,800
קומת קרקע
720 מ"ר
₪65 למ״ר
חנות, הנפח 34, צ׳ק פוסט החדש
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪3,000
קומה 1
16 מ"ר
₪188 למ״ר
משרד, אנטוורפן 56, דניה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪9,800
קומה 2
140 מ"ר
₪70 למ״ר
קליניקה, קרית אליהו
תיווך
₪3,000
קומה 1
42 מ"ר
₪71 למ״ר
חנות, הרצליה , הדר הכרמל
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪1,000
קומה 4
30 מ"ר
₪33 למ״ר
משרד, הרצל , הדר הכרמל
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪7,000
קומה 2
142 מ"ר
₪49 למ״ר
משרד, עיר תחתית
תיווך
₪16,500
קומת קרקע
150 מ"ר
₪110 למ״ר
משרד, צ׳ק פוסט החדש
תיווך
₪6,600
קומה 1
60 מ"ר
₪110 למ״ר
חנות, הנטקה , גבעת דאונס
תיווך
₪66,000
קומת קרקע
550 מ"ר
₪120 למ״ר
אולם, צ׳ק פוסט החדש
תיווך
₪37,050
קומה 6
570 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, צ׳ק פוסט החדש
תיווך
₪16,900
קומה 2
260 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, צ׳ק פוסט החדש
תיווך
₪8,125
קומה 1
125 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, צ׳ק פוסט החדש
תיווך
₪4,200
קומה 6
112 מ"ר
₪38 למ״ר
משרד, עצמאות , עיר תחתית
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪6,200
קומה 6
155 מ"ר
₪40 למ״ר
משרד, עצמאות , עיר תחתית
תיווך
גמר
₪3,400
קומה 4
25 מ"ר
₪136 למ״ר
משרד, העצמאות , עיר תחתית
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪2,750
קומה 1
30 מ"ר
₪92 למ״ר
משרד, יפו 121, המושבה הגרמנית
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪3,000
קומה 3
150 מ"ר
₪20 למ״ר
משרד, חסן שוקרי , הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,900
קומת קרקע
70 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, שרה , עיר תחתית
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪21,600
קומה 1
450 מ"ר
₪48 למ״ר
חלל עבודה משותף, החלוץ , הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪10,000
קומת קרקע
100 מ"ר
₪100 למ״ר
חנות, בן גוריון , המושבה הגרמנית
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪18,000
קומת קרקע
230 מ"ר
₪78 למ״ר
חנות, המושבה הגרמנית
תיווך
₪4,800
130 מ"ר
₪37 למ״ר
מבנה תעשיה, גיימס ווט 2
תיווך
גמר
₪15,000
קומת קרקע
60 מ"ר
₪250 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
גמר מלא
₪3,150
קומת קרקע
45 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, הנאמנים 18, עיר תחתית
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,000
קומת קרקע
15 מ"ר
₪133 למ״ר
חנות, הדר הכרמל
תיווך
₪5,200
קומה 1
85 מ"ר
₪61 למ״ר
קליניקה, הדר הכרמל
תיווך
₪8,150
קומה 1
140 מ"ר
₪58 למ״ר
משרד, עיר תחתית
תיווך
₪38,000
800 מ"ר
₪48 למ״ר
מבנה תעשיה
תיווך
₪25,000
2,000 מ"ר
₪13 למ״ר
מבנה תעשיה
תיווך
₪19,900
קומת קרקע
300 מ"ר
₪66 למ״ר
חנות, נתנזון 10, עיר תחתית
תיווך
₪9,999
קומת קרקע
60 מ"ר
₪167 למ״ר
חנות, הבנקים 9, עיר תחתית
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪8,000
קומה 5
118 מ"ר
₪68 למ״ר
משרד, הנמל , עיר תחתית
תיווך
גמר מלא
₪5,000
קומה 2
81 מ"ר
₪62 למ״ר
משרד, הנמל , עיר תחתית
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
5
6
7
מפת האתר
מדלן 2026