You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים וחנויות להשכרה ברחובות
51 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪75,000
550 מ"ר
₪136 למ״ר
חנות, אחד העם 13, מרכז העיר
גמר מלא
רמת איכות A
₪5,500
קומה 2
70 מ"ר
₪79 למ״ר
משרד, יצחק מודעי 2
גמר מלא
רמת איכות A
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪13,000
קומת קרקע
203 מ"ר
₪64 למ״ר
אחר
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪7,830
קומה 2
87 מ"ר
₪90 למ״ר
משרד, שדרות פנחס בן דוד קפרא 1, רחובות החדשה
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
₪60,465
קומה 3
695 מ"ר
₪87 למ״ר
משרד, פרופ' הלל וחנן אופנהיימר 2, פארק ת.מ.ר
גמר מלא
רמת איכות A
₪8,555
קומה 2
145 מ"ר
₪59 למ״ר
משרד, המדע 1, פארק ת.מ.ר
₪19,376
45 מ"ר
₪431 למ״ר
משרד, אופנהיימר 2, פארק ת.מ.ר
תיווך
₪1,112
10 מ"ר
₪111 למ״ר
משרד, אופנהיימר 2, פארק ת.מ.ר
תיווך
₪1,111
קומה 4
297 מ"ר
₪4 למ״ר
משרד, אלי הורוביץ 12
₪929
8 מ"ר
₪116 למ״ר
משרד, אופנהיימר 2, פארק ת.מ.ר
תיווך
₪539
5 מ"ר
₪108 למ״ר
משרד, אופנהיימר 2, פארק ת.מ.ר
תיווך
₪31,546
100 מ"ר
₪315 למ״ר
משרד, אופנהיימר 2, פארק ת.מ.ר
תיווך
₪9,688
30 מ"ר
₪323 למ״ר
משרד, אופנהיימר 2, פארק ת.מ.ר
תיווך
₪5,699
15 מ"ר
₪380 למ״ר
משרד, אופנהיימר 2, פארק ת.מ.ר
תיווך
₪3,989
10 מ"ר
₪399 למ״ר
משרד, אופנהיימר 2, פארק ת.מ.ר
תיווך
₪6,500
קומה 2
90 מ"ר
₪72 למ״ר
משרד, אופנהיימר 10, פארק ת.מ.ר
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,789
8 מ"ר
₪349 למ״ר
משרד, אופנהיימר 2, פארק ת.מ.ר
תיווך
₪2,200
15 מ"ר
₪147 למ״ר
חנות, טלר , מרכז העיר
תיווך
גמר
₪5,170
קומת קרקע
110 מ"ר
₪47 למ״ר
מחסן
תיווך
₪5,500
קומה 1
100 מ"ר
₪55 למ״ר
משרד, יצירה , אזור תעשייה קרית רכטמן
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות B
₪16,965
קומה 2
377 מ"ר
₪45 למ״ר
אולם
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪6,800
קומה 1
80 מ"ר
₪85 למ״ר
סטודיו, פארק ת.מ.ר
תיווך
גמר
₪4,100
קומה 2
70 מ"ר
₪59 למ״ר
משרד, המנוף , אפריים;סלע
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪15,000
45 מ"ר
₪333 למ״ר
מסעדה/ בית קפה, דרך הים 12, חצרות המושבה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪5,500
קומה 6
132 מ"ר
₪42 למ״ר
משרד, מוטי קינד 2
תיווך
גמר
₪3,000
קומה 1
18 מ"ר
₪167 למ״ר
חנות, הרצל 113, מרכז העיר
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪12,500
500 מ"ר
₪25 למ״ר
מבנה תעשיה, יצירה , אזור תעשייה קרית רכטמן
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות B
₪8,745
קומה 2
97 מ"ר
₪90 למ״ר
משרד, שדרות פנחס בן דוד קפרא 1, רחובות החדשה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪6,740
קומה 4
107 מ"ר
₪63 למ״ר
משרד, מוטי קינד 2
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,500
קומת קרקע
33 מ"ר
₪76 למ״ר
משרד, הרצל 168, מרכז העיר
תיווך
גמר מלא
₪1,500
קומה 2
37 מ"ר
₪41 למ״ר
משרד, הרצל , מרכז העיר
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪3,000
קומת קרקע
28 מ"ר
₪107 למ״ר
קליניקה, דוד כוכבי 24, אפריים;סלע
תיווך
גמר
₪5,785
קומה 5
89 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, מוטי קינד 2
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪25,500
קומה 2
362 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, אופנהיימר 10, פארק ת.מ.ר
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,000
קומת קרקע
82 מ"ר
₪12 למ״ר
חנות, אלי הורוביץ
תיווך
מעטפת
₪3,000
קומת קרקע
20 מ"ר
₪150 למ״ר
חנות, הרצל , צפון מזרח העיר
תיווך
₪4,500
קומת קרקע
29 מ"ר
₪155 למ״ר
חנות, ביל"ו 23, מרכז העיר
תיווך
₪1,800
קומת קרקע
30 מ"ר
₪60 למ״ר
חנות, הרצל , מרכז העיר
תיווך
₪5,915
קומה 4
91 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, מוטי קינד 2
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪6,000
קומה 5
80 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, אופנהיימר , פארק ת.מ.ר
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪6,500
165 מ"ר
₪39 למ״ר
מבנה תעשיה, אזור תעשייה קרית רכטמן
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות B
₪2,100
קומה 2
10 מ"ר
₪210 למ״ר
משרד, מוטי קינד 2
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
נכסים להשכרה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪6,500
קומה 3
76 מ"ר
₪86 למ״ר
משרד, הנפת הדגל 7, פארק המדע
גמר מלא
רמת איכות A
₪12,870
קומה 3
198 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, גולדה מאיר 3, פארק המדע
גמר מלא
רמת איכות A
₪11,760
קומה 4
245 מ"ר
₪48 למ״ר
משרד, אילן רמון 1, פארק המדע
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪4,400
קומת קרקע
44 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד
תיווך
גמר מלא
₪13,125
קומה 4
175 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, רמון אילן 3, פארק המדע
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪18,000
קומה 1
331 מ"ר
₪54 למ״ר
משרד, רמון אילן 3, פארק המדע
תיווך
מעטפת
מפת האתר
מדלן 2026