You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים וחנויות להשכרה בחולון
53 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪8,625
קומה 5
125 מ"ר
₪69 למ״ר
משרד, הכישור 30, אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון)
גמר
רמת איכות A
₪6,750
קומה 2
150 מ"ר
₪45 למ״ר
משרד, החורטים 11, אזור תעשיה א
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
₪5,600
קומה 7
74 מ"ר
₪76 למ״ר
משרד, אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון)
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪16,000
250 מ"ר
₪64 למ״ר
מבנה תעשיה, חולון 1, ח-500
תיווך
גמר
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
₪6,000
קומה 4
80 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, הרוקמים 23, אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון)
גמר מלא
רמת איכות A
₪3,500
קומת קרקע
20 מ"ר
₪175 למ״ר
חנות, סוקולוב 34, קרית עבודה
תיווך
₪6,900
קומה 3
220 מ"ר
₪31 למ״ר
משרד, הנחושת , נוה ארזים
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪2,950
קומת קרקע
24 מ"ר
₪123 למ״ר
חנות, סוקולוב 15, גרין ועם
תיווך
₪2,500
קומת קרקע
25 מ"ר
₪100 למ״ר
חנות, ספיר , רסקו א
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪3,600
קומת קרקע
33 מ"ר
₪109 למ״ר
קליניקה, הרב יצחק ניסים 8, קרית מיכה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,600
קומת קרקע
40 מ"ר
₪65 למ״ר
חנות, שנקר 45, אגרובנק
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪2,400
קומה 1
80 מ"ר
₪30 למ״ר
משרד, תמנע , אזור תעשיה א
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות B
₪7,600
קומה 1
106 מ"ר
₪72 למ״ר
משרד, אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון)
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪60,000
קומה 4
400 מ"ר
₪150 למ״ר
משרד, הכישור 30, אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון)
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪10,000
קומה 3
100 מ"ר
₪100 למ״ר
קליניקה, הלוחמים , גרין ועם
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪14,000
קומת קרקע
90 מ"ר
₪156 למ״ר
קליניקה, סוקולוב 113, אגרובנק
תיווך
₪14,000
קומת קרקע
90 מ"ר
₪156 למ״ר
סטודיו, סוקולוב , אגרובנק
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,200
קומה 5
60 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, הרוקמים 23, אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון)
תיווך
₪2,500
קומת קרקע
40 מ"ר
₪63 למ״ר
חנות, חנקין , רסקו א
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,500
קומה 1
20 מ"ר
₪125 למ״ר
משרד, אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון)
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪3,400
קומה 2
40 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, המשביר 19, אזור תעשיה ב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪1,700
קומה 1
50 מ"ר
₪34 למ״ר
משרד, אזור תעשיה א
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪2,500
מרתף
126 מ"ר
₪20 למ״ר
מחסן, סוקולוב , קרית עבודה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪14,900
קומה 3
350 מ"ר
₪43 למ״ר
אולם, הסדנה , אזור תעשיה א
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,750
קומה 5
11 מ"ר
₪159 למ״ר
משרד, סוקולוב 86, קרית עבודה
תיווך
גמר
₪25,000
קומת קרקע
300 מ"ר
₪83 למ״ר
חנות, האורגים , אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון)
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪14,000
קומת קרקע
240 מ"ר
₪58 למ״ר
אולם, הסדנא , אזור תעשיה א
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪9,200
קומה 2
170 מ"ר
₪54 למ״ר
משרד, הכישור 47, אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון)
תיווך
₪75,000
1,000 מ"ר
₪75 למ״ר
מבנה תעשיה, אזור תעשייה א 1, אזור תעשיה א
תיווך
מעטפת
₪200,000
7,667 מ"ר
₪26 למ״ר
מבנה תעשיה, אזור תעשיה א
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪2,000
קומת קרקע
10 מ"ר
₪200 למ״ר
חנות, סוקולוב , גרין ועם
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪6,270
קומה 4
114 מ"ר
₪55 למ״ר
משרד
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
נכסים להשכרה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪6,500
קומה 2
150 מ"ר
₪43 למ״ר
אחר, סחרוב 18, מב"ת מערב
גמר דורש שיפוץ
₪2,800
קומה 5
35 מ"ר
₪80 למ״ר
משרד, השיקמה 2, שיכון חדש
תיווך
גמר מרוהט
₪4,970
קומת קרקע
72 מ"ר
₪69 למ״ר
חנות, ההגנה 19, מב"ת מערב
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪8,000
קומה 1
160 מ"ר
₪50 למ״ר
משרד, פלטין נפתלי 3, מב"ת מערב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪19,680
קומה 1
240 מ"ר
₪82 למ״ר
משרד, ההגנה 15, מב"ת מערב
תיווך
₪13,100
קומה 1
160 מ"ר
₪82 למ״ר
משרד, ההגנה 15, מב"ת מערב
תיווך
₪44,800
קומה 1
568 מ"ר
₪79 למ״ר
משרד, ההגנה 15, מב"ת מערב
תיווך
₪76,500
קומה 1
968 מ"ר
₪79 למ״ר
משרד, ההגנה 15, מב"ת מערב
תיווך
₪4,500
קומה 3
80 מ"ר
₪56 למ״ר
אחר, סחרוב 19, מב"ת מערב
תיווך
₪3,700
קומה 10
63 מ"ר
₪59 למ״ר
משרד, השקמה 2, שיכון חדש
תיווך
₪2,000
קומה 6
13 מ"ר
₪154 למ״ר
משרד, משה לוי 11, מב"ת מערב
תיווך
גמר מרוהט
₪5,000
קומה 2
58 מ"ר
₪86 למ״ר
משרד, נח מוזס 2, מב"ת מערב
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪5,000
קומה 2
200 מ"ר
₪25 למ״ר
אולם, סחרוב 1, מב"ת מערב
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪50,000
1,400 מ"ר
₪36 למ״ר
בניין, שיכון חדש
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪7,500
קומה 2
220 מ"ר
₪34 למ״ר
אולם, אלחנן 2, מב"ת מערב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪5,000
קומה 2
200 מ"ר
₪25 למ״ר
אולם, דוד סחרוב 1, מב"ת מערב
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
מפת האתר
מדלן 2026