You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים וחנויות למכירה ברמת גן
74 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪3,527,500
קומה 4
415 מ"ר
₪8,500 למ״ר
משרד, בן גוריון , תל גיבורים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪200,000
1 מ"ר
₪200,000 למ״ר
אחר, תל בנימין
תיווך
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
₪4,640,000
קומה 6
355 מ"ר
₪13,070 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪30,000,000
קומה 17
2,500 מ"ר
₪12,000 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
יד אליהו: השכונה הירוקה הפכה משכונת פועלים למוקד משיכה למשפחות צעירות
₪3,390,000
קומה 4
374 מ"ר
₪9,064 למ״ר
משרד, בן גוריון , תל גיבורים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,800,000
קומה 10
200 מ"ר
₪24,000 למ״ר
משרד, הבורסה
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
₪1,290,000
קומת קרקע
29 מ"ר
₪44,483 למ״ר
חנות, ברוריה 3, החרוזים
תיווך
גמר
₪4,385,000
קומה 5
187 מ"ר
₪23,449 למ״ר
משרד, תובל 40, הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,850,000
קומה 4
187 מ"ר
₪15,241 למ״ר
משרד, זאב זיבוטינסקי 9, תל גיבורים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪1,704,000
קומה 2
142 מ"ר
₪12,000 למ״ר
משרד, אבא הלל 7, הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪1,200,000
קומת קרקע
33 מ"ר
₪36,364 למ״ר
חנות, הרא"ה , יד לבנים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪15,000,000
קומה 8
850 מ"ר
₪17,647 למ״ר
משרד, החילזון 5, הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪21,900,000
קומת קרקע
56 מ"ר
₪391,071 למ״ר
חנות, שדרות התמרים 2, מרכז העיר ג'
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪8,624,000
קומה 16
352 מ"ר
₪24,500 למ״ר
משרד, דרך בגין מנחם , הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,650,000
קומה 32
175 מ"ר
₪26,571 למ״ר
משרד, דרך מנחם בגין 7, הבורסה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,142,500
קומה 5
187 מ"ר
₪27,500 למ״ר
משרד, תובל 40, הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,150,000
קומה 6
172 מ"ר
₪12,500 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי , שכונת הראשונים
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪3,000,000
קומה 20
130 מ"ר
₪23,077 למ״ר
משרד, בגין מנחם 11, הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪3,420,000
קומה 5
190 מ"ר
₪18,000 למ״ר
משרד, החילזון 5, הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪11,500,000
קומה 2
725 מ"ר
₪15,862 למ״ר
קליניקה, הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪25,440,000
קומה 15
1,060 מ"ר
₪24,000 למ״ר
משרד, דרך בגין מנחם , הבורסה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪21,000,000
700 מ"ר
₪30,000 למ״ר
נכס מניב, תובל 40, הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪8,000,000
קומה 13
475 מ"ר
₪16,842 למ״ר
משרד, בגין מנחם , הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪24,000,000
קומה 9
900 מ"ר
₪26,667 למ״ר
משרד, אבא הלל 14, תל בנימין
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪28,000,000
קומה 16
1,044 מ"ר
₪26,820 למ״ר
משרד, בגין מנחם , הבורסה
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪28,000,000
1,045 מ"ר
₪26,794 למ״ר
נכס מניב, בגין מנחם 11, הבורסה
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
נכסים למכירה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪3,639,000
קומה 14
260 מ"ר
₪13,996 למ״ר
משרד, מצדה 7, תל גיבורים
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪23,959,200
קומה 31
1,610 מ"ר
₪14,881 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 9, תל גיבורים
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪1,090,000
קומת קרקע
40 מ"ר
₪27,250 למ״ר
חנות, גבעת רמב"ם
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪7,713,000
קומה 16
857 מ"ר
₪9,000 למ״ר
משרד, בן גוריון , אזור תעשיה צפון
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪1,499,000
קומה 2
102 מ"ר
₪14,696 למ״ר
משרד, בר כוכבא 16, תל גיבורים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪1,130,000
קומת קרקע
25 מ"ר
₪45,200 למ״ר
אחר, עלית הנוער 21, קריית יוסף
תיווך
₪2,650,000
קומת קרקע
64 מ"ר
₪41,406 למ״ר
חנות, לה גרדיה 64, יד אליהו
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪1,750,000
קומת קרקע
40 מ"ר
₪43,750 למ״ר
חנות, החפץ חיים , נחלת יצחק
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪6,490,000
קומה 12
400 מ"ר
₪16,225 למ״ר
משרד, ששת הימים 6, אזור תעשיה צפון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪240,000
קומה 2
19 מ"ר
₪12,632 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 9, תל גיבורים
תיווך
₪4,000,000
קומה 17
350 מ"ר
₪11,429 למ״ר
משרד, בן גוריון 1, אזור תעשיה צפון
תיווך
₪12,069,000
קומה 39
800 מ"ר
₪15,086 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 9, תל גיבורים
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪2,011,500
קומה 5
135 מ"ר
₪14,900 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 9, תל גיבורים
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪24,000,000
קומה 2
1,600 מ"ר
₪15,000 למ״ר
משרד, ז'בוטינסקי 9, תל גיבורים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪550,000
קומה 3
33 מ"ר
₪16,667 למ״ר
משרד, בר כוכבא 4, תל גיבורים
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪1,200,000
קומה 5
60 מ"ר
₪20,000 למ״ר
משרד, בן גוריון 1, אזור תעשיה צפון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪2,600,000
קומת קרקע
40 מ"ר
₪65,000 למ״ר
חנות, כצנלסון 43, בורוכוב
תיווך
₪1,250,000
קומת קרקע
26 מ"ר
₪48,077 למ״ר
חנות, שיינקין
תיווך
גמר
רמת איכות A
מפת האתר
מדלן 2026