You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים וחנויות למכירה בחולון
39 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪680,000
קומת קרקע
24 מ"ר
₪28,333 למ״ר
חנות, אליהו קראוזה 61, רסקו א
₪6,603,500
קומת קרקע
281 מ"ר
₪23,500 למ״ר
חנות, הכישור 49, אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון)
תיווך
מעטפת
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
₪525,000
126 מ"ר
₪4,167 למ״ר
מגרש, רבי עקיבא
תיווך
₪1,730,000
קומה 3
131 מ"ר
₪13,206 למ״ר
משרד, הרוקמים 27, אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון)
תיווך
מעטפת
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
נתיבי איילון, רכבת, רק"ל ואפילו מטרו: הפוטנציאל של שכונת דקר עוד לא מוצה
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
₪1,640,000
קומה 3
131 מ"ר
₪12,519 למ״ר
משרד, הרוקמים 25, אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון)
תיווך
מעטפת
₪1,500,000
338 מ"ר
₪4,438 למ״ר
מגרש, קרית אילון
תיווך
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
₪1,390,000
קומה 1
54 מ"ר
₪25,741 למ״ר
אחר, הכישור 49, אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון)
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪939,000
169 מ"ר
₪5,556 למ״ר
מגרש, קרית בן גוריון
תיווך
₪1,090,000
קומה 4
119 מ"ר
₪9,160 למ״ר
משרד, הכישור , אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון)
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪830,000
קומה 3
75 מ"ר
₪11,067 למ״ר
משרד, הרוקמים , אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון)
תיווך
גמר
רמת איכות A
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
₪16,500,000
1,123 מ"ר
₪14,693 למ״ר
מגרש, המשביר 1, אזור תעשיה ב
תיווך
₪2,050,000
קומה 4
160 מ"ר
₪12,813 למ״ר
משרד, הלוחמים 53, תל גיבורים
תיווך
מעטפת
₪7,043,000
קומה 5
705 מ"ר
₪9,990 למ״ר
משרד, המרכבה , אזור תעשיה ב
תיווך
רמת איכות A
₪900,000
קומה 6
77 מ"ר
₪11,688 למ״ר
משרד, הרב ניסנבאום 6, המפדה האזרחי
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪4,290,000
קומת קרקע
100 מ"ר
₪42,900 למ״ר
חנות, קריית שרת
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪1,190,000
קומת קרקע
28 מ"ר
₪42,500 למ״ר
חנות, כיכר סטרומה 1, גרין ועם
תיווך
₪1,550,000
מרתף
150 מ"ר
₪10,333 למ״ר
סטודיו, סוקולוב 77
תיווך
גמר מלא
₪1,890,000
מרתף
126 מ"ר
₪15,000 למ״ר
מחסן, סוקולוב , קרית עבודה
תיווך
גמר
₪2,600,000
קומת קרקע
150 מ"ר
₪17,333 למ״ר
מחסן, הסדנה 8, אזור תעשיה א
תיווך
₪900,000
מרתף
140 מ"ר
₪6,429 למ״ר
אחר, יצחק הלוי 38, גרין ועם
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪800,000
קומת קרקע
35 מ"ר
₪22,857 למ״ר
חנות, כיכר ויצמן , קרית עבודה
תיווך
גמר
רמת איכות C
₪2,036,000
קומה 2
156 מ"ר
₪13,051 למ״ר
משרד, הכישור , אזור תעשייה ג׳ (מרכז עסקים חולון)
תיווך
גמר מלא
₪1,900,000
קומת קרקע
47 מ"ר
₪40,426 למ״ר
חנות, סוקולוב , קרית עבודה
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,490,000
240 מ"ר
₪14,542 למ״ר
מבנה תעשיה, הסדנא , אזור תעשיה א
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪490,000
קומה 1
20 מ"ר
₪24,500 למ״ר
חנות, אילת , נאות רחל
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
נכסים למכירה בסביבה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪1,240,000
קומה 3
175 מ"ר
₪7,086 למ״ר
אחר, סחרוב 19, מב"ת מערב
תיווך
₪1,310,000
קומה 3
80 מ"ר
₪16,375 למ״ר
משרד, נח מוזס , מב"ת מערב
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪1,699,000
קומה 6
143 מ"ר
₪11,881 למ״ר
משרד, אלטלנה 1, מב"ת מערב
תיווך
מעטפת
₪3,700,000
קומה 2
429 מ"ר
₪8,625 למ״ר
משרד, העלייה השניה 43, שיכון חדש
תיווך
גמר
₪35,000,000
3,300 מ"ר
₪10,606 למ״ר
בניין, לישנסקי יוסף , מב"ת מערב
תיווך
₪4,500,000
קומה 1
476 מ"ר
₪9,454 למ״ר
משרד, לוי משה , מב"ת מערב
תיווך
גמר מלא
₪5,513,000
קומה 4
401 מ"ר
₪13,748 למ״ר
משרד, השקמה 2, שיכון חדש
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,650,000
קומת קרקע
65 מ"ר
₪40,769 למ״ר
מפת האתר
מדלן 2026