You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים וחנויות למכירה ברעננה
22 נכסים למכירה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪1,750,000
קומה 4
103 מ"ר
₪16,990 למ״ר
משרד, הנופר , רעננה צפון
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪1,900,000
קומה 4
86 מ"ר
₪22,093 למ״ר
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪750,000
קומת קרקע
26 מ"ר
₪28,846 למ״ר
חנות, אחוזה , דרום מזרח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,970,000
קומה 6
86 מ"ר
₪22,907 למ״ר
משרד, הנופר 2, רעננה צפון
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
שכונת מורשה ברמת השרון: ירוקה ומתחדשת, עם גישה ישירה לכביש 4
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
₪1,750,000
קומה 5
103 מ"ר
₪16,990 למ״ר
משרד, הנופר 2, רעננה צפון
תיווך
מעטפת
₪990,000
קומת קרקע
26 מ"ר
₪38,077 למ״ר
חנות, לוי אשכול , מרכז דרום
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
₪1,400,000
קומה 2
139 מ"ר
₪10,072 למ״ר
משרד, המסגר , רעננה צפון
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪1,900,000
קומה 4
86 מ"ר
₪22,093 למ״ר
משרד, התעשיה , רעננה צפון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪8,800,000
קומה 3
400 מ"ר
₪22,000 למ״ר
משרד, הסדנא 8, אזור תעשייה
תיווך
₪1,250,000
קומה 2
35 מ"ר
₪35,714 למ״ר
חנות, אחוזה 124, קרית דוד רמז
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
₪3,850,000
קומה 5
171 מ"ר
₪22,515 למ״ר
משרד, התעשיה 8, רעננה צפון
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪3,850,000
קומה 5
171 מ"ר
₪22,515 למ״ר
משרד, התעשיה 8, רעננה צפון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,950,000
קומת קרקע
91 מ"ר
₪32,418 למ״ר
חנות, אוסטרובסקי 9, מרכז דרום
תיווך
גמר מלא
₪2,295,000
קומה 2
138 מ"ר
₪16,630 למ״ר
משרד, התדהר 17, רעננה צפון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪2,000,000
קומה 5
94 מ"ר
₪21,277 למ״ר
משרד, הנופר 2, רעננה צפון
תיווך
גמר מלא
רמת איכות B
₪1,380,000
קומת קרקע
34 מ"ר
₪40,588 למ״ר
מפת האתר
מדלן 2026