You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
משרדים וחנויות להשכרה בנתניה
89 נכסים להשכרה
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪3,500
קומה 2
35 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, יוסף בוסל 19, נאות גנים
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪6,600
קומה 4
120 מ"ר
₪55 למ״ר
משרד, המלאכה 8, אזור תעשיה ספיר
גמר מלא
רמת איכות A
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪3,500
קומה 6
240 מ"ר
₪15 למ״ר
קליניקה, האורזים 23, אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,390
קומת קרקע
50 מ"ר
₪88 למ״ר
חנות, סמילנסקי 10, מרכז העיר דרום
תיווך
גמר מלא
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
ראש בראש על ענף ההייטק בצפון הארץ: מת"ם חיפה נגד ית"ם יקנעם
תל אביב או בני ברק? מגדלי ב.ס.ר מול אזור התעסוקה של רמת החייל
₪9,600
קומת קרקע
160 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, הבונים 6, אזור תעשיה ספיר
גמר מלא
רמת איכות A
₪3,500
קומה 1
50 מ"ר
₪70 למ״ר
משרד, יהושע שטמפפר 17, מרכז העיר דרום
גמר
רמת איכות A
₪55,000
700 מ"ר
₪79 למ״ר
מבנה תעשיה, יד חרוצים , אזור תעשיה ספיר
תיווך
גמר
₪14,500
קומה 4
169 מ"ר
₪86 למ״ר
משרד, האורזים 23, אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪25,000
קומה 3
430 מ"ר
₪58 למ״ר
משרד, יד חרוצים 18, אזור תעשיה ספיר
₪36,900
קומה 2
615 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, רמז דוד 13, מרכז העיר דרום
גמר מלא
רמת איכות A
₪2,300
קומת קרקע
40 מ"ר
₪58 למ״ר
חנות, משה הס 7, מרכז העיר צפון
תיווך
גמר
₪13,500
קומה 2
167 מ"ר
₪81 למ״ר
משרד, האורזים 23, אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪29,000
קומה 2
850 מ"ר
₪34 למ״ר
אולם, הקדר 12, אזור תעשיה קרית אליעזר
גמר מלא
₪28,500
קומת קרקע
300 מ"ר
₪95 למ״ר
חנות, המלאכה 45, אזור תעשיה ספיר
גמר מלא
רמת איכות A
₪8,000
50 מ"ר
₪160 למ״ר
חנות, אמנון ותמר , רמת פולג
תיווך
גמר
₪11,500
קומה 2
137 מ"ר
₪84 למ״ר
משרד, האורזים 23, אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪15,400
קומה 2
280 מ"ר
₪55 למ״ר
משרד, המלאכה 45, אזור תעשיה ספיר
גמר
רמת איכות A
₪80,000
קומת קרקע
500 מ"ר
₪160 למ״ר
חנות, גבורי ישראל 12, אזור תעשיה ספיר
גמר מלא
רמת איכות B
₪3,700
קומה 1
35 מ"ר
₪106 למ״ר
משרד, המלאכה 4, אזור תעשיה ספיר
תיווך
גמר
₪6,000
קומת קרקע
100 מ"ר
₪60 למ״ר
חנות, פנקס , אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
גמר
₪10,000
קומה 4
120 מ"ר
₪83 למ״ר
משרד, האורזים 23, אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪5,500
קומה 4
70 מ"ר
₪79 למ״ר
משרד, האורזים 23, אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪89,000
קומה 2
873 מ"ר
₪102 למ״ר
משרד, המלאכה 32, אזור תעשיה ספיר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪7,000
קומה 1
48 מ"ר
₪146 למ״ר
חנות, אמנון ותמר 6, רמת פולג
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪4,500
קומת קרקע
30 מ"ר
₪150 למ״ר
חנות, סמילנסקי 28, מרכז העיר דרום
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪24,000
קומה 1
400 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, משכנות זבולון
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪75,000
קומת קרקע
1,250 מ"ר
₪60 למ״ר
מחסן, נתניה 1, נאות גולדה
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪72,500
קומת קרקע
1,250 מ"ר
₪58 למ״ר
מחסן, נתניה 1, נאות גולדה
תיווך
גמר
₪4,700
קומת קרקע
60 מ"ר
₪78 למ״ר
חנות, גורדון 1, מרכז העיר צפון
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪1,100
קומה 2
20 מ"ר
₪55 למ״ר
משרד, רזיאל 7, מרכז העיר צפון
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪150,000
קומה 4
2,000 מ"ר
₪75 למ״ר
חלל עבודה משותף, קרל פופר 1, אגמים
תיווך
גמר דורש שיפוץ
₪8,500
קומה 1
80 מ"ר
₪106 למ״ר
משרד, האורזים 23, אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪11,200
קומה 4
67 מ"ר
₪167 למ״ר
משרד, האורזים , אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪150,000
קומת קרקע
2,000 מ"ר
₪75 למ״ר
מחסן, אזור תעשיה ספיר
תיווך
גמר מלא
₪13,000
קומת קרקע
90 מ"ר
₪144 למ״ר
חנות, שמואל הנציב 6, מרכז העיר צפון
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪24,650
290 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, האורזים 23
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,000
קומה 4
60 מ"ר
₪83 למ״ר
משרד, פתח תקוה 63, רמת אפרים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪3,500
קומה 1
61 מ"ר
₪57 למ״ר
משרד, רזיאל 7, מרכז העיר צפון
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪10,000
קומה 2
101 מ"ר
₪99 למ״ר
משרד, קרל פופר , אגמים
תיווך
גמר מלא
₪3,500
קומה 3
52 מ"ר
₪67 למ״ר
משרד, המלאכה 4, אזור תעשיה ספיר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪7,500
קומה 1
55 מ"ר
₪136 למ״ר
משרד, האורזים 2, אזור תעשיה קרית אליעזר
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪78,000
קומת קרקע
2,000 מ"ר
₪39 למ״ר
חנות, התרופה 2, אזור תעשיה ספיר
תיווך
₪4,000
קומה 1
72 מ"ר
₪56 למ״ר
משרד, שטמפפר 14, מרכז העיר דרום
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪10,000
קומה 11
116 מ"ר
₪86 למ״ר
משרד, פתח תקוה 63, רמת אפרים
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪30,000
קומת קרקע
292 מ"ר
₪103 למ״ר
חנות, המלאכה 32, אזור תעשיה ספיר
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪5,000
קומה 2
60 מ"ר
₪83 למ״ר
משרד, המלאכה 32, אזור תעשיה ספיר
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪138,000
קומה 2
2,300 מ"ר
₪60 למ״ר
משרד, המלאכה 32, אזור תעשיה ספיר
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪22,000
250 מ"ר
₪88 למ״ר
חנות, היהלום 1, מרכז העיר צפון
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
מפת האתר
מדלן 2026