PxPixel
העלאת מודעה
דרך בגין מנחם , הבורסה, רמת גן
דרך בגין מנחם , הבורסה, רמת גן
דרך בגין מנחם , הבורסה, רמת גן
לכל התמונות · 3
₪261,875

דרך בגין מנחם , הבורסה, רמת גן

משרד להשכרה
מתיווך
2,000
מ״ר
21

תיאור הנכס

משרד יפיפה ומיוחד. נוף מדהים לים ולעיר. אופן ספייס חדרים מטבח רחב ועוד. שווה לראות (סוכן מטפל אורון ברק).

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪131
מצב הנכס
גמר מרוהט
תאריך כניסה
גמיש
קומות בבניין
30
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_גורן_פינת_האתרוג_גבעת_שמואל_מסחרי
יצירת קשר
אילן הבר
תיווך רישיון: 30615686

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026