PxPixel
העלאת מודעה
המסגר , יד חרוצים, תל אביב יפו
המסגר , יד חרוצים, תל אביב יפו
המסגר , יד חרוצים, תל אביב יפו
המסגר , יד חרוצים, תל אביב יפו
המסגר , יד חרוצים, תל אביב יפו
לכל התמונות · 8
₪23,800

המסגר , יד חרוצים, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
476
מ״ר
3
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות B
ממ״ד
ניתן לחלוקה

תיאור הנכס

להשכרה ברמת גמר , במחיר מצויין לאזור קומה עצמאית בבנין. מחיר מיוחד . כניסה מיידית , הנכס משופץ. יבוצעו התאמות לפי דרישה במידה וצריך. לסיורים ופרטים נוספים צרו קשר. סוכן מטפל עוז עבודי

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪50
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
5
ריהוט
מלא
שנת בנייה
2000
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה_השכרה
יצירת קשר
אילן הבר
תיווך רישיון: 30615686

אופי הרחוב

רחוב המסגר הוא דרך בינעירונית עם חנויות לאורכה.

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026