PxPixel
העלאת מודעה
נירים , יד אליהו, תל אביב יפו
נירים , יד אליהו, תל אביב יפו
נירים , יד אליהו, תל אביב יפו
לכל התמונות · 3
₪4,800,000

נירים , יד אליהו, תל אביב יפו

משרד למכירה
מתיווך
382
מ״ר
₪12,565
למ״ר בינוי

תיאור הנכס

ציר יגאל אלון משרד בוטיקי למכירה 382מר הזדמנות עסקית אדירה

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪12,565
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
5
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
תומס_אדיסון_מגרש_306_נתניה_השכרה
יצירת קשר
אילן הבר
תיווך רישיון: 30615686

אופי הרחוב

רחוב נירים הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026