PxPixel
העלאת מודעה
צ׳ק פוסט החדש, חיפה
צ׳ק פוסט החדש, חיפה
צ׳ק פוסט החדש, חיפה
לכל התמונות · 3
₪10,250

בשכונת צ׳ק פוסט החדש, חיפה

חנות להשכרה
מתיווך
157
מ״ר
קרקע
קומה

תיאור הנכס

להשכרה, בצ'ק פוסט, חנות פינתית, בבניין יפה שעבר חיפוי חיצוני, לחנות מוצמד שטח תפעולי בחזית, נכס רחב ידיים ובעל תקרות גבוהות.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
שומר
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪65
תאריך כניסה
01/2026
יש טעות במודעה? דווחו לנו
הרב_גורן_פינת_האתרוג_גבעת_שמואל_מסחרי
יצירת קשר
תומר בוסידאן
תיווך רישיון: 312107236

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026