PxPixel
העלאת מודעה
המלאכה , עפולה מזרח, עפולה
המלאכה , עפולה מזרח, עפולה
המלאכה , עפולה מזרח, עפולה
המלאכה , עפולה מזרח, עפולה
המלאכה , עפולה מזרח, עפולה
לכל התמונות · 19
₪10,340

המלאכה , עפולה מזרח, עפולה

משרד להשכרה
מתיווך
188
מ״ר
3
קומה

יתרונות הנכס

גמר מרוהט
רמת איכות A
ממ״ד

תיאור הנכס

עכשיו להשכרה- המשרד הכי יפה ומושקע בעפולה - בהתחייבות !!! בניין בן 5 - בניין משרדים איכותי! כניסה: ינואר 26. המשכיר ייכנס לנעלי השוכר הנוכחי עם שכירות סגורה ל - 5 שנים קדימה. במשרד קיימים 5 חללי עבודה+ עמדת מזכירות גדולה ופינת ישיבה מרווחת, חדר ישיבות, מטבח מסודר, יציאה למרפסת גדולה. ייחודי!!!! 6 חניות צמודות. *אופציה לשכירות משנה קבועה* * קיימת אופציה לריהוט חלקי /מלא* (שכ"ד דירה המצוין בפרסום הינו שכ"ד לפני מע"מ!) לפרטים וספים וביקור בנכס: יעל

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪55
מצב הנכס
גמר מרוהט
תאריך כניסה
12/2025
קומות בבניין
4
ריהוט
מלא
ארנונה
₪6,683
שנת בנייה
2020
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
יעל איזנבאום
תיווך רישיון: 3164651

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026