PxPixel
העלאת מודעה
בר כוכבא 21, תל גיבורים, בני ברק
בר כוכבא 21, תל גיבורים, בני ברק
בר כוכבא 21, תל גיבורים, בני ברק
בר כוכבא 21, תל גיבורים, בני ברק
בר כוכבא 21, תל גיבורים, בני ברק
לכל התמונות · 8
₪48,750

בר כוכבא 21, תל גיבורים, בני ברק

משרד להשכרה
מתיווך
750
מ״ר
15
קומה

יתרונות הנכס

גמר
רמת איכות A
שומר

תיאור הנכס

השכרה, במרחק הליכה של 5 דק' מהרכבת הקלה. הנכס חדש ומאובזר, מוכן לכניסה מידית. לפרטים נוספים וסיורים צרו קשר. סוכן מטפל: עוז עבודי

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪65
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
20
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
אורון ברק
תיווך רישיון: 36105708

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026