PxPixel
העלאת מודעה
חביבה ריק , שכונה ג, באר שבע
חביבה ריק , שכונה ג, באר שבע
חביבה ריק , שכונה ג, באר שבע
חביבה ריק , שכונה ג, באר שבע
חביבה ריק , שכונה ג, באר שבע
לכל התמונות · 5
₪5,400

חביבה ריק , שכונה ג, באר שבע

חנות להשכרה
מתיווך
37
מ״ר
קרקע
קומה

תיאור הנכס

פותחים עסק? זו ההזדמנות שלכם להשכרה מבנה מסחרי בודד המתאים למכולת שכונתית כ45 מטר בהם אפשר לייצר עסק רווחי במיקום מצוין רחוב חביבה רייק, שכונה ג' נכס בודד באזור עם אפס תחרות ומקסימום פוטנציאל סחורה קיימת לרכישה, חוזה ארוך טווח, חנייה צמודה סמוך לתחנת רכבת, אונ' בן גוריון ובית החולים. בכנסיה מיידית! מתאים לכם? שלחו הודעה ובואו לראות מקרוב.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪146
מצב הנכס
גמר
תאריך כניסה
מיידי
ארנונה
₪1,780
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
ספיר גלעדי
תיווך רישיון: 3162103

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026