PxPixel
העלאת מודעה
הברזל 6, אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
הברזל 6, אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
הברזל 6, אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
הברזל 6, אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
הברזל 6, אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו
לכל התמונות · 10
₪1,259

הברזל 6, אזור תעשיה עבר הירקון, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
10
מ״ר
1
קומות

תיאור הנכס

עבוד מכל מקום עם חללי העבודה של ריג'ס. חללי העבודה כוללים עמדת עבודה לא משוריינת, אינטרנט מאובטח, מדפסות ותמיכה אדמיניסטרטיבית, צוות קבלה, ניקיון ואבטחה. הצטרף לקהילה עסקית גלובלית באלפי מיקומים, שמור עמדת עבודה ייעודית או היכנס בכל עת לעמדת עבודה חמה. גמישות מלאה – לפי שעה, יום או חודש.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
מערכת אזעקה
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪126
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
1
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
שבירו_באר_יעקב_מסחרי
יצירת קשר
Regus Business Centers Ltd
תיווך רישיון: 1

אופי הרחוב

רחוב הברזל הוא רחוב מגורים עם חנויות לאורכו.

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026