PxPixel
העלאת מודעה
המסגר , תל אביב יפו
המסגר , תל אביב יפו
לכל התמונות · 2
₪7,500,000

המסגר , תל אביב יפו

משרד למכירה
מתיווך
500
מ״ר
₪15,000
למ״ר בינוי

תיאור הנכס

בשיא הסנטרום התל אביבי מול משלוש הקורקינטים דקה הליכה מתחנת הרכבת הקלה לתיאום סיור בנכס ופרטים נוספים אנא צרו קשר

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪15,000
מצב הנכס
גמר מלא
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
5
ריהוט
ללא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
אברהם_פצורניק_10_נס_ציונה
יצירת קשר
אילן הבר
תיווך רישיון: 30615686

אופי הרחוב

רחוב המסגר הוא דרך בינעירונית עם חנויות לאורכה.

מה באזור

מטרדים

כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
תל אביב יפו
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026