PxPixel
העלאת מודעה
דרך בגין , תל ברוך צפון, תל אביב יפו
דרך בגין , תל ברוך צפון, תל אביב יפו
לכל התמונות · 2
₪56,250

דרך בגין , תל ברוך צפון, תל אביב יפו

משרד להשכרה
מתיווך
450
מ״ר
15
קומה

יתרונות הנכס

גמר מרוהט
רמת איכות A
שומר
ממ״ד

תיאור הנכס

במתחם מידטאון המהמם..... נכס יפיפה להשכרה בהזדמנות חד פעמית. הנכס מעוצב ברמה גבוה מאוד מחולק לאופן ספייס חדרים מטבח רחב ועוד..... לפרטים נוספים צור קשר (סוכן מטפל אורון ברק)

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪125
מצב הנכס
גמר מרוהט
תאריך כניסה
מיידי
קומות בבניין
20
ריהוט
מלא
יש טעות במודעה? דווחו לנו
קרל_פופר_7_נתניה
יצירת קשר
אילן הבר
תיווך רישיון: 30615686

נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026