PxPixel
העלאת מודעה
₪6,500

דרך הבנים 4, מרכז המושבה, פרדס חנה כרכור

חנות להשכרה
מתיווך
42
מ״ר
קרקע
קומה

תיאור הנכס

בלב מרכז המושבה על ציר ראשי מוצעת להשכרה חנות בשטח של כ-42 מ"ר, המשמשת כיום לעסק בתחום האוכל. חלל מסחרי עם חזית מעולה, נגישות גבוהה ואווירה שכונתית חזקה שמביאה קהל לאורך כל שעות היום. החנות מתאימה במיוחד לעסקי מזון, טייק אווי, קפה, בוטיק קולינרי או קונספט ייחודי שרוצה ליהנות ממיקום בולט עם חשיפה מצוינת. אזור עם תנועה קבועה של תושבים, משפחות ועוברים ושבים, על ציר ראשי עם פוטנציאל מסחרי גבוה. הזדמנות מצוינת לעסק שרוצה להיכנס למקום עם אופי, נראות ומיקום שעובד בשבילך.

מפרט מלא
בטיחות ונגישות
שומר
נגיש
גישה 24/7

מחיר למ״ר
₪155
תאריך כניסה
מיידי
יש טעות במודעה? דווחו לנו
יצירת קשר
יהונתן שלו
תיווך רישיון: 323641

אופי הרחוב

דרך הבנים היא רחוב ראשי שלאורכו חנויות ומסחר, וחולפים בו אוטובוסים.

מטרדים

אודות המשרד

בית הנדל"ן
בית הנדל"ן - חברת הנדל"ן היחידה שמכשירה מתווכים להיות אנשי נדל"ן החברה בעלת 12 שנות ניסיון בתחום הנדל"ן משרדנו מספקים את כל המידע והשירותים בכדי לבצע עסקאות נדל"ן רווחיות . מהעסקאות הפשוטות ועד המורכבות ביותר . מטרתנו היא ללוות את לקוחותינו בתהליך מכירת ורכישת נכס תוך מתן הידע והביטחון הנדרש לקידום התהליך ולקבלת ההחלטות הנכונות. בעזרת שיטות שיווק מתקדמות , צוות מיומן, מאגר לקוחות ונכסים ענק ומעטפת של בעלי המקצועות והמומחים והאמינים ביותר. אנו נכונים להעניק שירות מקיף שנוגע בכלל צרכי הלקוח בדרך לביצוע עסקת נדל"ן חכמה ומשתלמת . נציגנו מלווים את הלקוחות ומספקים ייעוץ צמוד בפעולות מול גורמים מקצועיים כגון : בנקים מתווכים עורכי דין שמאים עירייה טאבו ומנהל ומנהל מקרקעי ישראל עמידר וחברות משכנות .
לעמוד המשרד
שדרות המלך דוד 1, אור עקיבא
₪1,000
חנות
1 מ"ר
₪1,000 למ״ר
קומה null
שדרות המלך דוד 1, אורות
כתבות נבחרות מהבלוג
בלוג מדלן
דף הבית
פרדס חנה כרכור
מרכז המושבה
נדל״ן מסחרי למכירה
מדלן 2026