You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
שמירת חיפוש
דו משפחתיים למכירה ברחוב נס הרים, נס הרים
(עמוד 16)
1573 דו משפחתיים למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪7,390,000
7 חד׳
קומת קרקע
218 מ"ר
דו משפחתי, אז"ר 165, הפארק
תיווך
₪4,490,000
5 חד׳
קומת קרקע
156 מ"ר
דו משפחתי, האבוקדו
תיווך
תאומי סלנט
דירות 5-4 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,375,100
סלנט שמואל 58, המרכז השקט, פתח תקווה
9 דירות אחרונות 9% הנחה!
אזורים שער העיר - גבעת שמואל
דירות 6-3 חד׳
29 קומות
החל מ - ₪2,890,000
השכונה הותיקה, גבעת שמואל
₪5,600,000
3 חד׳
קומת קרקע
70 מ"ר
דו משפחתי, שיכון מזרחי
תיווך
₪8,290,000
8 חד׳
קומת קרקע
277 מ"ר
דו משפחתי, אז"ר , מעוז
תיווך
₪7,450,000
9 חד׳
קומת קרקע
265 מ"ר
דו משפחתי, הר כנען , הפארק
תיווך
₪3,480,000
6 חד׳
קומת קרקע
160 מ"ר
דו משפחתי, נאות המכבים
תיווך
בלוך דוד 11 תל אביב יפו
דירות 6-2 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪3,550,000
בלוך דוד 11, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
KATA IDOL
השחם 19, הקריה האקדמית, פתח תקווה
₪5,590,000
7 חד׳
קומת קרקע
155 מ"ר
דו משפחתי, הדקל , גן רש"ל
תיווך
₪3,950,000
4.5 חד׳
קומת קרקע
107 מ"ר
דו משפחתי, צור יגאל
בבלעדיות
₪6,850,000
9 חד׳
300 מ"ר
דו משפחתי, רמת אמיר
בבלעדיות
₪2,970,000
3 חד׳
קומת קרקע
100 מ"ר
דו משפחתי, צור יגאל
בבלעדיות
הפורצים 19 פתח תקווה
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
הפורצים 19, רמת ורבר, פתח תקווה
תנאי מימון בהתאמה אישית!
מתחם הדרור - הדרור 28-30, הדרור 39-41, יבנה
דירות 6-3 חד׳
9 קומות
הדרור 39, נאות בן גוריון, יבנה
₪6,695,000
6 חד׳
קומת קרקע
270 מ"ר
דו משפחתי, שז"ר
תיווך
₪9,300,000
3 חד׳
קומת קרקע
65 מ"ר
דו משפחתי, קהילת ביאליסטוק 8, הדר יוסף
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪4,300,000
7 חד׳
קומה 1
180 מ"ר
דו משפחתי, דניה
תיווך
₪4,300,000
8 חד׳
קומה 2
190 מ"ר
דו משפחתי, דניה
תיווך
גלי נתניה
דירות 5-4 חד׳
20 קומות
החל מ - ₪2,800,000
בן שלום עובדיה , פארק הים, נתניה
30% עכשיו, יתרה בעוד שנה
הלסינקי 13 תל אביב יפו
דירות 5-4 חד׳
7 קומות
הלסינקי 13, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
₪4,300,000
7 חד׳
קומה 1
180 מ"ר
דו משפחתי, דניה
תיווך
₪3,870,000
5 חד׳
קומת קרקע
160 מ"ר
דו משפחתי, בנימינה
תיווך
₪4,200,000
6 חד׳
קומת קרקע
195 מ"ר
דו משפחתי, החליל , נוה אפק
תיווך
₪5,590,000
7 חד׳
קומת קרקע
190 מ"ר
דו משפחתי, האילנות 63, גן רש"ל
תיווך
Symphony - קריית שרת, חולון
שרת משה 30, קריית שרת, חולון
השרון 17, בת גלים, חיפה
בת גלים, חיפה
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
₪4,250,000
6 חד׳
קומת קרקע
185 מ"ר
דו משפחתי, גבעת עדן
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪8,500,000
5 חד׳
קומת קרקע
180 מ"ר
דו משפחתי, נווה מגן
תיווך
₪4,650,000
4 חד׳
קומת קרקע
160 מ"ר
דו משפחתי, המעפילים 13, נוה אשר
בבלעדיות
₪5,400,000
4.5 חד׳
קומת קרקע
140 מ"ר
דו משפחתי, שדרות יצחק , כרמל ותיק
תיווך
Rembrandt 14
דירות 4-2 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪4,890,000
רמברנדט 14, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
מולכו 3 רמת גן
דירות 4 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪3,100,000
מולכו 3, רמת יצחק, רמת גן
₪5,000,000
6.5 חד׳
קומת קרקע
165 מ"ר
דו משפחתי, יפה נוף 5
תיווך
₪7,990,000
5 חד׳
קומת קרקע
140 מ"ר
דו משפחתי, מנדלקרן , ביצרון
בבלעדיות
₪9,200,000
5 חד׳
קומת קרקע
139 מ"ר
דו משפחתי, תל ברוך
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪7,500,000
7 חד׳
קומת קרקע
230 מ"ר
דו משפחתי, קרית יערים
תיווך
בילטמור 16 תל אביב
דירות 5-2 חד׳
8 קומות
בילטמור 16, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
שמיים וארץ רחובות
דירות 6-3 חד׳
20 קומות
קרית משה, רחובות
₪3,790,000
5 חד׳
קומת קרקע
160 מ"ר
דו משפחתי, הכשרת היישוב , סביוני דניה
תיווך
₪4,325,000
5 חד׳
קומת קרקע
150 מ"ר
דו משפחתי, הבוטנים 22, נוה אשר
בבלעדיות
₪4,580,000
5.5 חד׳
קומת קרקע
180 מ"ר
דו משפחתי, ההגנה 1, מרכז המושבה
בבלעדיות
₪4,150,000
5.5 חד׳
קומת קרקע
180 מ"ר
דו משפחתי, ההגנה 1, מרכז המושבה
בבלעדיות
מכבי 51 רעננה
דירות 5-4 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪3,498,000
מכבי 51, קרית דוד רמז, רעננה
פסגות אור חבצלת השרון
דירות 7-3 חד׳
8 קומות
חבצלת, נתניה
15% בחתימה
₪4,340,000
6 חד׳
קומת קרקע
170 מ"ר
דו משפחתי, יפה נוף
תיווך
₪3,540,000
6 חד׳
קומת קרקע
160 מ"ר
דו משפחתי, תל צבי , שיכון ממשלתי
תיווך
₪9,850,000
3 חד׳
קומת קרקע
368 מ"ר
דו משפחתי, תל ברוך
תיווך
₪3,690,000
9 חד׳
קומת קרקע
170 מ"ר
דו משפחתי, דם המכבים , מרכז העיר
בבלעדיות
1
...
15
16
17
...
32
דירות לפי מספר חדרים
דירות 2 חדרים למכירה בנס הרים, נס הרים
דירות 3 חדרים למכירה בנס הרים, נס הרים
דירות 4 חדרים למכירה בנס הרים, נס הרים
דירות 5 חדרים למכירה בנס הרים, נס הרים
דירות מסוגים שונים
דירות גן למכירה בנס הרים, נס הרים
דירות פנטהאוז למכירה בנס הרים, נס הרים