You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
דירות להשכרה בהרצליה
154 דירות להשכרה
ממ״ד ואכלוס מיידי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪19,000
קומה 3
250 מ"ר
₪76 למ״ר
משרד, משכית 22, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
גמר דורש שיפוץ
₪35,000
250 מ"ר
₪140 למ״ר
חנות, סוקולוב , מרכז
תיווך
מעטפת
משרדים ומסחר להשכרה בקמפוס הרכבת
תרשיש-פארק התעשייה 23, פארק עסקים קיסריה, קיסריה
בראשית - BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪22,100
קומה 4
260 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, הסדנאות 1, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪19,500
קומה 4
250 מ"ר
₪78 למ״ר
משרד, גלגל הפלדה 11, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪16,000
קומת קרקע
116 מ"ר
₪138 למ״ר
חנות, סוקולוב , מרכז
תיווך
מעטפת
₪48,300
קומה 2
700 מ"ר
₪69 למ״ר
משרד, אבא אבן , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪6,600
קומה 2
120 מ"ר
₪55 למ״ר
משרד, שדרות אבא אבן , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,059
10 מ"ר
₪306 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪5,900
קומה 2
170 מ"ר
₪35 למ״ר
משרד, שדרות אבא אבן 2, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪29,700
קומה 3
270 מ"ר
₪110 למ״ר
משרד, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪24,000
160 מ"ר
₪150 למ״ר
מסעדה/ בית קפה, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪17,325
קומה 1
165 מ"ר
₪105 למ״ר
משרד, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪494,500
4,300 מ"ר
₪115 למ״ר
בניין, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪14,000
160 מ"ר
₪88 למ״ר
קליניקה, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪11,025
קומה 3
105 מ"ר
₪105 למ״ר
משרד, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪8,640
קומה 2
80 מ"ר
₪108 למ״ר
משרד, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪400,000
4,000 מ"ר
₪100 למ״ר
בניין, הרצליה 13, נוף ים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪18,900
קומת קרקע
105 מ"ר
₪180 למ״ר
חנות, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪25,200
קומה 1
168 מ"ר
₪150 למ״ר
משרד, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪11,025
קומה 1
105 מ"ר
₪105 למ״ר
משרד, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪11,250
מרתף
150 מ"ר
₪75 למ״ר
מחסן, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪19,500
מרתף
300 מ"ר
₪65 למ״ר
מחסן, שנקר , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪19,000
קומה 3
250 מ"ר
₪76 למ״ר
משרד, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪10,750
קומה 2
172 מ"ר
₪63 למ״ר
משרד, גלגל הפלדה , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪8,440
קומה 2
134 מ"ר
₪63 למ״ר
משרד, גלגלי הפלדה , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪7,500
קומה 3
88 מ"ר
₪85 למ״ר
משרד, משכית , אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪5,000
קומה 2
50 מ"ר
₪100 למ״ר
משרד, סוקולוב , מרכז
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪60,000
קומת קרקע
270 מ"ר
₪222 למ״ר
אולם, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪30,000
קומה 5
250 מ"ר
₪120 למ״ר
משרד, בן גוריון 22, מרכז
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪2,500
קומת קרקע
15 מ"ר
₪167 למ״ר
קליניקה, הרצליה ב'
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪12,750
קומה 4
170 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, אבא אבן 8, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪44,525
קומה 1
685 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, משכית 32, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪7,875
קומה 3
115 מ"ר
₪68 למ״ר
משרד, אבא אבן 18, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר מלא
רמת איכות A
₪12,500
קומת קרקע
74 מ"ר
₪169 למ״ר
חנות, סוקולוב , מרכז
תיווך
מעטפת
₪7,875
קומה 2
105 מ"ר
₪75 למ״ר
משרד, שדרות אבא אבן 18, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,280
קומה 3
40 מ"ר
₪132 למ״ר
משרד, שדרות בן גוריון , מרכז
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪8,000
קומת קרקע
30 מ"ר
₪267 למ״ר
חנות, נחמיה , מרכז
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪10,000
750 מ"ר
₪13 למ״ר
מרתף, האילנות 10, גן רש"ל
תיווך
מעטפת
רמת איכות C
₪50,000
קומת קרקע
55 מ"ר
₪909 למ״ר
חנות, בן גוריון 2, מרכז
תיווך
גמר מרוהט
רמת איכות A
₪3,500
קומה 1
42 מ"ר
₪83 למ״ר
משרד, סוקולוב , מרכז
תיווך
גמר מלא
₪18,000
קומת קרקע
117 מ"ר
₪154 למ״ר
חנות, שדרות ח"ן 2, הירוקה המרכזית
תיווך
מעטפת
₪12,000
קומת קרקע
73 מ"ר
₪164 למ״ר
חנות, שדרות ח"ן 2, הירוקה המרכזית
תיווך
מעטפת
₪6,500
קומת קרקע
28 מ"ר
₪232 למ״ר
חנות, סוקולוב 41, הירוקה המרכזית
תיווך
₪6,200
מרתף
95 מ"ר
₪65 למ״ר
משרד, הרצליה פיתוח
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,619
10 מ"ר
₪562 למ״ר
משרד, משכית 12, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪2,339
8 מ"ר
₪292 למ״ר
משרד, ספיר 7, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪929
8 מ"ר
₪116 למ״ר
משרד, משכית 12, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
תיווך
₪8,819
15 מ"ר
₪588 למ״ר
משרד, משכית 12, אזור תעסוקה הרצליה פיתוח
מפת האתר
מדלן 2026