You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מחיר
5 חדרים
סוג נכס
מי המוכר
מאפייני הנכס
מסננים נוספים
פרויקטים במבצע
שמירת חיפוש
דירות 5 חדרים למכירה ברחוב אנפה, צור הדסה
(עמוד 18)
7393 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪3,270,000
5 חד׳
קומה 3
174 מ"ר
דירה, שבט שמעון , רובע יב
בבלעדיות
₪2,750,000
5 חד׳
קומה 4
150 מ"ר
דירה, הגדוד העברי 85, רמב"ם
תיווך
שלזינגר 8
דירות 6-4 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,550,000
הרב שלזינגר עקיבא 8, שיפר, פתח תקווה
7% בחוזה, והיתרה בפריסה!
ברוריה 10-12 תל אביב
דירות 5-3 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪4,200,000
ברוריה 10, נחלת יצחק, תל אביב יפו
₪3,500,000
5 חד׳
קומה 6
131 מ"ר
דירה, אפרים קציר 22, רחובות המדע
₪4,350,000
5 חד׳
קומה 6
95 מ"ר
דופלקס, האחים סמילצ'נסקי 13, רמז
₪2,190,000
5 חד׳
קומה 4
111 מ"ר
דירה, זמנהוף 14, מרכז העיר דרום
תיווך
₪5,150,000
5 חד׳
קומה 3
140 מ"ר
דירה, סשה ארגוב 2, המשתלה
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
NOY במייסדים
המיסד , המייסדים, הוד השרון
הרצליה הירוקה
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
הירוקה המרכזית, הרצליה
₪3,780,000
5 חד׳
קומה 4
138 מ"ר
דירה, אייזיק רמבה 9, פארק הים
₪3,070,000
5 חד׳
קומה 2
150 מ"ר
דירה, שיר השירים 50, גן יבנה מערב
₪4,350,000
5 חד׳
קומה 11
160 מ"ר
דירה, אפריים קציר 22, מתחם 1200
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪3,390,000
5 חד׳
קומה 1
137 מ"ר
דירה, עמק עירון , הדרים
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
HILIGHTS
דירות 5-3 חד׳
24 קומות
נחל רמון 10, שכונת הפארק, חדרה
מסלול 10/90 מיוחד!
KENKO רעננה
דירות 6-4 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪3,199,000
המאה, רעננה
הלוואת קבלן - 500,000 ₪!
₪4,050,000
₪4,550,000
5 חד׳
קומה 17
148 מ"ר
דירה, חטיבת אלכסנדרוני 4, מורשה
₪4,250,000
5 חד׳
קומה 3
134 מ"ר
דירה, דרך שיבא 10, כפר אז"ר
₪4,540,000
5 חד׳
קומה 1
157 מ"ר
דירה, גולדה מאיר , מתחם 1200
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪5,190,000
5 חד׳
קומה 1
132 מ"ר
דירה, המעיין , ארלוזרוב
בבלעדיות
FIORI באר יעקב
הרב ניסים טולדנו , באר יעקב מרכז, באר יעקב
SHBIRO ONO קריית אונו
דירות 5 חד׳
26 קומות
החל מ - ₪6,190,000
נאות אריאל שרון, קרית אונו
מוצרים מבית TOLLMANS DOT
₪3,890,000
5 חד׳
קומה 4
144 מ"ר
דירה, ששת הימים 2, מרכז העיר דרום
₪2,490,000
5 חד׳
קומה 14
135 מ"ר
דירה, פקאן 6, פרפר
₪3,020,000
5 חד׳
קומה 6
103 מ"ר
דירה, עוזי חיטמן 3, קרית אילון
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪5,300,000
5 חד׳
קומה 2
157 מ"ר
דירה, נורדאו 37, הרצליה ב'
תיווך
RAYK BAVLI הזוהר 11, תל אביב יפו
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
הזוהר 11, שיכון בבלי, תל אביב יפו
ASHIRA - שדה דב
דירות 6-2 חד׳
34 קומות
שדה דב אשכול, תל אביב יפו
₪6,590,000
5 חד׳
קומה 1
149 מ"ר
דירה, מורדות ים 2, הרצליה ב'
₪2,225,000
5 חד׳
קומה 9
132 מ"ר
דופלקס, גרשון שץ 6, רמת דן וגבעת הדר
₪5,450,000
5 חד׳
קומה 1
130 מ"ר
דירה, שאול אביגור 1, אזורי חן
בבלעדיות
₪10,500,000
5 חד׳
קומת קרקע
167 מ"ר
דירת גן, אבא קובנר , כוכב הצפון
בבלעדיות
iFamily
דירות 5-3 חד׳
25 קומות
באר יעקב מרכז, באר יעקב
חלומות בן שמן
דירות 5 חד׳
29 קומות
נופי בן שמן, לוד
₪2,560,000
5 חד׳
קומה 2
124 מ"ר
דירה, רות 5, כרמליה
₪7,600,000
5 חד׳
קומה 3
155 מ"ר
דירה, שרת 6, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה
₪3,990,000
5 חד׳
קומה 5
193 מ"ר
פנטהאוז, יצחק שמיר , האקליפטוס
תיווך
₪3,420,000
5 חד׳
קומה 4
127 מ"ר
דירה, יצחק שמיר 12, מורשת