You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מחיר
5 חדרים
סוג נכס
מי המוכר
מאפייני הנכס
מסננים נוספים
פרויקטים במבצע
שמירת חיפוש
דירות 5 חדרים למכירה ברחוב גבעת השלושה, גבעת השלושה
(עמוד 30)
2336 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪5,390,000
5 חד׳
קומה 5
178 מ"ר
דופלקס, קרן היסוד 32, קרית דוד רמז
תיווך
₪1,780,000
5 חד׳
קומה 2
140 מ"ר
דירה, הרצל 27, מרכז העיר
תיווך
עלי מוהר 10 רעננה
דירות 5-4 חד׳
5 קומות
החל מ - ₪3,680,000
עלי מוהר 10, נווה זמר, רעננה
בועז 14
דירות 5-4 חד׳
8 קומות
הרב אורבוך 24, הדר, רמת השרון
₪2,870,000
5 חד׳
קומה 3
120 מ"ר
דירה, כלנית , פרחים;דגניה
בבלעדיות
₪9,000,000
5 חד׳
קומת קרקע
220 מ"ר
דו משפחתי, המחתרת , אלון
תיווך
₪720,000
5 חד׳
קומת קרקע
דירה, דרך הים
בבלעדיות
₪7,500,000
5 חד׳
קומת קרקע
230 מ"ר
בית פרטי, קרית יערים
תיווך
גלי נתניה
דירות 5-4 חד׳
20 קומות
החל מ - ₪2,800,000
בן שלום עובדיה , פארק הים, נתניה
30% עכשיו, יתרה בעוד שנה
Yama שדה דב
שדה דב אשכול, תל אביב יפו
₪4,090,000
5 חד׳
קומה 1
148 מ"ר
דירה, מתחם 1200
בבלעדיות
₪5,250,000
5 חד׳
קומת קרקע
150 מ"ר
דירת גן, מרכז
בבלעדיות
₪5,800,000
₪5,900,000
5 חד׳
קומת קרקע
150 מ"ר
דירת גן, נעמי שמר , נווה זמר
תיווך
₪4,290,000
5 חד׳
קומה 6
135 מ"ר
דירה, שדרות הנשיאים , מגדיאל
תיווך
מכבי 51 רעננה
דירות 5-4 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪3,498,000
מכבי 51, קרית דוד רמז, רעננה
אפטר תל אביב
אפטר יעקב 2, תוכנית ל, תל אביב יפו
₪7,500,000
₪8,400,000
5 חד׳
קומת קרקע
140 מ"ר
דו משפחתי, נווה מגן
תיווך
₪1,150,000
5 חד׳
קומת קרקע
150 מ"ר
דירה, התכלת , הדר
בבלעדיות
₪4,890,000
5 חד׳
קומה 1
124 מ"ר
דירה, רחבעם זאבי 3, גליל ים החדשה
תיווך
₪3,690,000
₪4,390,000
5 חד׳
קומה 1
130 מ"ר
דופלקס, סנה משה , מרכז
תיווך
אימבר 17 כפר סבא
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,750,000
אימבר 17, מרכז העיר דרום, כפר סבא
הלוואת קבלן ללא ריבית!
טולקובסקי 12, תל אביב יפו
דירות 7-4 חד׳
4 קומות
החל מ - ₪5,550,000
טולקובסקי 12, רמות צהלה, תל אביב יפו
₪4,700,000
5 חד׳
קומת קרקע
128 מ"ר
דירת גן, הירוקה המרכזית
תיווך
₪4,190,000
5 חד׳
קומת קרקע
125 מ"ר
דירת גן, קהילת ציון , מרכז
תיווך
₪3,150,000
5 חד׳
קומה 1
128 מ"ר
דירה, הרב קוק 47, נוה ישראל
תיווך
₪5,980,000
5 חד׳
קומת קרקע
125 מ"ר
דירת גן, אסתר ראב , הירוקה המערבית
תיווך
אאורה סיטי חדרה
דירות 5-4 חד׳
26 קומות
החל מ - ₪2,213,000
הרברט סמואל 30, רמב"ם, חדרה
550,000 ש"ח ויש לכם דירה
ענב 360
דירות 6-3 חד׳
28 קומות
רופין , תקומה, כפר סבא
₪5,290,000
5 חד׳
קומה 2
137 מ"ר
דירה, איסר הראל 4, הירוקה המערבית
תיווך
₪4,490,000
5 חד׳
קומה 5
130 מ"ר
דירה, אבן שפרוט 14, מרכז
תיווך
₪3,590,000
5 חד׳
קומה 1
130 מ"ר
דירה, הדר , הירוקה המזרחית
תיווך
₪5,980,000
5 חד׳
קומת קרקע
125 מ"ר