You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מחיר
5 חדרים
סוג נכס
מי המוכר
מאפייני הנכס
מסננים נוספים
פרויקטים במבצע
שמירת חיפוש
דירות 5 חדרים למכירה ברחוב הרב טרוביץ שמואל, ראשון לציון
(עמוד 10)
1988 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪6,700,000
5 חד׳
קומה 3
150 מ"ר
דירה, יהודה הנשיא , נוה אביבים
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪5,150,000
5 חד׳
קומה 3
132 מ"ר
דירה, אזורי חן
תיווך
Top10 במדד המתווכים
אוליבר | תל אביב
שדרות ששת הימים 48, נוה חן, תל אביב יפו
תנאי תשלום אטרקטיביים!
MASTERPIECE BAVLI
הרב ניסים 5, שיכון בבלי, תל אביב יפו
ימי מכירות 5-15.05.26
₪5,150,000
5 חד׳
קומה 3
132 מ"ר
דירה, אביגור , אזורי חן
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪5,150,000
5 חד׳
קומה 3
132 מ"ר
דירה, אביגור שאול , אזורי חן
תיווך
Top10 במדד המתווכים
יעניין אותך לדעת…
מידע ומדריכים מבית מדלן
למי שנלחמים בהחזרים החודשיים: כל מה שצריך לדעת על איחוד הלוואות
נאות בן גוריון: השכונה הוותיקה שצמודה לפארק נחל יבנה המטופח מתחדשת
פרק ראשון: פינוי בינוי – הדבר הגדול הבא | אורח: עו"ד איתי פריד
פרק שביעי: האם יש דבר כזה "טעם ישראלי"? | אורח: אדר' אילן פיבקו
פרק שישי: איך אפשר להוריד את מחירי הדיור? | אורח: פרופ' ירון זליכה
ראשון לציון מתרחבת – שכונה חדשה מתוכננת במערב העיר
פרק שלישי: לבחור דירה מבלי להתחרט | אורח: רם גפן, ראש מחלקת מחקר במדלן
פרק תשיעי: האם לקנות דירה זה רציונלי? | אורח: פרופ' דן אריאלי
"הדרך לבית": פודקאסט חדש מבית מדלן על כל מה שמעניין בשוק הנדל"ן
5 סעיפים שחייבים לשים לב אליהם כשעושים ביטוח דירה
כל מה שרציתם לדעת על שכירת דירה בישראל – וגם חוזה לדוגמה להורדה
₪11,200,000
5 חד׳
קומת קרקע
138 מ"ר
דירת גן, פרופסור שור , הצפון החדש סביבת כיכר המדינה
תיווך
₪28,380,000
5 חד׳
קומה 6
372 מ"ר
פנטהאוז, לכיש , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
בבלעדיות
First שדה דב
דירות 6-2 חד׳
שדה דב מרכז, תל אביב יפו
SHUSTER TOWER
דירות 5-3 חד׳
25 קומות
רש"י 12, נחלת גנים, רמת גן
₪3,250,000
5 חד׳
קומה 3
120 מ"ר
דירה, בית חורון , החשמונאים (מרכז העיר א')
בבלעדיות
₪21,000,000
5 חד׳
קומת קרקע
320 מ"ר
בית פרטי, הרצליה פיתוח
תיווך
₪14,000,000
5 חד׳
קומה 5
130 מ"ר
פנטהאוז, בר כוכבא , לב תל אביב החלק המערבי
תיווך
₪6,400,000
5 חד׳
קומה 2
110 מ"ר
דירה, ברנדיס 13, הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
Daniel Gardens
דניאל 85, שיכון ותיקים, בת ים
שלמו 15% - והיתר באכלוס!
זוהי - ת"א בשדה דב
עגנון ש"י 11, שדה דב אשכול, תל אביב יפו
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
₪5,090,000
5 חד׳
קומה 17
123 מ"ר
דירה, מעיין , שכונת הראשונים
תיווך
₪15,400,000
5 חד׳
קומה 15
320 מ"ר
פנטהאוז, רקאנטי , רמת אביב ג
תיווך
₪9,400,000
5 חד׳
קומה 3
186 מ"ר
דירת גג, הצפון הישן החלק המרכזי
תיווך
₪5,490,000
5 חד׳
קומה 7
198 מ"ר
פנטהאוז, הגיבור האלמוני , יד אליהו
תיווך
מרים החשמונאית 32-34, תל אביב יפו
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
מרים החשמונאית 32, הצפון החדש החלק הצפוני, תל אביב יפו
מרבד הקסמים 4-8 חולון
דירות 5-3 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪2,190,000
מרבד הקסמים 4, נאות יהודית, חולון
דירון גן בתנאים מיוחדים
₪3,300,000
5 חד׳
קומה 5
130 מ"ר
פנטהאוז, גבעתי 14, דרום מערב
תיווך
₪4,300,000
5 חד׳
קומה 30
138 מ"ר
דירה, קוממיות 16, פארק הים
תיווך
₪8,900,000
5 חד׳
קומה 9
280 מ"ר
פנטהאוז, תל ברוך צפון
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪11,900,000
5 חד׳
קומה 9
150 מ"ר
פנטהאוז, אזורי חן
תיווך
הכנסת הגדולה 13 תל אביב
דירות 5-2 חד׳
8 קומות
הכנסת הגדולה 13, שיכון בבלי, תל אביב יפו
EVE - NORTH PARK
דירות 6-2 חד׳
14 קומות
פארק צפון, רמת השרון
₪23,000,000
5 חד׳
קומה 3
269 מ"ר
דירה, לב תל אביב
תיווך
₪9,250,000
5 חד׳
קומת קרקע
475 מ"ר
בית פרטי, הרצליה ב'
בבלעדיות
₪6,500,000
5 חד׳
קומה 3
144 מ"ר
דירה, רמת אביב ג
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪15,500,000
5 חד׳
קומה 10
314 מ"ר
מיני פנטהאוז, בן יוסף , רמת אביב ג
תיווך
Top10 במדד המתווכים
ז'בוטינסקי 71, גבעתיים
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
ז'בוטינסקי 71, שיינקין, גבעתיים
TWENTY רמת חן
דירות 5-3 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪3,011,000
בני הנביאים 20, רמת חן, רמת גן
₪6,500,000
5 חד׳
קומה 3
144 מ"ר
דירה, בית צורי , רמת אביב ג
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪16,000,000
₪18,000,000
5 חד׳
קומה 25
200 מ"ר
דירה, פנקס , הצפון החדש סביבת כיכר המדינה
תיווך
₪3,590,000
5 חד׳
קומה 2
125 מ"ר
דירה, שדרות הילד , מרכז העיר ג'
תיווך
₪3,550,000
5 חד׳
קומת קרקע
125 מ"ר
בית פרטי, אחד במאי 19, קרית עבודה
תיווך
פארק צפון
דירות 6-2 חד׳
13 קומות
פארק צפון, רמת השרון
צייטלין 21 תל אביב יפו
דירות 6-3 חד׳
7 קומות
צייטלין 21, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
₪9,850,000
5 חד׳
קומה 7
164 מ"ר
פנטהאוז, הלסינקי 8, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה
תיווך
₪4,700,000
5 חד׳
קומה 9
140 מ"ר
דירה, אריאל שרון , סיטי
תיווך
₪11,900,000
5 חד׳