You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מחיר
4 חדרים
סוג נכס
מי המוכר
מאפייני הנכס
מסננים נוספים
פרויקטים במבצע
שמירת חיפוש
דירות 4 חדרים למכירה ברחוב נאות גולף, קיסריה
(עמוד 33)
7481 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪1,500,000
4 חד׳
קומה 2
87 מ"ר
דירה, סמטת שלמה המלך 115, מרכז העיר
₪1,690,000
4 חד׳
קומה 1
116 מ"ר
דירה, אשכולית 34, רמות ב'
KENKO רעננה
דירות 6-4 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪3,770,000
המאה, רעננה
15 שנה - בריבית 1.99%!
רייסדור כרמי גת צפון
דירות 5-3 חד׳
19 קומות
אדוריים 12, כרמי גת צפון, קרית גת
שלמו 10% - והיתר באכלוס!
₪4,650,000
₪4,790,000
4 חד׳
קומה 5
117 מ"ר
דירה, רביבים
תיווך
₪4,680,000
4 חד׳
קומה 2
110 מ"ר
דירה, שלמה המלך , הצפון הישן החלק המרכזי
תיווך
₪1,950,000
4 חד׳
קומה 12
101 מ"ר
דירה, הגפן 2, כרמי הנדיב
₪4,460,000
4 חד׳
קומת קרקע
289 מ"ר
בית פרטי, חגי 1, נוה ארזים
פארק צפון
דירות 6-2 חד׳
13 קומות
פארק צפון, רמת השרון
המשנה 5 תל אביב
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
המשנה 5, שיכון בבלי, תל אביב יפו
₪7,100,000
4 חד׳
קומה 7
118 מ"ר
דירה, בלוך 22, הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
₪6,850,000
4 חד׳
קומה 31
150 מ"ר
דירת גג, בן גוריון , נחלת גנים
תיווך
₪3,550,000
4 חד׳
קומה 3
105 מ"ר
דירה, עלי מוהר 17, נווה זמר
₪2,300,000
4 חד׳
קומה 4
110 מ"ר
דירה, בעל התניא 11, שער העיר
אינשטיין 2.4.6.8 תל אביב
אינשטיין 2, רמת אביב, תל אביב יפו
מטמון כהן 9 תל אביב
דירות 4-2 חד׳
8 קומות
מטמון כהן 9, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
₪4,750,000
4 חד׳
קומה 4
115 מ"ר
פנטהאוז, רש"י , נחלת גנים
תיווך
₪4,500,000
4 חד׳
קומה 6
110 מ"ר
דירה, אזורי חן
תיווך
₪1,550,000
4 חד׳
קומה 2
88 מ"ר
דירה, גבעתי 2, אפרידר
₪4,200,000
4 חד׳
קומה 2
92 מ"ר
דירה, רות 1, הדר
CARASSO SUNN חדרה 10 תל אביב יפו
חדרה 10, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
אלקטרה לייף סטייל פארק אפעל צפון
דירות 6-3 חד׳
13 קומות
החל מ - ₪3,300,000
מתחם 5, רמת גן
פטור ממדד!!
₪2,680,000
4 חד׳
קומה 17
110 מ"ר
מיני פנטהאוז, הטורים 3, נוף השרון
תיווך
₪10,500,000
4 חד׳
קומה 4
270 מ"ר
פנטהאוז, גולן
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪6,450,000
₪6,690,000
4 חד׳
קומה 4
112 מ"ר
דירה, שלומציון המלכה 42, הצפון החדש החלק הצפוני
₪1,200,000
4 חד׳
קומת קרקע
75 מ"ר
דירת גן, פרי מגדים 125, מישור הגפן
אהבתיה - לוד
דירות 6-3 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,195,000
הרובע הבינלאומי, לוד
ויצמן 23 רחובות
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,950,000
ויצמן 23, צפון מזרח העיר, רחובות
₪2,750,000
4 חד׳
קומה 6
110 מ"ר
דירה, בורוכוב , מרכז העיר צפון
תיווך
₪2,870,000
4 חד׳
קומה 8
107 מ"ר
דירה, ספיר , צמרות המושבה
תיווך
₪1,760,000
4 חד׳
קומה 7
124 מ"ר
דירה, בלפור 26, מצפה ברנע
₪2,199,999
4 חד׳
קומה 18
114 מ"ר
דירה, הנרייטה סאלד 10, כרמי גת
בילטמור 8, תל אביב יפו
דירות 5-4 חד׳
8 קומות
בילטמור 8, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
הדר יוסף
דירות 4-3 חד׳
8 קומות
קהילת ורשה 73, הדר יוסף, תל אביב יפו
שלמו 20% - והיתר בסיום!
₪2,750,000
4 חד׳
קומה 7
112 מ"ר
דירה, השוהם
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪3,390,000
4 חד׳
קומה 1
97 מ"ר
דירה, נווה זמר
בבלעדיות
₪2,900,000
4 חד׳
קומה 3
125 מ"ר
דירה, אליעזר בן הורקנוס 11, רובע ז
₪1,950,000
4 חד׳
קומה 5
107 מ"ר
דירה, סברי מרנן 45, עיר היין
עלי מוהר 6 ו-8 | נווה זמר, רעננה
דירות 6-4 חד׳
7 קומות
עלי מוהר , נווה זמר, רעננה
שלזינגר 8
דירות 6-4 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,550,000
הרב שלזינגר עקיבא 8, שיפר, פתח תקווה
7% בחוזה, והיתרה בפריסה!
₪1,870,000
4 חד׳
קומה 1
97 מ"ר
דירה, שדרות אבני החושן , כרמי גת
תיווך
₪2,670,000
4 חד׳
קומה 5
95 מ"ר
דירה, הבילויים
תיווך
₪2,600,000
4 חד׳
קומה 3
104 מ"ר
דירה, דרך דגניה 87, קרית השרון
₪1,960,000
4 חד׳
קומה 5
120 מ"ר
דירה, אורט 16, אפרידר
הלסינקי 13 תל אביב יפו
דירות 5-4 חד׳
7 קומות
הלסינקי 13, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
עמק ברכה 28-30, תל אביב יפו
דירות 5-2 חד׳
10 קומות
עמק ברכה 28, נחלת יצחק, תל אביב יפו
₪6,300,000
4 חד׳
קומת קרקע
113 מ"ר
דירת גן, ז'בוטינסקי 89, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה
תיווך
₪2,250,000
4 חד׳
קומה 3
120 מ"ר
דירה, סמילנסקי 81, מרכז העיר דרום
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪2,100,000
4 חד׳
קומה 3
100 מ"ר
דירה, האורגים 10, דרום מערב
₪605,000
4 חד׳
קומה 2
70 מ"ר
דירה, דוד המלך 33, שכונה ד
1
...
32
33
34
...
150
דירות לפי מספר חדרים
דירות 2 חדרים למכירה בנאות גולף, קיסריה
דירות 3 חדרים למכירה בנאות גולף, קיסריה
דירות 4 חדרים למכירה בנאות גולף, קיסריה
דירות 5 חדרים למכירה בנאות גולף, קיסריה