You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מחיר
4 חדרים
סוג נכס
מי המוכר
מאפייני הנכס
מסננים נוספים
פרויקטים במבצע
שמירת חיפוש
דירות 4 חדרים למכירה ברחוב נאות גולף, קיסריה
(עמוד 5)
7475 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪2,390,000
4 חד׳
קומה 6
99 מ"ר
דירה, יהודה הלוי 36, מרכז העיר
₪2,470,000
4 חד׳
קומה 4
124 מ"ר
דירה, לאה גולדברג 5, גולדה
מוהליבר 2-12 יהוד מונוסון
דירות 5-4 חד׳
12 קומות
החל מ - ₪2,899,000
מוהליבר 2, יהוד מזרח, יהוד מונוסון
הרב בלוי משה 3-5 פתח תקווה
דירות 6-4 חד׳
10 קומות
הרב בלוי משה 3, שיפר, פתח תקווה
מרחק 4 דק' לרכבת הקלה!
₪3,150,000
4 חד׳
קומה 2
120 מ"ר
דירה, שפינוזה , שיכון אשר
תיווך
₪3,695,000
4 חד׳
קומת קרקע
116 מ"ר
דירה, נלקין , השכונה הירוקה
בבלעדיות
₪2,150,000
4 חד׳
קומה 2
102 מ"ר
דירה, ברנדייס 3, רמב"ם
₪2,850,000
4 חד׳
קומה 6
110 מ"ר
דירה, שרגא רפאלי 3, אם המושבות החדשה
ההסתדרות 3-5 חולון
דירות 4 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪2,300,000
ההסתדרות 3, נאות רחל, חולון
עלי מוהר 6 ו-8 | נווה זמר, רעננה
דירות 6-4 חד׳
7 קומות
עלי מוהר , נווה זמר, רעננה
₪7,400,000
4 חד׳
קומה 3
121 מ"ר
דירה, לאן , לב תל אביב
בבלעדיות
₪7,700,000
4 חד׳
קומה 2
121 מ"ר
דירה, דיצה , נגה
תיווך
₪3,700,000
4 חד׳
קומה 3
115 מ"ר
דירה, דרך העמק 6, גנים צפון
₪2,750,000
4 חד׳
קומה 1
157 מ"ר
דירה, ציונה צרפת 33, גולדה
אלקטרה לייף סטייל הוד השרון
הסרגל 9, מגדיאל, הוד השרון
הגנת מדד של 2% בשנה!!!
טריו -TRIO
דירות 5-4 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,620,000
עין גנים 78, קרית אליעזר פרי, פתח תקווה
משכנתא בריבית 2.99%
₪1,390,000
4 חד׳
קומה 1
100 מ"ר
דירת גג, הר הצופים 1, גליקסון
תיווך
₪3,495,000
4 חד׳
קומה 3
95 מ"ר
דירה, ענתות , גני צהלה
תיווך
₪2,390,000
4 חד׳
קומה 5
120 מ"ר
דירה, אלול 8, רובע יב
₪1,480,000
4 חד׳
קומה 3
107 מ"ר
דירה, קטיף 30, נתיבות מערב
שדרת פרנקפורט, תל אביב
דירות 5-4 חד׳
12 קומות
קיציס יוסף , הדר יוסף, תל אביב יפו
שלמו 10% - והיתר באכלוס!
הכנסת הגדולה 13 תל אביב
דירות 5-2 חד׳
8 קומות
הכנסת הגדולה 13, שיכון בבלי, תל אביב יפו
₪3,650,000
4 חד׳
קומה 4
105 מ"ר
דירה, נווה זמר
בבלעדיות
₪3,850,000
4 חד׳
קומה 2
95 מ"ר
דירה, חנה רובינא
תיווך
₪3,600,000
4 חד׳
קומה 8
114 מ"ר
דירה, דרך הים 16, גנים צפון
₪2,530,000
4 חד׳
קומה 7
110 מ"ר
דירה, אפרים קישון 20, תלמי מנשה הצעירה
savyon gardens, נתניה
דירות 6-3 חד׳
32 קומות
היהלומן אברהמס 24, פארק הים, נתניה
N ויצמן
דירות 5-4 חד׳
24 קומות
שדרות ויצמן 86, מרכז העיר צפון, נתניה
מימון 1M לעשר שנים!
₪6,200,000
4 חד׳
קומה 3
122 מ"ר
דירה, אנטוקולסקי , הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
₪2,690,000
4 חד׳
קומה 1
117 מ"ר
דירה, ברנדייס 7, מרכז דרום
תיווך
₪3,985,000
4 חד׳
קומה 5
104 מ"ר
דירה, חרות 17, שכונת הגפן
₪1,350,000
4 חד׳
קומה 7
100 מ"ר
דירה, קטיף 6, נתיבות מערב
מל"ל 13 רמת גן
דירות 5-4 חד׳
8 קומות
מל"ל 13, שכונת הלל, רמת גן
שבזי שלום 6 פתח תקווה
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
שבזי שלום 6, המרכז השקט, פתח תקווה
שלמו 7% והיתרה בפריסה!
₪6,590,000
4 חד׳
קומה 6
110 מ"ר
דירה, אנטוקולסקי , הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
₪2,990,000
4 חד׳
מרתף
100 מ"ר
דירה, אחוזת הנשיא
בבלעדיות
₪1,670,000
4 חד׳
קומה 3
150 מ"ר
דירה, פרופ אברהם מחרז 16, קרית גנים
₪3,100,000
4 חד׳
קומה 5
98 מ"ר
דירה, אסירי ציון 19, קרית שלום
זיתוני "רובע קדם"
דירות 7-3 חד׳
22 קומות
רובע קדם, רחובות
אינשטיין 2.4.6.8 תל אביב
אינשטיין 2, רמת אביב, תל אביב יפו
₪4,250,000
4 חד׳
קומה 5
102 מ"ר
דירה, גבעת רמב"ם
בבלעדיות
₪3,620,000
4 חד׳
קומה 3
116 מ"ר
דירה, השופטים , סביוני נצר סירני
תיווך
₪3,100,000
4 חד׳
קומה 2
113 מ"ר
דירה, משה בן נחמן 9, חלום ראשון
₪3,300,000
4 חד׳
קומה 2
110 מ"ר
דירה, מבצע נחשון 2, נווה ים
דרך השלום 24 תל אביב
דרך השלום 24, שיכון עממי ג', תל אביב יפו
שבירו לב פתח תקווה
דירות 5-3 חד׳
20 קומות
החל מ - ₪1,990,000
רוטשילד 57, מרכז העיר, פתח תקווה
₪5,290,000
4 חד׳
קומה 8
115 מ"ר
דירה, אזורי חן
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪2,350,000
4 חד׳
קומה 9
128 מ"ר
דירה, העצמאות 32, סיטי
תיווך
₪1,800,000
4 חד׳
קומה 7
117 מ"ר
דירה, עמק האלה 34, אגמים
₪1,330,000
4 חד׳
קומה 3
78 מ"ר
דירה, הגבורה 10, הקוממיות
1
...
4
5
6
...
150
דירות לפי מספר חדרים
דירות 2 חדרים למכירה בנאות גולף, קיסריה
דירות 3 חדרים למכירה בנאות גולף, קיסריה
דירות 4 חדרים למכירה בנאות גולף, קיסריה
דירות 5 חדרים למכירה בנאות גולף, קיסריה
מפת האתר
מדלן 2026