You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מחיר
3 חדרים
סוג נכס
מי המוכר
מאפייני הנכס
מסננים נוספים
פרויקטים במבצע
שמירת חיפוש
דירות 3 חדרים למכירה ברחוב שדרות כרמית, מיתר
(עמוד 38)
4672 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪3,890,000
3 חד׳
קומה 1
85 מ"ר
דירה, קרית ספר , לב תל אביב
תיווך
₪8,000,000
3 חד׳
קומה 6
107 מ"ר
פנטהאוז, בן יהודה 215, הצפון הישן החלק הצפוני
תיווך
טשרניחובסקי 7 - T7
דירות 3 חד׳
6 קומות
טשרניחובסקי 7, לב תל אביב החלק המערבי, תל אביב יפו
פרוג 3 רמת גן
דירות 5-2 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,600,000
פרוג שמעון 3, החשמונאים (מרכז העיר א'), רמת גן
₪1,650,000
3 חד׳
קומה 1
71 מ"ר
דירה, וייצמן 102, מרכז העיר צפון
תיווך
₪4,620,000
₪4,700,000
3 חד׳
קומה 3
81 מ"ר
דירה, הנביאים , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
תיווך
₪5,650,000
3 חד׳
קומה 6
96 מ"ר
דירה, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה
תיווך
₪4,000,000
3 חד׳
קומה 2
80 מ"ר
דירה, נס ציונה 9, לב תל אביב החלק המערבי
תיווך
MONA
דירות 5-2 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪1,930,000
ז'בוטינסקי 18, מרכז העיר, פתח תקווה
BRAVO
דירות 6-3 חד׳
13 קומות
מתחם 5, רמת גן
₪1,780,000
3 חד׳
קומה 2
64 מ"ר
דירה, רוטשילד , עמידר;ניצנה
תיווך
₪4,280,000
3 חד׳
קומת קרקע
80 מ"ר
דירה, אליהו ספיר , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
תיווך
₪2,560,000
3 חד׳
קומה 5
88 מ"ר
דירה, האורגן , נאות אשלים
תיווך
₪4,290,000
3 חד׳
קומה 2
63 מ"ר
דירה, עמנואל הרומי , הצפון הישן החלק המרכזי
תיווך
גד מכנס 30-34 פתח תקווה
דירות 4-2 חד׳
10 קומות
מכנס גד 30, המרכז השקט, פתח תקווה
B פלורנטין
דירות 4-3 חד׳
7 קומות
בן עטר 19, פלורנטין, תל אביב יפו
₪4,570,000
₪5,090,000
3 חד׳
קומה 5
75 מ"ר
דירה, בזל , הצפון הישן החלק הצפוני
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪1,815,000
3 חד׳
קומה 3
75 מ"ר
דירה, פרלשטין 31, מרכז העיר
תיווך
₪2,450,000
₪2,550,000
3 חד׳
קומה 4
70 מ"ר
דירה, שפירא
תיווך
₪5,990,000
3 חד׳
קומה 1
63 מ"ר
דירה, יצחק אלחנן 14, נווה צדק
בבלעדיות
קלאוזנר 7 רעננה
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
קלאוזנר 7, מרכז דרום, רעננה
הלוואת קבלן ללא ריבית!
חבצלת השרון 7-11 כפר סבא
חבצלת השרון 9, פרחים, כפר סבא
₪4,750,000
3 חד׳
קומה 2
80 מ"ר
דירה, הצפון הישן החלק המרכזי
תיווך
₪3,250,000
3 חד׳
קומת קרקע
80 מ"ר
דו משפחתי, פרופסור שור , כוכב הצפון
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪3,850,000
3 חד׳
קומה 13
76 מ"ר
דירה, ניסים אלוני , פארק צמרת
תיווך
₪7,200,000
3 חד׳
קומת קרקע
140 מ"ר
דירת גן, מודליאני 3, הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
NOLA
דירות 6-3 חד׳
9 קומות
גאולים 1, אלון, רמת השרון
ליסין 15
דירות 4-2 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪3,100,000
ליסין 15, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
₪6,180,000
3 חד׳
קומה 5
83 מ"ר
פנטהאוז, בן יהודה 185, הצפון הישן החלק הצפוני
תיווך
₪5,350,000
3 חד׳
קומת קרקע
104 מ"ר
דירה, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה
תיווך
₪5,200,000
3 חד׳
קומת קרקע
84 מ"ר
דירה, מודליאני 10, הצפון החדש החלק הדרומי
תיווך
₪5,200,000
3 חד׳
קומה 1
72 מ"ר
דירה, בוגרשוב 71, הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
תיווך
לוינשטין בהמרי 58 גבעתיים
המרי 58, ארלוזרוב, גבעתיים
פארק טאוור
דירות 5-3 חד׳
31 קומות
החל מ - ₪3,190,000
המבדיל 26, נחלת גנים, רמת גן
₪4,630,000
₪4,990,000
3 חד׳
קומה 1
100 מ"ר
דירה, מנדלסון , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
תיווך
₪4,150,000
3 חד׳
קומה 3
80 מ"ר
דירה, שלמה המלך 23, הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
תיווך
₪5,250,000
3 חד׳
קומת קרקע
65 מ"ר
דירת גן, חברה חדשה 5, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה
בבלעדיות
₪4,400,000
3 חד׳
קומה 4
76 מ"ר
דירה, בזל , הצפון הישן החלק הצפוני
תיווך
בילינסון 6 כפר סבא
דירות 5-2 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,230,000
בילינסון 6, למפרט, כפר סבא
MUSE
דירות 4-3 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,170,000
מייזנר 4, רמת ורבר, פתח תקווה
₪1,490,000
3 חד׳
קומה 2
75 מ"ר
דירה, בובר , כוכב הצפון
תיווך
₪3,300,000
₪3,400,000
3 חד׳
קומת קרקע
77 מ"ר
דירת גן, בעל העקידה , שפירא
תיווך
₪2,275,000
3 חד׳
קומה 3
94 מ"ר
דירה, רובע ד
תיווך
₪3,590,000
3 חד׳
קומה 2
75 מ"ר
דירה, מלכי ישראל , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
תיווך
ויצמן 50 תל אביב
דירות 3 חד׳
9 קומות
ויצמן 50, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
המשי - גני תקווה
דירות 6-3 חד׳
15 קומות
החל מ - ₪3,100,000
דרך המשי 19, גני תקווה מערב, גני תקווה
₪3,790,000
3 חד׳
קומה 29
68 מ"ר
דירה, דרך מנחם בגין 144, מע"ר צפוני
תיווך
₪6,250,000
3 חד׳
קומה 2
89 מ"ר
דירה, אסתר המלכה 13, הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
תיווך
₪6,250,000
₪6,390,000
3 חד׳
קומה 2
89 מ"ר
דירה, אסתר המלכה , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
תיווך
₪6,250,000
3 חד׳
קומה 2
89 מ"ר
דירה, רות , הצפון הישן החלק הדרום מזרחי
תיווך
1
...
37
38
39
...
94
דירות לפי מספר חדרים
דירות 2 חדרים למכירה בשדרות כרמית, מיתר
דירות 3 חדרים למכירה בשדרות כרמית, מיתר
דירות 4 חדרים למכירה בשדרות כרמית, מיתר
דירות 5 חדרים למכירה בשדרות כרמית, מיתר
מפת האתר
מדלן 2026