You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מי המוכר
מאפייני הנכס · 1
מסננים נוספים
פרויקטים במבצע
שמירת חיפוש
דירות למכירה עם ממ״ד ברחוב שדרות כרמית, מיתר
(עמוד 13)
16623 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪6,600,000
4 חד׳
קומת קרקע
135 מ"ר
דירת גן, הטבק 11, אלון
₪5,200,000
₪5,850,000
5 חד׳
קומה 24
126 מ"ר
דירה, תוצרת הארץ 3, נחלת יצחק
תיווך
אימבר 17 כפר סבא
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
החל מ - ₪2,750,000
אימבר 17, מרכז העיר דרום, כפר סבא
הלוואת קבלן ללא ריבית!
בורלא 15-19 תל אביב יפו
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
בורלא יהודה 19, תוכנית ל, תל אביב יפו
₪2,880,000
4 חד׳
קומה 5
100 מ"ר
דירה, אריה בראון 20, אם המושבות החדשה
בבלעדיות
₪2,930,000
5 חד׳
קומה 6
143 מ"ר
דירה, שושנה דמארי 11, יפה נוף
₪7,400,000
5 חד׳
קומה 44
160 מ"ר
דירה, אריאל שרון 10, סיטי
₪3,650,000
4 חד׳
קומה 8
125 מ"ר
דירה, יהורם גאון 4, פארק הים
בבלעדיות
אנטוקולסקי 9 תל אביב יפו
דירות 6-2 חד׳
7 קומות
אנטוקולסקי 9, הצפון החדש החלק הדרומי, תל אביב יפו
RENEW פסגת הדר
שאול חרנם 2, נווה עוז הירוקה, פתח תקווה
₪3,750,000
4 חד׳
קומה 6
115 מ"ר
דירה, השכונה הירוקה
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪2,100,000
4 חד׳
קומה 9
148 מ"ר
דופלקס, לובלין אהרון 34, גני אביב
₪2,000,000
3 חד׳
קומה 7
79 מ"ר
דירה, החרצית 31, גבעת האירוסים
₪3,490,000
4 חד׳
קומה 3
143 מ"ר
דירה, השכונה הירוקה
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
שפרינצק 11-13, תל אביב יפו
דירות 4-3 חד׳
7 קומות
החל מ - ₪5,750,000
שפרינצק 11, שרונה, תל אביב יפו
אאורה רמת חן החדשה
דירות 6-5 חד׳
30 קומות
שלם 3, רמת שקמה, רמת גן
400,000 ש"ח ויש לכם דירה
₪4,120,000
5 חד׳
קומה 2
181 מ"ר
דירה, השכונה הירוקה
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪5,300,000
5 חד׳
קומה 6
130 מ"ר
דירה, המעגל 3, פועלי הרכבת
₪2,880,000
4.5 חד׳
קומה 5
98 מ"ר
דירה, אביב 5, מגדיאל
₪4,170,000
5 חד׳
קומה 3
169 מ"ר
דירה, הזמר העברי
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
החשמונאים 3 רמת גן
דירות 5-3 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪3,075,000
החשמונאים 3, החשמונאים (מרכז העיר א'), רמת גן
פרי מגדים
דירות 5-2 חד׳
28 קומות
פרי מגדים 2, נחלת יצחק, תל אביב יפו
שלמו 20% - והיתר באכלוס!
₪3,690,000
4 חד׳
קומה 1
134 מ"ר
דירת גן, ספיר 15, השכונה הירוקה
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪3,100,000
3 חד׳
קומה 4
97 מ"ר
דירה, חושן 10, הדגל
₪2,850,000
5.5 חד׳
קומה 3
145 מ"ר
דירה, ויינרב 5, קרית הרצוג
₪4,390,000
4 חד׳
קומת קרקע
155 מ"ר
דירת גן, השכונה הירוקה
תיווך
Top10 במדד המתווכים
WEST חופים
פארק הים, נתניה
מערבה רחובות
דירות 5-3 חד׳
19 קומות
קרית משה, רחובות
שלמו 10% - והיתר באכלוס!
₪4,880,000
5 חד׳
קומה 2
215 מ"ר
מיני פנטהאוז, הזמר העברי
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪4,350,000
5 חד׳
קומה 15
120 מ"ר
דירה, בית אל 17, נוה שרת
₪1,780,000
4 חד׳
קומה 2
107 מ"ר
בית פרטי, נחל גוברין 33, כרמי גת
₪4,750,000
6 חד׳
קומה 3
149 מ"ר
דירה, נווה זמר
בבלעדיות
טולקובסקי 12, תל אביב יפו
דירות 7-4 חד׳
4 קומות
החל מ - ₪5,550,000
טולקובסקי 12, רמות צהלה, תל אביב יפו
פטור מלא ממדד !
קרסו ויצמן 55-57 חולון
דירות 6-2 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪1,849,000
ויצמן 55, קרית עבודה, חולון
₪5,250,000
5 חד׳
קומה 33
117 מ"ר
דירה, תוצרת הארץ 9, נחלת יצחק
בבלעדיות
₪2,850,000
4 חד׳
קומה 3
134 מ"ר
דירה, שדרות יצחק רבין 9, רמת אמיר
₪6,500,000
3 חד׳
קומה 3
241 מ"ר
דופלקס, ניסים אלוני 21, פארק צמרת
₪11,000,000
₪11,900,000
5 חד׳
קומה 5
174 מ"ר
פנטהאוז, אל חריזי , הצפון הישן החלק המרכזי
תיווך
AIR גבעתיים
דירות 6-3 חד׳
24 קומות
החל מ - ₪3,900,000
ההסתדרות 10, תל גנים, גבעתיים
ecocity בזכרון יעקב 5 תל אביב
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪6,300,000
זכרון יעקב 5, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
₪3,220,000
4 חד׳
קומה 5
110 מ"ר
דירה, נחלת יהודה
בבלעדיות
₪3,850,000
5 חד׳
קומה 4
125 מ"ר
דירה, קפלנסקי שלמה 68, כפר גנים ג
₪5,300,000