You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
מחיר
5 חדרים
סוג נכס
מי המוכר
מאפייני הנכס
מסננים נוספים
פרויקטים במבצע
שמירת חיפוש
דירות 5 חדרים למכירה ברחוב שורש, שורש
(עמוד 7)
6741 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪2,950,000
5 חד׳
קומה 2
147 מ"ר
דירה, יונתן רטוש 16, פסגות אפק
₪1,590,000
5 חד׳
קומה 4
120 מ"ר
דירה, תנופה 6, המע"ר
עציון 16 רמת גן
דירות 5-4 חד׳
7 קומות
רס"ן עידו 16, יד לבנים, רמת גן
הרכסים 32-34 רמת גן
דירות 6-3 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪2,550,000
הרכסים 32, תל יהודה, רמת גן
₪4,680,000
5 חד׳
קומה 16
140 מ"ר
דירה, יונה וולך 14, ציר החינוך
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪4,340,000
5 חד׳
קומה 12
146 מ"ר
דירה, מגדיאל
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪4,220,000
5 חד׳
קומה 5
128 מ"ר
דירה, משה לרר 76, ארגמן
₪2,850,000
5 חד׳
קומה 6
128 מ"ר
דירה, טופז 9, צמרות המושבה
אפי נופי בן שמן, לוד
דירות 5-3 חד׳
22 קומות
החל מ - ₪2,190,000
נופי בן שמן, לוד
שלמו 10% - והיתר באכלוס!
הרדוף 6 חיפה
הרדוף 6, כרמל מערבי, חיפה
₪8,300,000
5 חד׳
קומה 5
158 מ"ר
פנטהאוז, בית אורן , גרינברג
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪6,200,000
5 חד׳
קומת קרקע
150 מ"ר
דו משפחתי, בבלי , שיכון גיורא
תיווך
Top10 במדד המתווכים
₪3,300,000
5 חד׳
קומה 7
131 מ"ר
דירה, האלונים 16, קרית השרון
₪2,690,000
5 חד׳
קומה 2
124 מ"ר
דירה, הרצל 62, מרכז העיר צפון
זילברמינץ במע"ר מודיעין
דירות 6-3 חד׳
4 קומות
הרכבת 1, המע"ר, מודיעין מכבים רעות
המעלה 18 פרדס חנה כרכור
דירות 5-3 חד׳
6 קומות
החל מ - ₪2,300,000
המעלה 18, מרכז המושבה, פרדס חנה כרכור
רק 10% במעמד החתימה!
₪2,990,000
5 חד׳
קומה 5
120 מ"ר
דירה, גולומב 32, מרכז העיר צפון
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪5,650,000
5 חד׳
קומת קרקע
140 מ"ר
דירת גן, האלה 10, 2004
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪3,320,000
5 חד׳
קומה 3
130 מ"ר
דירה, דרך הפארק 29, קרית השרון
₪3,150,000
5 חד׳
קומה 17
135 מ"ר
דירה, הגליל 136, נוה שאנן
BSTowers הקריה האקדמית, פתח תקווה
דירות 7-2 חד׳
31 קומות
החל מ - ₪2,325,000
דרנגר טובה ושמשון 10, הקריה האקדמית, פתח תקווה
10/90 ופטור מהצמדה למדד
פרויד 22 חיפה
דירות 7-4 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪2,250,000
פרויד 22, רמת אשכול, חיפה
₪4,890,000
5 חד׳
קומה 4
165 מ"ר
פנטהאוז, הרכבת 1, המע"ר
תיווך
₪4,600,000
5 חד׳
קומת קרקע
133 מ"ר
דירת גן, נאות הראשונים
תיווך
₪16,000,000
5 חד׳
870 מ"ר
בית פרטי, יבנה 4, שכונת הלל
₪2,900,000
5 חד׳
קומה 6
127 מ"ר
דירה, טום לנטוס 71, קרית השרון
CARASSO SUNN חדרה 10 תל אביב יפו
חדרה 10, הצפון החדש סביבת כיכר המדינה, תל אביב יפו
כלכלית | שלמה המלך נתניה
דירות 6-5 חד׳
9 קומות
החל מ - ₪5,150,000
שלמה המלך 42, מרכז העיר צפון, נתניה
₪1,750,000
5 חד׳
קומה 11
98 מ"ר
דירה, קרן היסוד , רוממה הישנה
בבלעדיות
₪3,190,000
5 חד׳
קומה 1
120 מ"ר
דירה, סנהדרין , רמת יצחק
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪3,490,000
5 חד׳
קומה 4
130 מ"ר
דירה, יפה ירקוני 1, רמת עופר ; גבעת זמר
₪3,350,000
5 חד׳
קומה 19
151 מ"ר
דירה, יעקב תמרי 17, חצרות המושבה
הראב"ע 5 רמת גן
דירות 5-4 חד׳
8 קומות
החל מ - ₪2,950,000
הראב"ע 5, נווה רם, רמת גן
ALUMA YAVNE
דירות 6-4 חד׳
24 קומות
השחף 1, נאות בן גוריון, יבנה
שלמו החל מ-255,000₪
₪6,300,000
5 חד׳
קומה 2
138 מ"ר
דירה, ברזני , רמת אביב ג
תיווך
₪8,250,000
5 חד׳
קומה 8
120 מ"ר
דירה, ל' החדשה
בבלעדיות
₪4,150,000
5 חד׳
קומת קרקע
302 מ"ר
דירת גן, גולדה מאיר 34, פסגות אפק
₪3,430,000
5 חד׳
קומת קרקע
130 מ"ר
דירת גן, בגין מנחם 14, מתחם החותרים
המשי - גני תקווה
דירות 6-3 חד׳
15 קומות
החל מ - ₪3,100,000
דרך המשי 19, גני תקווה מערב, גני תקווה
שבזי שלום 6 פתח תקווה
דירות 5-3 חד׳
10 קומות
שבזי שלום 6, המרכז השקט, פתח תקווה
שלמו 7% והיתרה בפריסה!
₪2,480,000
5 חד׳
קומה 3
110 מ"ר
דירה, רסקו א
בבלעדיות
₪4,800,000
5 חד׳
קומה 4
127 מ"ר
דירה, בורוכוב
בבלעדיות
Top10 במדד המתווכים
₪2,800,000
5 חד׳
קומה 3
120 מ"ר
דירה, רבינוביץ יהושע 79, קרית בן גוריון
₪3,180,000
5 חד׳
קומה 8
145 מ"ר
דירת גג, נהלל 4, מרכז העיר
אזורים שער העיר - גבעת שמואל
דירות 6-3 חד׳
29 קומות
החל מ - ₪2,890,000
השכונה הותיקה, גבעת שמואל
הפורצים 19 פתח תקווה
דירות 5-3 חד׳
8 קומות
הפורצים 19, רמת ורבר, פתח תקווה
₪2,690,000
5 חד׳
קומה 10
130 מ"ר
דירה, הטורים , נוף השרון
בבלעדיות
₪4,890,000
5 חד׳
קומה 17
147 מ"ר
דירה, המעיין 3, הבורסה
בבלעדיות
₪2,620,000
5 חד׳
קומה 6
128 מ"ר
דירה, אריק לביא 1, קרית האמנים
₪3,520,000
5 חד׳
קומה 2
136 מ"ר
דירה, שמעון פרס 28, מורשת
1
...
6
7
8
...
135
דירות לפי מספר חדרים
דירות 2 חדרים למכירה בשורש, שורש
דירות 3 חדרים למכירה בשורש, שורש
דירות 4 חדרים למכירה בשורש, שורש
דירות 5 חדרים למכירה בשורש, שורש
דירות מסוגים שונים
דירות גן למכירה בשורש, שורש
דירות פנטהאוז למכירה בשורש, שורש
דירות גג למכירה בשורש, שורש