You need to enable JavaScript to run this app.
מדד המתווכים · לפי שנים
מדד המתווכים 2025/26
חדש!
מדד המתווכים 2024/25
מדד המתווכים 2023/24
מדד המתווכים 2022/23
מדד המתווכים 2021/22
דירות למכירה בתל אביב יפו
(עמוד 2)
275 דירות למכירה
ממ״ד ואכלוס מיידי
פרויקט חדש
תיווך
פרטי
מיינו לפי:
רלוונטיות
₪990,000
קומה 2
48 מ"ר
₪20,625 למ״ר
משרד, רבניצקי , מונטיפיורי
תיווך
גמר
רמת איכות B
₪2,950,000
קומת קרקע
80 מ"ר
₪36,875 למ״ר
משרד, שלומציון המלכה , הצפון החדש החלק הצפוני
תיווך
גמר
רמת איכות A
קמפוס יובלים 2.0
פרופ אברהם פצ'ורניק 10, פארק המדע, נס ציונה
קרל פופר 7 נתניה
קרל פופר 7, אגמים, נתניה
ריהוט TOLLMAN'S במתנה
₪4,312,000
קומת קרקע
196 מ"ר
₪22,000 למ״ר
חנות, שדרות ירושלים 155, דקר
תיווך
מעטפת
₪3,420,000
קומה 1
285 מ"ר
₪12,000 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,490,000
קומת קרקע
42 מ"ר
₪35,476 למ״ר
חנות, פלורנטין
תיווך
גמר מלא
₪1,950,000
84 מ"ר
₪23,214 למ״ר
מגרש, צוקי אביב
תיווך
שבירו באר יעקב - משרדים
שדרות יצחק שמיר 6, האקליפטוס, באר יעקב
GS CITY גבעת שמואל - מסחרי
גבעת שמואל
₪2,190,000
קומת קרקע
40 מ"ר
₪54,750 למ״ר
אחר, ראש פינה 22, נוה שאנן
תיווך
₪950,000
קומה 4
46 מ"ר
₪20,652 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,180,000
קומה 7
53 מ"ר
₪22,264 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,280,000
קומה 7
110 מ"ר
₪20,727 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
שבירו בכפר סבא הירוקה – משרדים
רפפורט 3, השכונה הירוקה, כפר סבא
בראשית BUSINESS
תומאס אדיסון , אגמים, נתניה
החל מ 150,000 ₪ הון עצמי
₪920,000
קומה 7
46 מ"ר
₪20,000 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,280,000
קומה 7
110 מ"ר
₪20,727 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,558,000
קומה 7
215 מ"ר
₪21,200 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,558,000
קומה 7
215 מ"ר
₪21,200 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
תדהר לגון
אגמים, נתניה
₪5,558,000
קומה 1
267 מ"ר
₪20,816 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,558,000
קומה 7
267 מ"ר
₪20,816 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,880,000
קומה 1
122 מ"ר
₪15,410 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,880,000
קומה 1
122 מ"ר
₪15,410 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,180,000
קומה 7
53 מ"ר
₪22,264 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,280,000
קומה 7
110 מ"ר
₪20,727 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,180,000
קומה 6
56 מ"ר
₪21,071 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,280,000
קומה 7
110 מ"ר
₪20,727 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪920,000
קומה 4
46 מ"ר
₪20,000 למ״ר
קליניקה, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,180,000
קומה 6
56 מ"ר
₪21,071 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,450,000
קומת קרקע
20 מ"ר
₪72,500 למ״ר
קליניקה, ירמיהו , הצפון הישן החלק הצפוני
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪1,450,000
קומת קרקע
20 מ"ר
₪72,500 למ״ר
חנות, ירמיהו , הצפון הישן החלק הצפוני
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,800,000
קומה 6
415 מ"ר
₪13,976 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪590,000
קומה 3
20 מ"ר
₪29,500 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪940,000
קומה 5
40 מ"ר
₪23,500 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪940,000
קומה 5
40 מ"ר
₪23,500 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪11,500,000
קומה 5
880 מ"ר
₪13,068 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪5,850,000
קומה 5
450 מ"ר
₪13,000 למ״ר
משרד, הברזל , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪4,880,000
קומה 2
400 מ"ר
₪12,200 למ״ר
משרד, הנחושת , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪4,880,000
קומה 2
400 מ"ר
₪12,200 למ״ר
קליניקה, הנחושת , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪2,440,000
קומה 1
197 מ"ר
₪12,386 למ״ר
משרד, הנחושת , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪8,500,000
קומה 2
350 מ"ר
₪24,286 למ״ר
משרד, ולנברג ראול , רמת החייל
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪8,150,000
326 מ"ר
₪25,000 למ״ר
חנות, ולנברג ראול , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪10,950,000
קומה 7
560 מ"ר
₪19,554 למ״ר
משרד, ולנברג ראול , קרית עתידים
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪8,150,000
קומת קרקע
326 מ"ר
₪25,000 למ״ר
חנות, ולנברג ראול , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
מעטפת
רמת איכות A
₪5,875,000
קומת קרקע
235 מ"ר
₪25,000 למ״ר
חנות, ולנברג ראול , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪2,275,000
קומת קרקע
91 מ"ר
₪25,000 למ״ר
קליניקה, ראול ולנברג , שיכון דן
תיווך
גמר דורש שיפוץ
רמת איכות A
₪10,950,000
קומה 7
560 מ"ר
₪19,554 למ״ר
קליניקה, ולנברג ראול , אזור תעשיה עבר הירקון
תיווך
גמר
רמת איכות A
₪3,150,000
קומה 7
150 מ"ר
₪21,000 למ״ר
משרד, ראול ולנברג , שיכון דן
תיווך
גמר
רמת איכות A
5
6
מפת האתר
מדלן 2026